Gèssels OktoberFest maakt dresscode bekend Uw stem is geld waard! Steun uw favoriete club! HART Hart voor uw club hart voor de senioren Stem tussen 4 en 17 oktober op Scouting Moergestel De harmonie rekent graag op uw stem! Gast in de Week van de Vrijwilliger 2016 22 oktober 2016; Café De Brouwer, 20.30-02.00 uur; met Double Wood; Gèssels Cantuskoor; Afterparty; Prijs €25,- (cantuskaart met bier/wijn/fris all-in tus sen 20.30 en 23.00 uur; Capaciteit 100 zitplaat sen Geen cantus, wel OktoberFest? Het kan natuurlijk dat je wel zin hebt om naar het Gèssels OktoberFest te komen, maar niet mee wilt doen aan de cantus. Dan hebben we goed nieuws. Iedereen is welkom! De beste plaatsen ten opzichte van het podium zijn dan wel voor de cantusdeelnemers, maar we hebben voor de rest nog plek zat. Staanplaatsen boven dien, dus je kijkt zo over de meute heen in de ogen van de mooie boys van de band. Wel OktoberFest, maar geen cantus? Het kan dus. Cantuskaarten De kaartverkoop is al een paar weken aan de gang en het gaat de goede kant op. Er zijn 60 cantuskaarten 25,- per stuk) verkocht. Hoe lang ze nog verkrijgbaar zijn? Zullen we daar maar niet op wachten? Haast je naar café De Brouwer! Na elven worden de lange tafels opgeborgen en is het tijd voor de finale. Double Wood speelt nog even door en onze eigen GOF-dj knoopt een spetterend einde aan ons knal- feest. Ook dit jaar organiseert Rabobank Hart van Brabant de actie ‘Hart voor uw club’. Met deze actie kunt u, als lid van de Rabobank uw favoriete club steunen. Dit kunt u doen door een stem uit te brengen. Wat houdt de actie precies in? De Rabobank stelt liefst 250.000,- beschikbaar. Dit bedrag mogen de Op 22 oktober 2016 vindt C.V. De Pierewaaiers’ al lereerste Gèssels Okto berFest plaats. Het decor zo ‘Tiroler’ als het maar zijn kan. Het programma misschien iets minder? We gaan zingen... Met zijn allen! leden van de bank verdelen over de projecten die meedoen; de stem van ieder lid is dus geld waard! Ook de Scouting in Moergestel doet hier aan mee. Met uw steun willen wij onze patrouillekisten vernieuwen. Nu begrijpen wij goed dat dit u natuurlijk niet zomaar iets zegt, dus daarom wat uitleg. Dresscode Nog één dingetje. OktoberFest kent een dress- code. Mannen in ‘Lederhosen’ en vrouwen in ‘Dirndl’s’. Houd de Facebook-pagina van C.V. De Pierewaaiers in de gaten voor meer infor matie. We zullen nog tips geven. Vertrouw ons, het wordt de allerleukste party van het dorp. Wij gaan alvast dagdromen over een zaal vol dorpsgenoten in Tirolerkledij. Hopelijk zingen, drinken en overwinnen we samen op zaterdag 22 oktober 2016: Gèssels OktoberFest. Ein Prosit! Hart voor uw Club Onze Muziekvereniging ‘Prinses Juli ana’ staat midden in onze dorpssamen leving! Daarom ook investeert de har monie in opleidingen voor zowel jeugd als ouderen die mee willen spelen en is zij serieus bezig met de aanschaf en het - dure - onderhoud van instrumen ten en kleding! Inmiddels is een jeugdproject gestart. Op basisschool De Vonder werd op vrijdagochtend een project opgestart voor ’n periode van zes weken. Na deze proefperiode zijn 15 kinderen actief bezig met het volgen van muzieklessen onder leiding van gediplomeerde mu ziekleraren. Het hele project wordt door de harmonie zelfstandig gefinan cierd! BLIJ MET HART VOOR UW CLUB Daarom is de harmonie ook zo blij dat ze zijn verkozen om mee te kunnen doen aan de actie van Rabobank ‘Hart voor uw Club’. Op die manier kan men geld genereren dat direct weer ten goe de komt aan onze dorpsgemeenschap! Daarnaast investeert de harmonie in zaken die het zo belangrijk maken een harmonie in onze eigen Moergestelse gemeenschap te houden. Voor zowel concerten als optredens op straat. Laat u daarom deze unieke kans niet voorbij gaan en ook uw stem niet ver loren gaan! Geef tussen 4 en 17 oktober uw stem aan onze harmonie. U krijgt er veel muzikaal plezier voor terug! Dinsdagavond 8 november treedt het Toverbal- theater in de Tilander op i.s.m. singer-song- writer Maarten Peters met de muzikale thea terproductie: “De ontmoeting’.’ Een productie die een kijk op de samenleving laat zien waarin iedereen door elkaar rent en raast met weinig oog voor elkaar. Maar in het leven is het juist zo belangrijk de ander te ontmoeten. Klaar staan voor de ander en de ander ook echt zien. Maar wat gebeurt er als je niet in staat bent de verbinding met elkaar aan te gaan? De eerste editie van de Week van de Vrijwilliger Oisterwijk is van maandag 7 t/m vrijdag 11 november voor alle vrijwilligers en mantel- zorgers in Heukelom, Moergestel en Oister wijk. Meldt u snel aan op www.vrijwilligersaca- demieoisterwijk.nlwant volvol! Biercantus Ons OktoberFest staat in het teken van een onver valste biercantus. De mu-zikale leiding is in handen van live-band Double Wood. Elke deelnemer krijgt een boek met de lyrics (lied teksten). Geen excuus om niet mee te zingen dus. Zelfs een mond vol bier is dat niet. Bier drinken is namelijk enkel toegestaan als de koorleider (leadzanger van DW in ons geval) dit aangeeft. In principe zijn er maar twee spelregels: je zingt of je drinkt. Er zijn echter wel veel straffen te ‘verdienen’. Ad fundum voor een volle zaal? Mis-schien toch maar in het gareel? In de zaal van café De Brouwer richten we een ‘Biergarten’ in. Hier zijn 100 zitplaatsen voorzien voor ‘het koor’. Onze zan gers en zangeressen worden tijdens de cantus onbeperkt voorzien van bier, wijn en/of fris. Wil je een plekje in ons cantuskoor? Koop dan een cantuskaart! Hebt u als lid van de Rabobank ook een unieke stemcode gekregen die u in het kader van de actie “Hart voor uw club” tot 17 oktober mag gebruiken voor uw geliefde vereniging? Met uw stem op de Senioren Vereni ging Moergestel helpt u alle senioren om aan het eind van 2017 een verdiend 60 jarig jubileum te vieren. Laat uw stem niet verloren gaan en stem op de SVM. Wij zijn u bij voorbaat dank baar. Meer info? Zoek C.V. De Pierewaaiers op via Facebook of vraag het aan Lenneke Ketelaars, Frans van der Donk, Johan Burgers of Stephan van der Aa. De GOF-commissie. Patrouillekisten zijn kisten gevuld met alles wat nodig is om te kunnen koken. Deze kisten gaan mee als de kinderen op kamp of weekend gaan. Alles wat u maar kunt bedenken wat normaal in een keuken is te vinden, zit ook in deze kisten. Kookpannen, braadpannen, koekenpannen, allerlei keukengerei als blikopeners, spatels, messen, vergiet, snijplanken, slakom, maatbeker, klopper en nog veel meer wat maar gebruikt wordt bij het koken. In totaal hebben wij 4 volledige pa trouillekisten. De inhoud echter is al sterk verouderd en verdient dringend vervanging. Ze ker omdat er eten in bereid wordt, vin den wij dit erg belangrijk. Naast de inhoud, zijn ook de kisten zelf aan ver vanging toe. Om nu een idee van kosten te geven; per kist moet men al snel aan 250 tot 500 denken. Dit zonder de kist zelf. Het mag duidelijk zijn dat wij een financiële ondersteuning hierin als erg welkom beschouwen. Daarom willen wij u hierbij vragen of u uw stem ook op onze club wilt uit brengen. Namens Scouting Moergestel willen wij u al heel hartelijk danken voor uw stem en steun. Kerkstraat 23 Oisterwijk 013-5285383 www.ronzwart.nl Rabobank Stem van 4 t/m 17 oktober Rabobank VOOR UW CLUB ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 12 OKTOBER 2016 PAGINA 4 Een aandeel in elkaar Leden van Rabobank Hart van Brabant ontvangen hiervoor een persoonlijke stemcode. Bent u lid van Rabobank Hart van Brabant? Breng uw stem uit! Rabobank Hart van Brabant stelt 250.000 beschikbaar voor verenigingen en stichtingen. Als lid van deze bank mag u stemmen van 4 t/m 17 oktober 2016 via onze website. Uw stem is geld waard! U steunt uw favoriete club toch ook? Stem via www.rabobank.nl/hartvanbrabant

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 4