ƒ5 Nieuw: Kindercrèche tijdens de gezinsvieringen in de kerk Prinsenbal; Andere Tijden Niene, Marit, Lonne en Fin got Talent! Kledinginzameling De Vonder Doe mee aan de Sinterklaasactie van de Zonnebloem! Wie wordt de Jubileumprins? X» DANKBETUIGING 8 AD WOLFS NELLIE WOLFS-JONKERS LEO STEIN I Prinsencommissie kon dit jaar dus uit een hele grote vijver vissen en heeft daarom twee weken geleden in Moergestel Nieuws al een voorselectie prijs gegeven middels een foto galerij met 55 kandidaat-Jubileumprinsen. C. V. De Pierewaaiers presenteert: ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 NOVEMBER 2016 PAGINA 3 Moergestel, oktober 2016 Moergestel, 29-10-2016 4 Graag willen wij langs deze weg iedereen hartelijk dankzeggen voor alle blijken van belangstelling die wij kregen op de dag van ons gouden huwelijksfeest. De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 5 november om 11.30 uur in de kerk St. Jans Onthoofding in Moergestel. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op het kerkhof van deze kerk. Correspondentieadres: Prins Mauritslaan 17 3832 CG Leusden Zij van wie wij houden gaan niet weg, maar blijven in ons hart. Annie Stein Sjef en Els Merlijn Camil gen, dansen en knutselen. Deze keer is het onderwerp: de Ark van Noach. Kinderen en kleinkinderen Foto: De vier Moergestelse talenten showen trots hun medaille. bij jou?’ van Claudia de Breij. De zang- en dansact werd door de jury met complimenten overgoten. Voor hun geweldige optreden ont vingen ze een verdienstelijke medaille! te laten merken dat hij of zij er bij hoort. U kunt het pakje natuurlijk ook samen met uw kinderen maken. En wanneer u er een gedichtje of kindertekening bijvoegt is het helemaal compleet. Het is ook mogelijk dat u iemand kent waarvan u vindt dat die in aanmerking komt voor een sinterklaasattentie. Laat het ons weten. Als u mee wilt doen, neem dan voor 8 novem ber contact op met Petra Verheijen, tel: 513 2351 of Lies Jansen, tel: 513 2213. Misschien is deze oproep niet helemaal duidelijk voor u. Voor eventuele vragen kunt u bij hen terecht. Als u tussen 18.00 uur en 19.00 uur belt heeft u de meeste kans dat u iemand thuis treft. Leonard Hendrik Jozef Daardoor werd het voor ons een onvergefelijke dag waaraan wij nog lang met veel plezier zullen terugdenken! Wij zijn buitengewoon dankbaar voor de uitstekende en hartverwarmende verzorging die Leo de laatste jaren heeft gekregen op de afdeling kleinschalig wonen van Park Stanislaus in Moergestel. Gezinsviering 6 november: Schoenendoosactie De gezinsviering van komende week staat in het teken van de schoenendoosactie. Iedereen wordt uitgenodigd om een schoenendoos te vullen voor een kind elders op de wereld, dat leeft in slechte omstandigheden. De schoe nendozen kunnen tijdens de viering ingele verd worden, maar ook bij het parochiecen trum tijdens openingstijden t/m vrijdag 4 november. Actiefolders om deel te kunnen nemen aan de schoenendoosactie zijn ver krijgbaar bij: basisschool de Vonder, de kerk, slagerij Ketelaars, Novy van Wezel en Park Stanislaus. Na een gelukkig en welbesteed leven, waarvan de laatste jaren overschaduwd door de ziekte van Alzheimer, is van ons heengegaan, mijn lieve man, onze stiefvader en opa. Jubileumprins van C.V De Pierewaaiers verder kunnen volgen op Facebook en wellicht in de Nieuwsklok. Deze onthulling belooft een ware apotheose te worden. De geschiedenis van de wereld, Nederland en ’t Pierewaaiersrijk zal centraal staan op deze avond, wat betekent dat er veel herkenbare en hilarische beelden en verhalen de revue zullen passeren. Als car- navalsliefhebber mag u dit niet missen. Daar om: komt allen naar het Prinsenbal van C.V. De Pierewaaiers; zaterdag 12 november, 20.30 uur, zaal café De Brouwer! C.V. De Pierewaaiers wil graag van deze gele genheid gebruikmaken om Martien Oerlemans en Buro ’76 hartelijk te bedanken voor de ja renlange, fijne samenwerking! Heeft u ook uw kledingkast opgeruimd en de zomerkleren verwisseld voor de winterkleren? Wat niet meer past, ver sleten of geen mode meer is kunt u in zakken doen en inleveren op Basis school de Vonder. Ingeleverde kleding komt geheel ten goede aan het Leger des Heils. En van de opbrengst kunnen wij op school leuke dingen doen. Donderdag 3 november en vrijdag 4 november kunt u uw kleding inleveren in het schoolge bouw van Basisschool De Vonder, onder de trap bij de hoofdingang Alle textiel mag bij ons ingeleverd worden: kleding, schoenen (per paar gebonden), gor dijnen en (zachte) knuffels. Schoon is een pré, maar het hoeft niet per se mooi of “zo goed als nieuw” te zijn. Wat niet herdraagbaar/her- bruikbaar is, kan het Leger des Heils recy clen. LET OP: Sterk bevuilde of natte textiel mogen niet worden ingezameld; •Doneer uw kleding altijd in een afgesloten zak, ter bescherming van vocht en vuil; •Na 16:00 uur wordt de kans dat er iemand aanwezig is op school kleiner. O QuiZpel Laatste keer... Helaas Wij, als Quispelteam zullen het zondermeer gaan missen; de onbaatzuchtige medewerking van Moergestel Nieuws ofwel Martien Oerle mans. Wij willen dan ook nog gauw een laatste keer gebruiken maken van ons eigen Gèssels blaoike. Martien bedankt voor je medewerking! DATA Quispel 2017 Quispel 2017 valt volgend jaar op vrijdag 6 oktober en de feestavond en uitslag is dan ge pland op zaterdag 14 oktober. Noteer het nu al in je agenda. Informatie Blijf ons het hele jaar door volgen op www.qui- spelmoergestel.nl en media zoals twitter.com/ quispeltwit, facebook.com/quispelmoergestel en info@quispelmoergestel.nl. Natuurlijk blijven wij u ook via Nieuwsklok en MTV Televisie en Radio regelmatig op de hoogte houden van alle perikelen rondom Quispel 2017. Aanstaande zondag 6 november is er een gezinsviering in de kerk om 11.00 uur. Tijdens de gezinsvieringen zal er voortaan een kindercrèche zijn voor kinderen van 0 t/m 4 jaar. Dit om tegemoet te komen aan de vraag van ouders om tijdens de gezinsvierin gen iets te organiseren voor de allerkleinsten. Voorafgaand aan de viering kunt u uw kind (eren) naar het parochiecentrum brengen waar zij opgevangen worden door 3 vrijwil ligers van de parochie. Na afloop van de vie ring staat de koffie en limonade klaar en kunt u uw kind weer ophalen. Als het prettig is voor uw kind bent u als ouder uiteraard wel kom om aanwezig te zijn bij de kindercrèche. Tijdens het uurtje kindercrèche wordt de kinderen een eenvoudig bijbelverhaal aan geboden en is er tijd voor spel, bewegen, zin- Een van de vele activiteiten van de Zonnebloem afd. Moergestel is het organiseren van de actie:” Zon in de Schoorsteen” Deze activiteit doen we al 25 jaar. We willen een zieke, eenzame of gehandicapte dorpsgenoot verrassen met Sinterklaas. Of iemand die het afgelopen jaar heel veel narig heid heeft ervaren. We zijn er zeker niet alleen voor ouderen. Ook kinderen of jongeren komen in aanmerking. Wij vragen u om voor hen een sinterklaaspre sentje te maken. Dit pakje zal in de week van 5 december door een vrijwilliger van de Zon nebloem worden bezorgd. Het gaat om een aardige attentie, een verrassing of een nuttig cadeautje en graag feestelijk ver pakt. Het is beslist niet de bedoeling er een kostbaar geschenk van te maken. Centraal staat door dit vriendelijke gebaar, de medemens L.41 In de galerij van vorige week waren al elf kan didaten afgevallen, de spoeling werd dus al wat dunner, de speculaties sterker en de span ning hoger. In deze laatste editie van Moer gestel Nieuws ziet u nu de overgebleven 33 kandidaten. We wilden u volgende week dan ook nog de laatste 22 laten zien, om vervolgens de laatste elf op de avond van het Prinsenbal bekend te maken. Helaas heeft Moergestel Nieuws moeten besluiten te stoppen, om begrij pelijke redenen overigens, en zult u de ont wikkelingen betreffende de onthulling van de Grave, 4-3-1927 Op 24 oktober werd -voor het derde jaar- de grote finale van Humanitas got Talent gehouden. Volgens Kinderopvang Humanitas verdient ieder kind een podium. Daarom zijn alle kinderen die op een BSO zitten, uitgenodigd om hun kunsten te laten zien. Namens de Moergestelse BSO stonden Niene, Marit, Lonne en Fin in de finale. Door ruim 300 enthousiaste toeschouwers werden de kandidaten in het theater van Goirle aangemoedigd om het beste in zich naar boven te halen. De optredens waren zeer divers waar onder dans, zang, playback, poppenkast en een circusact. De vier meiden van BSO De Buitenkans, zongen live het lied ‘Mag ik dan Het is bijna weer zover: het Prinsenbal van C.V. De Pierewaaiers. Op 12 november aanstaande wordt bekend wie de nieu we Prins van C.V. De Pierewaaiers is en dus als Stadsprins de scepter zal zwaaien over ’t Pierewaaiersrijk tijdens Carnaval 2017. Deze keer een speciale editie van het Prinsenbal, want de nieuwe Prins zal tevens de Jubileumprins tijdens het 55- jarige bestaan van onze ver eniging zijn. Een zeer eervolle taak mogen we wel zeggen. Gelukkig heeft de Prinsen commissie in al die 55 jaar haar oren en ogen goed de kost gegeven en kon zij, terug in de tijd duikend, veel inspi- l ratie opdoen. Alle namen die in de aanloop naar de vele prinsenbals in het verleden de ronde deden in de geruch tenmachine en speculatiemo- len, waren voor de commissie potentiële kandidaten voor de rol van Jubileumprins. De Nog 33 kandidaten...

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 3