Semmy’s 80’s-90’s-00’s party Zesdeklassers ’mister Klomberg’ hielden weer reünie kon toen nog dat men tweemaal bleef zitten! We hebben het er nog eens uitvoerig over gehad en stof om over te praten blijkt er steeds nog volop te zijn. Reden dus om aan het eind van de reüniedag alweer te denken aan de vol gende keer. 2019? Ki Kinderboekenweek Bienekebolders Nog even wachten en dan... ^7 IW Vandaag hebben we op basisschool de Bienekebolders de opening van de Kinderboekenweek gevierd. Het thema van dit jaar is: oma’s en opa’s, voor altijd jong. Teamleden van de school openden de dag, verkleed als oma’s en opa’s. Tijdens de Kinderboekenweek zal er op de Bienekebolders veel aandacht worden besteed aan de manier waarop opa's en oma's leefden toen zij nog jong waren. Bij de opening van de Kinderboekenweek kreeg het team van de Bienekebolders ook aan dacht van de kinderen en ouders in verband met de Dag van de Leraar. De kinderen hadden voor elke groep een mooie pauw gemaakt met een getekende veer van elk kind. De ouders zorgden voor een lekkere traktatie. Na het succes van vorig jaar gaan we dit jaar niet alleen genieten van muziek uit de 80’s-90’s, maar ook de 00’s. Op zaterdag 29 oktober vindt de tweede editie van Semmy’s party plaats in de Leerfabriek. en nu dus in 2016. De tijd vliegt! De leeftijd 1. 1 1 1 1 1 1 X jaar en de eerste 70’ers zijn er ook al! Ja, het De cast van onze laatste voorstelling “Heksje Madelief zegt Oeps” Er worden weer rollen geleerd, er wordt gere peteerd op het toneel, kleding is in de maak, decorstukken worden in elkaar gezet, geluiden worden gezocht, een nieuwe lichtplan ont worpen en noem maar op. Alle ingrediënten zullen aanwezig zijn voor weer een zeer ver makelijke avond voor jong en oud.en dit alles doen wij al 51 jaar speciaal, met zeer veel plezier!, voor de Moergestelse gemeen schap. Wie herinnert zich niet onze prachtige voor stellingen die we in de afgelopen jaren zo mooi en spannend op de planken hebben gezet? Zoals “Sneeuwwatje”, “De Koning lacht”, “De kus van de eeuw”, “Frotje en de Swahoeloe- krijgers”, “Meneer Prikkebeen” en niet te ver- Geldbesteding Stichting Semmy Eén van de dingen die Stichting Semmy dit jaar heeft kunnen realiseren met het ingeza melde geld, is de aanschaf van een drugprinter voor de laboratoriumexperimenten. Deze machine werkt als een inkjetprinter, maar ver deelt in plaats van verschillende kleuren inkt (combinaties van) medicijnen uit, die door de gebruiker vooraf worden geprogrammeerd. Dankzij deze printer kan er in het laboratorium een groot aantal experimenten sneller en nauw- Stichting Semmy Kinderen die getroffen worden door hersen- stamkanker hebben nu nog geen kans op gene zing. De ongeveer twaalf kinderen per jaar die deze ziekte treffen, hebben een levensverwach ting van 9 tot 12 maanden na diagnose. Stich ting Semmy financiert het onderzoek naar hersenstamkanker, met als doel het verlengen van de levensverwachting en uiteindelijk het vergroten van de overlevingskansen van kin deren die getroffen zijn door hersenstamkanker (DIPG). Samen met DJ Tommy en dé sensationele top- muzikanten, dansers en danseressen van cover band Session meezingen en dansen op de ‘gou wen ouwen’ uit de jaren tachtig, negentig en zero’s voor Stichting Semmy. Een spectaculaire avond is gegarandeerd! geten ons laatste to neelstuk van afgelo pen voorjaar; “Heks- je Madelief zegt Oeps”. Ook dit najaar wordt het weer een toneelstuk dat je niet mag missen. Een cul turele ervaring die beslist de moeite waard is om mee te maken. Wat voor toneelstuk het dit keer wordt, verklappen we in de komende weken. Het is zeker verstandig om de data alvast op de kalender te zetten; Vrijdag 4 november om 19.00 uur en zondag 6 november om 15.00 uur. Zorg dat je erbij bent! Die Naemloose Speelers Voor de vierde keer in elf jaar tijd... De groep is echter, en dat hebben we ook vorige keer al verteld, helaas niet meer helemaal compleet en is de laatste drie jaren zelfs weer ’n beetje verder ‘uitgedund’. Piet van de Wbuw, Ad van de Wouw, Wim Damen, Jan van Gils, Ton van Esch en Kees Hoosemans zijn ons ontvallen. Vier personen (Frans Smolders, Wim Hamers, Evert Dolman, Gerard Habraken, Frans van den Meijdenberg, Piet van de Loo en Louis Timmermans) waren er dit keer om diverse redenen niet bij. Op de foto staand v.l.n.r.: Ad Wolfs, (voor het grootste deel verscholen) Pim Mouthaan, Ger van Beers, Gerard Willems, Frans Roozen, Kees Linschoten, Piet van lersel, Jo van Zon, Ton van Hest, Piet van Herck, Henk van Laak, Jack Muis, Toon Op ’t Hoog, Bert Mees, Kees Smetsers, Rinus Vugts, Jan Denissen, Jack Donkers, Jan Timmermans, Henk Steijger en Kees van Roessel. Zittend v.l.n.r.: Mari Rommen, Theo de Laat, Wim Smits, Peter Verheijen en Martien Oer- lemans. keuriger uitgevoerd worden dan wanneer de medicijnen handmatig zouden worden gepi- petteerd, zoals dat tot nu toe werd gedaan. Met behulp van deze drugprinter onderzoekt men momenteel het effect van verschillende medicijncombinaties op DIPG cellen, al dan niet in combinatie met bestraling. spelen Die Naemloose Speelers een weer prachtig toneelstuk, speciaal voor de (jongere) jeugd maar uiteraard ook voor de rest van de familie in Den Boogaard. Gratis limousines Opnieuw kunnen de bezoekers van Semmy’s 80’s-90’s-00’s party dit jaar gebruikmaken van de gratis limousines die tussen Biest-Hout- akker/ Moergestel en de Leerfabriek zullen pendelen. De precieze tijden en opstapplaats zijn terug te vinden op www.semmys.net. Kaartverkoop De prijs van de toegangskaarten voor Semmy’s 80’s-90’s-00’s party is €12,50 in de voorverkoop. Online tickets zijn verkrijgbaar via de tickets hop van de Leerfabriek. Tevens in de voor verkoop bij Cafetaria Epi. Meer informatie Wil je nog meer weten over Semmy’s 80’s- 90’s-00’s party of Stichting Semmy, neem dan een kijkje op www.semmys.net en www.stich- tingsemmy.nl. Of like ons op Facebook https://www.facebook.com/semmysrock, https://www.facebook.com/StichtingSemmy Zaterdag 8 oktober was het wederom een gezellig weerzien voor de zesdeklassers Begonnen in 2005, vervolgd in 2010 en 2013 van de St. Jozefschool van 1959. Het eerste jaar dat Gerard Klomberg er de scepter zwaaide. Het is inmiddels de vierde keer dat de groep bijeen is geweest v)an de heren ligt inmiddels ruim boven de 65 en het is nog altijd en steeds weer een feest! i J j- ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 12 OKTOBER 2016 PAGINA 5 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 5