2016 Nog enkele tafels beschikbaar! Werkgroep Ziekenpastoraat In maart 1973 werd de Werkgroep Ziekenpastoraat van de Parochie St. Jans Onthoofding opgericht door emeritus pastoor Herman van den Broek. Na vele jaren gewerkt te hebben in de parochie zien wij ons nu genoodzaakt de Werkgroep Ziekenpastoraat op te heffen. Zondagochtend: dubbelconcert Strijd brandt los! Imke Oerlemans wint fotozoektocht WieKentKunst VAN ALPHEN Oisterwijk i Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl 51 deelnemende teams; ongeveer 1500 deelnemers en vele ondersteu nende krachten. Nog een paar nacht jes slapen en het is weer zover! We zetten nog even de puntjes op de i! De fotozoektocht bestond uit 21 foto’s van Moergestel met daarbij vragen over een ge- - Wie zelf spullen wil verkopen, kan daarvoor één of meerdere tafels huren 10, ca 2 m2). - Wie niet zelf wil verkopen, maar nog wel bruikbare spullen heeft waar niets meer mee gedaan wordt, kan dit op zaterdag 8 oktober vanaf 13.00 uur brengen bij Den Donk. Wij verkopen het dan zelf, de opbrengst is volledig voor Scouting Moergestel. U kunt ook bellen naar één van de onderstaande nummers: wij Kortom, een aangename manier om de zon dagochtend sfeervol en gezellig te starten. In Den Boogaard staat de koffie al voor u te dampen en kunt u lekker achteroverleunen om de muziek over u heen te laten stromen. Het concert is helemaal gratis en nadien is er natuurlijk - als u dat wilt - een meet en greet met de muzikanten. Natuurlijk zouden we het ook erg leuk vinden om oud-muzi- kanten van onze vereniging weer eens te ont moeten! Voor nadere info, aanmelding of het maken van een afspraak voor het ophalen van spul len: rommelmarkt.scouting@gmail.com of Henk van Oort 06-34539706 of Jan Jonkers 06-23932361 na 17.00u. Jongeren komen er niet bij en wij zijn flink ouder geworden, de gezondheid, hetzij van ons zelf of van onze partners, laat te wensen over. Wij betreuren dat wij de mensen van Moergestel niet meer van dienst kunnen zijn, maar het kan niet anders. De ziekenzalving op vrijdag 14 oktober gaat gewoon door en daarmee sluiten wij ons werk in de parochie af. De mensen die wij nu bezoeken blijven wij bezoeken. Wij willen de bewoners in ons dorp danken voor al het vertrouwen dat zij in de loop der jaren ons geschonken hebben. We komen elkaar vast tegen in het dorp. Het ga u goed, een hartelijke groet van de Werkgroep Ziekenpastoraat, Lia van der Zan den voorzitter, Ine Geerts, Joo Hermus, Riet Hoefnagels, Ria Roosen, Gina Smits, Jacque line Vis. bouw of naar aanleiding van de omgeving. De fotozoektocht was bedacht en georgani seerd door Corry Kastelijn en Jeanne Jonkers van WieKentKunst. Nogal wat ouders en opa’s en oma’s hebben het tijdloze boekje meegenomen om het later (bijvoorbeeld tij dens de herfstvakantie) te gebruiken. Er is nog een aantal boekjes over. Deze kun nen worden besteld via info@wiekent kunst.nl. De boekjes met de fotozoektocht zijn gratis. en Jeanne Jonkers. Foto: Paul Spapens De zevenjarige Imke Oerlemans van het Rootven in Moergestel heeft de foto zoektocht van WieKentKunst gewonnen. Imke had alle vragen goed. Ze werd beloond met een 100 Procent Moergestel-tas. De prijs werd het meisje uitgereikt door Jeanne Jonkers en Corry Kastelijn van WieKentKunst. Imke Oerlemans vond het vooral ‘heel erg leuk’ dat ze de winnaar was. Ze zei het ‘span nend’ te vinden en ze had de prijs helemaal niet verwacht. In de 100 Procent Moergestel- tas hebben alle winkeliers van Moergestel een cadeautje gestopt. De tas was door de middenstanders aan WieKentKunst ter be schikking gesteld. Aanstaande zondag (9 oktober) is het dan zover. De muzikanten van onze muziek vereniging zitten om 10.30 uur voor u klaar, samen met de muzikanten van de koninldijke harmonie MVC uit Udenhout. Om en om spelen de orkesten muziekstukken uit het moderne en licht-klassieke genre. Muziek die voor iedereen prettig in het gehoor zal liggen. Een mooie kans om toch eens even binnen te lopen en te luisteren naar de twee orkesten; de verschillen te zien en te horen; de dirigenten aan het werk te zien met hun orkest. Zeker de nieuwe dirigent van Muziek vereniging Prinses Juliana zal laten zien dat hij zijn enthousiasme voor de muziek heeft weten over te brengen op zijn orkest. halen de spullen dan gratis bij u op! Er zijn nog enkele tafels beschikbaar, wacht dus niet te lang als u hier interesse voor heeft! Inschrijven voor de rommelmarkt kan heel makkelijk door een e-mail met uw naam, adres, telefoonnummer en aantal gewenste tafels te sturen naar rommelmarkt.scou ting@gmail.com. U krijgt dan een mail met het reglement en de betalingsinformatie. De inschrijving is definitief na betaling. Op zondag 9 oktober 2016 van 10.00 tot 14.00 uur orga niseert Scouting St. Jan uit Moergestel weer haar jaar lijkse speelgoed- en kinderkledingmarkt! Al vele jaren bij uitstek de plaats om speelgoed en kinderkleding te kopen of zelf te verkopen. Ook deze keer is de markt in verenigingsge bouw Den Donk. Dus geheel overdekt en weersonafhankelijk. De entree bedraagt slechts 1,50. Kinderen tot 12 jaar mogen gratis naar binnen. Er is ruim voldoende par keergelegenheid aanwezig. Wanneer? Vrijdagavond 7 oktober om uiterlijk 18.45 uur wordt een afgevaardigde van ieder team (het hoeft niet persé de teamleider te zijn) verwacht in ‘’Den Boogaard”. Waar? Meld je bij “Den Boogaard” via de hoofdin gang in de foyer. Je moet dan ook meteen het inschrijfgeld 10,- per boek) contant en gepast betalen. Zorg dat je op tijd bent; dus om uiterlijk 18.45 uur. We beginnen stipt op tijd! Quizboek Voordat je het quizboek ontvangt, krijg je nog wat uitleg. Volg de instructies nauwkeurig op! Er wordt ook doorgegeven waar de gehei me locatie is. De afgevaardigde van het team moet daar om 20.00 uur aanwezig zijn! Dat is een uur vroeger dan andere jaren! Het reglement wordt nog even doorgenomen en om 19.00 uur ontvang je het quizboek. Ga daarmee naar je team. Let op bij het wegrijden en bij de opdrachten buitenshuis. Die paar seconden tijdwinst zullen echt niet leiden naar de eeuwige Gèsselse roem. MTV-radio Een aantal opdrachten kun je alleen goed uitvoeren als je naar MTV-radio luistert. Deze begint om 18.00 uur met haar uitzendingen, die bestaan uit muziek en interviews door Peter van de Wouw en Sacha van der Donk. De Quispel-opdrachten worden tussen 20.00 en 22.00 uur bekend gemaakt. MTV-radio kun je beluisteren door af te stem men op Radio FM 87.5, TV Ziggo digitaal kanaal 43, TV Ziggo analoog kanaal 22 of www.moergesteltv.nl Tip: je kunt hiervoor ook thuisblijvers inscha kelen; er is naast de opdrachten gezellige muziek te horen. En Sacha en Peter inter viewen ook wat mensen! Verkeer Er is een aantal opdrachten, waarbij een of meer teamleden het dorp in moeten. We wil len iedereen nogmaals op het hart drukken; wees voorzichtig! Ga a.u.b. op de fiets; de afstanden zijn echt niet groot. TV-opnamen Tijdens de quizavond zal een opnameploeg van Moergestel Televisie door ons dorp trek ken en bij diverse deelnemende teams aan bellen met het verzoek een korte impressie te mogen maken van de wijze hoe jullie de opdrachten proberen op te lossen. Ze hebben zwijgplicht en zullen eventueel vernomen oplossingen niet doorvertellen. Inleveren Uiterlijk 23.00 uur dient het quizboek, zo goed mogelijk ingevuld, te worden ingeleverd. De inleverplaats is bij ’Den Boogaard’, weder om in de foyer. Te laat inleveren betekent onherroepelijk diskwalificatie (we houden de teleteksttijd aan!) Neem geen risico! Zorg dat je op tijd bent! En dan? Dan gaat de organisatie alles nakijken en laten ze jullie een hele week in spanning! Op zaterdag 15 oktober om 20.30 uur beginnen we met het bekend maken van de uitslagen. Dit vindt plaats in café ‘t Draaiboompje’. Zorg, dat je met je hele team op tijd bent! Alle teams komen in willekeurige volgorde aan bod en in beeld! Daarnaast treedt deze avond DJ Lars op. Nadere informatie volgt. Trofee Het winnende team ontvangt natuurlijk de eeuwige roem. Het winnende team krijgt daarnaast de wisseltrofee, die ze een jaar lang mogen koesteren. Door het tonen van deze tastbare prijs kun je aan heel Gèssel laten zien hoe wijs jullie waren in 2016. Informatie Blijf ons volgen op www.quispelmoergestel.nl en media zoals twitter.com/quispel_twit, face- book.com/quispelmoergestel en Info@qui- spelmoergestel.nl. Let op Moergestel Nieuws en Moergestel TV en op de quizavond MTV Radio! Volg op onze website de instructies en het reglement! Veel succes en ‘meedoen blijft belangrijker dan winnen!’ Zevenjarig meisje blij met 100 Procent Moergestel-tas nieuws Weekblad voor Moergestel oe es Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II WOENSDAG 5 OKTOBER 2016 41e JAARGANG Nr. 1867 Ga naar www.vanalphenautoschades.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparoteur voor Interpolis/Centraal Beheer Arhmeo gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiferli/k maandag 12.00 uur AUTOSCHADES; 1 JXSO O QuiZpel Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! FOCWA moGAMtmsar

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1