Superloterij: de vierde trekking Kees Schrama 25 jaar diaken %rcler) Hebben jullie het al op kalender gezet? Oisterwijkse stadsdichter presenteert eerste dichtbundel in Moergestel A 'TM, Moergestel Derde prijs voor familie Van Nuland. Dames- of herenfiets voor Frans Tekath. Met 'Moergestel-Nieuws' zit u wekelijks op de eerste rij wat Moergestels nieuws betreft... Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Karin van den Heuvel nam in boek meerdere gedichten over Moergestel op GROEN-A-12 GEEL-D-14 GROEN-D-20 GEEL-I-7 H. Rijnen M. Traa J. de Laat Moergestel Oisterwijk Moergestel De dichtbundel heeft als titel ‘Oisterwijk, Parel van inspiratie’. “Oisterwijk staat voor heel de De dichtbundel is voor 12,95 te koop bij Boek handel Oisterwijk. Edgard van Herck neemt de eerste prijs in ontvangst. De uitslag van de vierde trekking, onder toe zicht van notaris Joep Vrijdag, vindt u hier onder (onder voorbehoud van typefouten). Alle prijswinnaars: van harte gefeliciteerd! De prijzen werden door Stijn de Laat, bestuurs lid van het SMC en van C.V. De Springveren, aan de blije winnaars overhandigd (zie foto’s). BINGO IN DEN BOOGAARD Donderdagmiddag 20 oktober is er weer een gezellige bingo. Aan vang 14.00 uur in Den Boogaard. Er staat een kopje koffie/thee met iets lekkers voor u klaar. Er worden 6 ronden gespeeld. Voor een halve kaart betaalt u 4 euro en een hele kaart 8 euro. Wij (Joke en Addy) zorgen natuurlijk weer voor leuke prijzen! parochianen, want Kees en Annie zijn meer dan fulltime bezig met de parochie. Niets is hen teveel en een ieder kan altijd een beroep op ze doen. ‘Een diakenechtpaar om trots op te zijn’! Het 25 jaar diakenschap van Kees wordt gevierd met een H. Mis op zondag 9 oktober a.s. om 11.00 uur in de Joanneskerk aan de Lind. Na de H. Mis is er gelegenheid om het echtpaar Schrama te feliciteren in de tuin van de kerk. Het mooiste cadeau voor Kees is echter een hele volle kerk op 9 oktober a.s. om 11.00 uur. U bent van harte welkom! Op 29 september was de vierde trekking van de SMC Superloterij, waarin maar liefst 12 prijzen ter waarde van minimaal 100,- elk werden verloot. Gast Jan Rijnen van café ’t Draaiboompje bepaalde op speelse wijze de kleuren, letters en cijfers van de winnende loten. BLAUW-J-6 GROEN-D-16 GEEL-G-19 BLAUW-C-15 GEEF ELKAAR DE HAND Donderdagmiddag 13 oktober a.s. is er weer een gratis bingo in Park Stanislaus. We beginnen om 14.30 uur met een kopje koffie of thee en wat lekkers en de bingo start om 15.00 uur. Woont u niet in park Stanislaus maar elders in het dorp en voelt u zich alleen, u bent van harte welkom. Kunt u niet op eigen gelegenheid komen, wilt u dan Corry de Jong bellen, tel. Nr. 5133295, dan wordt u door haar opgehaald rond de klok van 14.00 uur. Staat u wel klaar? Om 16.30 uur sluiten wij de middag af. Met groetjes van Jacqueline, Corry, Corry, Gina en Ricky laatste trekking is op vrijdag 11 november tij dens een feestelijke avond in een tent op het St.-Jansplein, waarvoor iedereen wordt uitge nodigd. Tijdens deze finale is het prijzenpakket nog groter en wordt tevens de fonkelnieuwe auto onder de bijna 850 deelnemers verloot (ongeacht eerder gewonnen prijzen). MTV zal ook daarvan live verslag doen via Ziggo- kanaal 43 alsook op YouTube via www.moer- gesteltv.nl/live. Wat? Nou, dat we voor jullie weer een prachtig nieuw toneelstuk gaan spelen natuurlijk! Het toneelstuk heet “Het Koninklijke Kunstgebit”. Een (muzikaal) sprookje voor jong en oud! Volgende week hoor je er meer over. We spelen op vrijdag 4 november om 19.00 uur en zondag 6 november om 15.00 uur in Den Boogaard. Zet beide data dus snel op de kalender en zorg dat je erbij bent, hè! Die Naemloose Speelers gemeente”, benadrukte de stadsdichteres. In de dichtbundel staat een voorwoord van Hennie van Schooten, voorzitter van de Stich ting WieKentKunst. In 2012 nam WieKent- Kunst het initiatief tot een stadsdichter voor de gemeente Oisterwijk. De eerste stadsdichter wasjan van Rijthoven. Karin van den Heuvel volgde hem op. Over haar stadsdichterschap dichtte ze: Als dichter ben je vrijdag Gedachten mag je uiten En als ik dan begin Ben ik niet meer te stuiten. Burgemeester Hans Janssen nam het eerste exemplaar van de dichtbundel van stadsdichteres Karin van den Heuvel in ontvangst. Foto: Paul Spapens ‘Moergestel, mijn inspiratie.’ Dat is de titel van een van de gedichten in de eerste dichtbundel van stadsdichter Karin van den Heuvel van de gemeente Oisterwijk. De Oisterwijkse presenteerde het boek vrijdag 23 september jl. in Den Boogaard tijdens het openingsfestival van de Stichting WieKentKunst. Het eerste exemplaar was voor burgemeester Hans Janssen. In de 84 pagina’s tellende dichtbundel staan enkele tientallen gedichten die Karin van den Heuvel in de twee jaar dat ze nu stadsdichter is heeft gemaakt. Elke organisatie in de ge meente Oisterwijk kan haar daarvoor uitno digen. In Moergestel is daar flink gebruik van gemaakt. Een van de gedichten in het boek gaat over Moergestel Fiets- en Wandeldorp: Voor competitie of plezier Wordt gedegen uitgepakt Door een bos of langs rivier Is Moergestels topvertier Op terrasjes uitgezakt. Diaken Kees Schrama. Kees mag dan wel al 25 jaar diaken zijn, eigenlijk zouden we moeten schrijven van Kees én Annie Schrama. Een bijzonder, fijn en hulpvaardig diakenechtpaar, want Annie heeft ook in die 25 jaar een belangrijk aandeel geleverd. En dat doet ze nog steeds! Kees is geboren in 1945 en begon zijn arbeid zame leven als werktuigbouwkundige. Hij leerde intussen Annie (Hilgerson) kennen en samen trouwden ze in 1970. In 1987 begon Kees aan de diakenopleiding bij het St. Janscentrum in Den Bosch. Intusen werkzaam bij Philips in Eindhoven werd hij in 1991 als permanent diaken werd gewijd en kwam hij terecht in een parochie in Liempde. In 2005 volgde zijn benoeming tot diaken in de Joanneskerk in Oisterwijk. Dus intussen al 11 jaar runt Kees, samen met pastoor Ad Kennis, Annie en de vele vrijwilligers de Jo- annesparochie. Tot volle tevredenheid van de E. van Herck Moergestel F. Tekath Moergestel O. van Nuland Moergestel J. Smits A. Gerritsen L. Swinkels A. Bouwmans Moergestel Moergestel Moergestel Moergestel G. Eijkemans Boxtel J. Vermeer Er volgen nog twee trekkingen in de studio van MTV, op 13 oktober en op 27 oktober. De 1Samsung smart led-tv 2. Dames-of herenfiets 3. Bon 250,- VakantieXperts 4. Dinerbon 100,- Croy 5. Dinerbon 100,- ’t Lieve Leven ROOD-I-7 6. Nespresso koffieautomaat 7. Wijnpakket 8. Stihl bladblazer 9. Seiko herenhorloge 10. Bon 100,- Horeca Moergestel BLAUW-I-18 11Nilfisk stofzuiger GEEL-I-19 12. Nespresso koffieautomaat GEEL-I-15 ££J£ptRi,omi| Qr ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 5 OKTOBER 2016 PAGINA 5 ItHUJS. Samrung iman led-tv

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 5