(g^OEF! Audacia- meuws JVW 2016: en ze leefden nog lang en gelukkig! Joyce en Fygaro Nederlands Kampioen 16:45 Foto’s Wil je nog nagenieten, bekijk dan de foto’s op onze site: www.jvwmoergestel.nl. ROEF! HONK- EN SOFTBAL Hieronder een overzicht van de wedstrijden die voor komend weekend op het programma staan. Kijk op svroef.nl voor het actuele schema en nog meer nieuws over HSB Roef! Zaterdag 17 september 10.00 uur: Roef! Beeball Majors - Nuenen Panthers 10.00 uur: Roef! Pup Honkbal - PSV Pup Honkbal 11.00 uur: Starlights Jun. Honkbal - Roefl Jun. Honkbal 11.00 uur: Gryphons Beeball Rookies - Roef! Beeball Rookies 11.30 uur: PSV Pup Honkbal - Roef! Pup Honkbal 13.00 uur: Roef! Asp. Honkbal - Jeka Asp. Honkbal 14.00 uur: Roef! Dames 1 - UW Dames 1 15.00 uur: Roefl U17 - Tex Town Tigers U17 16.10 uur: Roef! Dames 1 - UW Dames 1 16.30 uur: Roef! U17 - Tex Town Tigers U17 17.30 uur: Zwijndr. Dms 1 - Roef! Dames 2 Zondag 18 september 11.00 uur: Roef! Dames 3 - Card. Dames 1 11.30 uur: Gemert Heren 1 - Roef! Heren 2 12.00 uur: Roef! Heren 1 - Tilburg Heren 2 13.00 uur: Twins Pup Softbal - Roef! Pup Softbal 15.00 uur: Blue B. Dames 1 - Roef! Dames 2 15.00 uur: Roef! Pup Softbal - Twins Pup Softbal Dinsdag 20 september 18.30 uurDucks Asp. Softbal - Roef! Asp. Softbal .14:30 .10:00 .11:45 .14:30 .11:00 .09:45 .10:00 .11:00 teveel voor onze tegenstander, hoezeer vlagger Kevin ook (sierlijk) wapperde. Tegen zoveel daadkracht was niet tegenop te wapperen. Zoals uw verslaggever vorige week al voorspelde konden we vanmiddag inderdaad een driepunter incasseren, wel overigens voor de poorten van de hel weggesleept, maar de vinnigheid en gedrevenheid van de rooms katholieken legden het uiteindelijk af tegen het grotere voetballend vermogen en gemak kelijk los te kietelen creativiteit van ons Gèssel- se collectief. Harrie Schollen Uitslagen: Audacia 1-RKDSV 1 3-2; Audacia 2-Beerse Boys 4 3-1; Helvoirt 4 - Audacia 4 3- 5; Were Di 6 - Audacia 6 5-6; OVC'26 VR1 - Audacia VR1 10-1. Programma 17 september Best Vooruit VEI - Audacia VEI Programma 18 september Gloria UC 1 - Audacia 1 Reusel Sport/Faes Gr 3 - Audacia 2 Audacia 3-Best Vooruit 5 OVC'26 4-Audacia4 Audacia 5-SC 't Zand 9 OVC'26 9-Audacia 6 Audacia VEI zon-Maliskamp VEI. Audacia VRl-Beerse Boys VR3 Het leek wel een sprookje; alles en iedereen werkte mee, blije kinderen, gemo tiveerde leiding, enthousiaste spelleiding en natuurlijk schitterend weer. De organisatie, het paarse team, wil iedereen bedanken die het mede mogelijk heeft gemaakt om de kinderen van Moergestel een grandioze week te bezorgen. Gevonden voorwerpen Ook dit jaar zijn er weer wat spullen blijven liggen. Ben je iets kwijt, dan kun je informeren bij de familie Mallens, Korenstraat 6, tel. 513 3368 06 12 60 29 60. Doe dit vóór 21 septem ber, want dan worden de gevonden voorwerpen opgeruimd. Foto: Moergestel-Nieuws Bloemen, Carlijn Mutsaers en Fenna van der Straeten (C07), Anne Heeffer, Marieke van Erp en Ammie Snelders (C08), Jeske Embregts, Estelle Romijn en Veerle van Vechel (C09), Bart van Aarle en Tom Visser (CIO). Daarnaast kunnen we elk jaar rekenen op ons onvolprezen groene team, dat zorgt voor ranja en een snoepje. Ook zorgt het groene team ervoor dat we iedere dag gebruik kunnen ma ken van een onberispelijke Den Donk. Be dankt: Corrie Mallens, Jolanda Horrevorts, Monique op 't Hoog, Addy van Gorp, Yvette Smits-van Riel, Chantal Denissen, Mariëlle van Heeswijk, Silvie van der Heijden, Nadine Bruna, Dré Mallens, Marjo en Ruud Verhoe ven. Winnaars Natuurlijk zijn alle kinderen en leiding win naars, maar tijdens de disco werden drie groe pen extra in het zonnetje gezet vanwege hun grandioze inzet. Bij het A-programma werd de “wedstrijd” gewonnen door Softe van der Dussen, Romee van Heeswijk, Job Kerkhof, Renee Klomp, Jur de Kruijf, Karlijn Leenhouwers en Sjors Verkooijen onder voortreffelijke leiding van Meeke Denissen, Manon van Elderen en Mei- ke Vugts (AIO). Bij het B-programma werd fanatiek strijd gele verd. Uiteindelijk ging B14 met de eer strijken. En waar zouden we zijn zonder de spelleiding? Mariettavan Esch en Sabinede Bont (leiding) Zij zorgen ervoor dat de kinderen lekker fana tiek meedoen en leiden de spelletjes in goede banen. Bedankt: Bart de Laat, Esther Mallens, Marlies van der Loo, Claudia Rijnen, Marieke van der Kooij, Anke Kemmere, Ineke Neggers, Vanessa Oerlemans, Yvonne Poppelaars, Mat- thijs Kocx, Franka van Hest, Viola van Breugel, Corry Linkels, Dorus de Laat, Saskia de Laat, Corné Horrevorts, Maike Konings, Christa de Brouwer,Wiep Kroot, Maarten van Aarle, Chris van Gorp, Chantalle van Mensvoort, Vlotten bouwen langs de Reusel. De kinderen hebben kunnen genieten van de JVW onder voortreffelijke leiding van: Made lief Schriks, Meeke Smetsers en Puck Postel- mans (A01), Emilie van Hellenberg, Sterre Los en Gitte Vogels (A02), Sem Beex, Dirk van Ierland, Aaron van Rijn en Lars van de Wouw (A03), Senne Denissen, Benthe van Helvert en Sterre van Helvert (A04), Robin Hazenberg, Veerle Henst, Larissa Kennis en Karlijn Theeuwes (A05), Nilles Beex en Dirk Vermeer (A06), Susan Berkelmans, Pien Denissen en Fee Stevens (A07), Janneke op ’t Hoog en Ymke op ’t Hoog (A08), Doortje Moes en Floor Coppens (A09), Meeke Denis sen, Manon van Elderen en Meike Vugts (A10), Sabine van den Boer, Wendy van Lent en Indy Kemps (B01), Britt van Gisbergen en Krijn van der Heijden (B02), Maxim van de Bijgaard, Onno van Dal en Maxim Kennis (B03), Hilde van Hulten en Iris Nouwens (B04), Rem co Bruurs en Tom Huijnen (B05), Sarah van der Avoort, Lotte Janssen, Luna Kreijveld en Sofie Mies (B06), Joep Denissen, Mathijs Kennes en Stijn van lersel (B07), Cato Denissen, Vera Dijkmans, Josien Mulders en Emmie Verheij- den (B08), Ikksie Wouters, Zoë van den Aker en Judith Verhoeven (B09), Sam van Esch, Gitte van Hoof en Kiki Verwei j (B10), Rosalie van Oirschot, Marieke Kluitmans en Pauline Hoefnagels (Bl 1), Wendy Rijnen en Tessa Smits (Bl2), Renée van Daelen en Isa van Elderen (Bl3), Marjetta van Esch en Sabine de Bont (B14), Rein op’t Hoog, Rick Linkels en Sam Rijnen (C01), Lotte Kools en Jennifer Viellevoije (C02), Annika op’t Hoog en Robin Tekath (C03), Anouk Brekelmans en Jasmijn Mutsaers (C04), Jelle Beerens, Bram van Ierland, Joep Ketelaars en Juul Vermeer (C05), Loïs op ’t Hoog en Larissa Kennis (C06), Stijn ROEF! HANDBAL Het nieuwe handbal seizoen gaat weer van start! Vanaf donderdag 8 september gaan de trainingen weer beginnen en zondag 11 sep tember spelen we onze eerste wedstrijden. Dit jaar hebben we voor het eerst ook 2 F- teams die mee gaan doen aan de competitie. De jongens en meisjes in deze klasse zijn 7-8 jaar en zij spelen op een kleiner veld, met klei nere doelen en een zachtere bal. Uitslagen: RoefDl-DOS80 14-13; RoefCl- BergeijkCl 6-12; Roef BI-Elshout 12-13. Zaterdag 17 september: 09:00 uur DOS80 F2 - Roef F2 Zondag 18 september Roef F2 - Taxandria F210:00 uur Desk Dl -RoefDl11:00uur Manual - Roef Cl11:35 uur Tachos B2 - Roef BI11:30 uur HMC DS2 - Roef DS112:00 uur Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sport hal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 5132848 Erik. Handbal is altijd raak! AUDACIA-RKDSV 3-2 Terwijl de natuur nog twijfelde tussen zonne bril en herfstkleuren was twijfel iets dat onze voorhoedespelers vandaag niet lieten zien. De door de trainers uitgekiend gekwantificeerde tactiek leidde tot een bloedstollend scorever- loop. Na een 2-0 en 3-1 voorsprong voor ons werd het in de 88e minuut nog 3-2. We hadden een scheids die voor de gelegenheid zijn eigen regels had meegebracht en herhaaldelijk de dialoog met de Diessense heftige voetballertjes zocht. Hij gaf de trainer van onze tegenstander toch rood (volgens de nieuwe spelregels kan dit niet meer) en hij floot af op het moment dat de Diessense rechtsbuiten een corner wilde inkrullen, hetgeen de eerder genoemde dialoog nog eens pittig stimuleerde. RKDSV had wel iets van een veldoverwicht, maar opgezweept door ons “Gijsje-10” en twee fraaie treffers van “Gijsje-9” en niet te vergeten een geslepen crosspass van Erik met Youri als afronder was en Mikki van den Aker, Tess Bergmans, Freekje van den Broek, Jesse van der Donk, Ann van den Hout, Margriet Hurkmans, Gijs Linssen en Laura Picokrie: proficiat met de overwin ning! Leiders Anouk Brekelmans en Jasmijn Mut saers wisten Karin de Bresser, Estelle Kennis, Maeke de Laat, Lois Pijnenburg, Meike Scher- ders, Wieke Smits, Marit Vermeer, Marloes van Zon, Sarah Nouwen en Floor de Laat aan te zetten tot grootse prestaties waardoor C04 Marloes op ’t Hoog, Lieneke van Willem, San- de prijs binnen kon slepen. We hopen dat de JVW voor iedereen een fijne afsluiting van de vakantie is geweest. Het paarse team leeft na deze jeugdvakantieweek weer lang en gelukkig verder en hoopt volgend jaar op weer net zoveel enthousiaste kinderen én vrijwilligers. Iedereen hartelijk dank en tot ziens bij de 50ste Jeugdvakantieweek 2017: van 21 augus tus t/m 25 augustus! met de grandioze brandweermiddag. Bedankt Brandweer Moergestel in de persoon van Louis Klomp, Sjonnie van Elderen, Frank Kouwen- berg, Peter van lersel, Peter van den Crommen- acker, René Bruurs, Patrick Witlox, Gerard Vugts en Dré Mallens. Het was weer super! Ook kunnen we altijd rekenen op mensen die op de achtergrond van alles voor de JVW doen. Een bedankje voor hen is ook zeker op z’n plaats. Bedankt: Jan van lersel, Bas Smits, Jo Hoozemans, Corrie Schilders, Franky van Boxtel, Peter van den Boer, familie Ketelaars, familie Moorman en Jos en Petra Rijnen. Vele ondernemers en organisaties uit Moerges tel, maar ook van daarbuiten, dragen de JVW een warm hart toe, enerzijds door bereidwillig mee te werken aan het beschikbaar stellen van materialen, ruimte en/of terrein, anderzijds door sponsoring. We willen al die bedrijven en ondernemers graag bedanken. Mochten we nog iemand vergeten zijn, dan is dat zeker niet omdat we de hulp niet op prijs hebben gesteld, maar meer door het feit dat iedereen zo bereidwillig, zelfs op het laatste moment nog, wil meehelpen, waardoor de administratie soms niet bij te houden is. Vorige week meldden we u dat Joyce van Opbergen in Ermelo Nederlands kampioen was geworden met Fygaro. Dat beiden het uitstekend met elkaar kunnen vinden blijkt uit het feit dat ze in slechts één jaar tijd al tweemaal Brabants kampioen werden en nu dus voor de tweede keer ook de Nederlandse titel binnenhalen. dra Denissen, Maikel Denissen, Niki van de Ven en Sussanne Tekath. Ook alle dorpsgenoten die hun raam en/of oprit beschikbaar hebben gesteld voor het kennismakingsspel of het ganzenbord, hart stikke bedankt! De avondtocht voor de vrijwilligers is voor treffelijk verlopen dankzij de inzet van Marijn van Esch, Dirk Wolfs, Hessel van de Heuvel, Rick van der Loo en Geert van Hersel. Ook jullie bedankt! Het paarse team, Voor de dagopening, het dansje, willen we Anneke, Bjorn, Denise, Dion, Geesje, Hein, Laura Büchner bedanken, het zag er weer leuk Jack, Jessica, Koen, Lizzy, Marcel, Marit, uit. Maureen, Nikki, Nina, Perry, Raoul, Renate, Dit jaar zijn we weer ontzettend blij geweest Renée, Willem PAGINA 7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 14 SEPTEMBER 2016

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 7