QoEF! Viertal ponyclub Brabants kampioen! Speelgoedmarkt scouting op 9 oktober! Het JVW- sp rook je is weer voorbij Audacia- meuws Roef! bestaat 60 jaar Twee Nederlandse Kampioenen voor RSV FEVIOR S3 Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl makkelijk door een e-mail met uw naam, adres, telefoonnummer en aantal gewenste tafels stu ren naar rommelmarkt.scouting@gmail.com Vervolgens krijgt u een mail met het reglement en de betalingsinformatie. Na betaling is de inschrijving definitief. .10:00 .10:00 .09:45 Harrie Schollen Uitslagen: Viola 1-Audacia 11-0; Spoordonkse Boys 2 Audacia 2 1-4; Were Di 4-Audacia 3 4- 2; Taxandria 3-Audacia 4 4-4; Audacia 6- Oisterwijk 3 2-4; Audacia VR1-VOAB VR1 0-6. Programma 11 september Audacia 1 - RKDSV 1 Audacia 2 - Beerse Boys 4.... Audacia 3 vrij Helvoirt 4 - Audacia 4 Were Di 6 - Audacia 6 OVC'26 VR1 - Audacia VR1 Voor nadere informatie, aanmelding of het maken van een afspraak voor het ophalen van spullen: rommelmarkt.scouting@gmail.com; Henk van Oort 06-34539706 of Jan Jonkers 06-23932361 na 17.00 uur. 14:30 12:00 ROEF! HONK- EN SOFTBAL Hieronder een overzicht van de wedstrijden die voor komend weekend op het programma staan. Kijk op svroef.nl voor het actuele schema en nog meer nieuws over HSB Roef! Zaterdag 10 september 10.00 uur: Twins Jun. Honkbal - Roef! Jun. Honkbal 10.00 uur: Tilburg beeball majors - Roef! beeb all majors 10.00 uur: Jeka beeball rookies - Roef! beeball rookies 12.00 uur: Royals Pup honkbal - Roef! Pup honkbal 12.00 uur: Vlaamse Liga softbal U17 - Roef! softbal UI7 12.30 uur: Roef! asp. honkbal - Nuenen asp. honkbal 13.30 uur: Vlaamse Liga softbal UI7 - Roef, softbal U17 14.00 uur: Jeka Pup softbal - Roef Pup soft bal 14.30 uur: Nuenen asp. softbal - Roef. asp. softbal 15.00 uur: HCAW dames 1 - Roef dames 1 16.00 uur: Nuenen asp. softbal - Roef asp. softbal 17.00 uur: Roef, dames 2 - Neptunus dms 2 17.10 uur: HCAW dames 1 - Roef dames 1 Zondag 11 september 10.30 uur: Roef, dames 3 - Radboud Rangers dames 1 11.00 uur: Roef Heren 2 - Starlights Heren 2 14.00 uur: Mustangs Heren 1 - Roef. Heren 1 Dinsdag 13 september 20.00 uur: UW dames 1 - Roef, dames 1 Donderdag 15 september 20.00 uur: UW dames 1 - Roef, dames 1 Ik hoop dat iedereen net als wij hebben genoten van de sprookjes JVW-week. Wij hopen jullie het volgende jaar, JA voor de 50ste keer, weer te zien bij deze feestelijke JVW Deze is van 21 tot en met 25 augustus 2017. Zet het alvast in je agenda. Het paarse team (organisatie JVW) 13 augustus werd het viertal van ponyclub PPH ‘t Wit Paardje uit Haghorst Brabants Kampioen! Het viertal bestaande uit Wout van Riel met Cartago, Diewertje Verheijden met Lady Sun day, Janne Jansma met lady en Manouk Lins- sen met Floor, onder leiding van commandante Karin van Laak, mocht daarna uiteraard star ten op de Nederlandse kampioenschappen in Ermelo afgelopen zaterdag. Ze reden een mooie proef en behaalde daarmee zilver! Een zeer knappe prestatie! nieuwe trainer Martijn lijkt met een duidelijke visie en gerichte coaching de aanwezige voet- balbasis een extra impuls te kunnen gaan geven. Tenslotte nog even melden dat twee wat onge lukkige acties van Tim en een te impulsieve balgooi-actie van Harm als resultaat hadden dat maar 9 Moergestelnaren de laatste fluittoon, van de overigens prima leidsman, als veldspeler mochten aanhoren. Geleerde lessen deze week I gaan we benutten om volgende week een drie punter binnen te halen tegen onze Diessense concurrenten. VIOLA-AUDACIA 1-0 De voor Viola debuterende trainer Frans Tekath kreeg nog een toefje op zijn zilveren huwelijkse staat. Niet dat het hem niet gegund is: maar we hebben het aan onszelf te danken dat we, met name in de tweede helft, ons betere spel niet hebben omgezet in, waar het uitein delijk om gaat: goals. Was de eerste helft afwachtend en gelijkop- gaand, met de op de deur kloppende nieuwe lichting Joris en Youri en een striemend schot en een fraaie kopbal van ons centrale achter- induo, in de tweede helft gingen ramen en deuren wijd open met een uiteindelijk voor ons ongunstig gevolg. Zeker is het smullen van onze potentiële hoogvliegers maar de patronen lijken nog wat te schraal ingeslepen om al ons talent te kunnen benutten. Waar schijnlijk een kwestie van wat tijd, want onze In tegenstelling tot de eerdere aankondiging is de jaarlijkse speelgoedmarkt van scouting Moergestel niet op zondag 2 maar op zondag 9 oktober. -Als u zelf spullen wilt verkopen, kunt u daar voor één of meerdere tafels huren. Een tafel van ca. 2m2 kost 10,00. -Als u niet zelf wilt verkopen, maar nog wel bruikbare spullen heeft waar u niets meer mee doet, dan kunt u dit op zaterdag 8 oktober vanaf 13.00 uur brengen bij Den Donk. Wij verkopen het dan zelf, de opbrengst is volledig voor Scouting Moergestel. U kunt ook bellen naar één van de onderstaande nummers: wij halen de spullen dan gratis bij u op! Inschrijven voor de rommelmarkt kan heel JOYCE VAN OPBERGEN Op 3 september startte Joyce in Ermelo. Na de voorronden op de vrijdag plaatste ze zich met 2 paarden voor de finale op zaterdag. Met het paard Gaudi behaalde ze een mooie 4de plaats in de klasse L2. Na de Ml-titel dit voorjaar bij de Indoorkam pioenschappen won Joyce van Opbergen met de zesjarige Pure Bf’s Fygaro de Nederlandse titel in de klasse Zl-dressuur. ‘Het karakter van Fygaro is een van zijn kwa liteiten, zijn mooie houding en zijn kracht. Ze kan het met Fygaro nog heel ver kan schop pen. Joyce reed als laatste de ring binnen en versloeg iedereen. Deze titel is niet het eerste succes van Van Opbergen en Fygaro. Ze rijdt Fygaro nu een jaar en heeft al veel met hem gewonnen. Twee keer Brabants kampioen en nu al voor de twee de keer Nederlands kampioen. Ben je nog spullen kwijt, misschien liggen ze bij gevonden voorwerpen. Deze zijn, nadat je een afspraak gemaakt hebt, op te halen bij de familie Mallens, Korenstraat 6, tele foon: 0612602960. Let wel: na 21 september 2016 is het niet meer mogelijk om spullen op te halen. Dus ben er snel bij! ROEF! HANDBAL Het nieuwe handbal seizoen gaat weer van start! Vanaf donderdag 8 september gaan de trainingen weer beginnen en zondag 11 sep tember spelen we onze eerste wedstrijden. Dit jaar hebben we voor het eerst ook 2 F- teams die mee gaan doen aan de competitie. De jongens en meisjes in deze klasse zijn 7-8 jaar en zij spelen op een kleiner veld, met klei nere doelen en een zachtere bal. Wedstrijden zondag 11 september 10:00 F-jeugd Roef F1 - Roef F2 10:00 C-jeugd RoefCl - Bergeijk Cl 11:00 B-jeugd RoefBl - Elshout BI 11:00 D-jeugd RoefDl - DOS’80 D2 We hopen iedereen weer te ontmoeten op de eerste trainingen en wensen jullie een sportief en gezellig handbal seizoen! Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sport hal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 5132848 Erik. Handbal is altijd raak! XENA KRIJNEN (zie foto) Vorige week beet Xena de spits af op de Neder landse Kampioenschappen Dressuur voor de pony’s in Ermelo. Ze was al Brabants kampioen en nu ook de allerbeste van heel Nederland samen met haar pony Sörbys Bentley behaalde ze de Hippiadetitel in de B-dressuur cat. DE. Dit vieren we op 17 september en graag nodigen we jou uit om dit, samen met alle (oud) leden, te vieren. Op deze dag wordt ook het prachtige, nieuwe softbalveld officieel in gebruik genomen. Naast de officiële opening is er in de middag en avond voor iedereen iets te doen op en rond het veld en de eveneens vernieuwde, gezellige kantine. Kortom... kom, bewonder en feest mee! Volg SV Roef! Op Facebook voor de laatste informatie! Programma: 14.00 Wedstrijd 1Roef! Dames 1 - UW Dames 1 16.00 Wedstrijd 2: Roef! Dames 1 - UW Dames 1 16.30 BBQ 18.00 Officiële opening 19.00 Muziek tot in de late uurtjes Vrijdag 2 september 2016 20.00 uur. De disco is afgelopen. Sommige klei ne deelnemers konden het niet meer volhouden en wilden maar al te graag naar mama toe, zo moe waren ze. Voor ons als organisatie was dit weer ons bewijs dat we het goed gedaan hebben. Als afsluiting hebben we voor alle vrijwilligers een eindfeest gehouden met natuurlijk een echte spooktocht. Dit hebben ze zeker ver diend. Gelukkig was dit de enige activiteit die in de regen moest worden gedaan. Dank u wel weergoden, maar niet getreurd ook daarvan hebben we genoten. We hebben het natuurlijk over onze (spel)leiding het groene team en alle vrijwilligers die hun handen uit de mou wen staken om ons te helpen om de JVW- week weer een daverend succes te laten worden. Iedereen hiervoor hartelijke dank. Door andere nevenactiviteiten en het opruimen van alle spullen, zijn we nu nog niet in staat om ieder een persoonlijk te bedanken. Volgende week zullen wij hier meer aandacht aan besteden. Tevens waren er nog meer amazones van Fevior geplaatst voor de Nederlandse kampioenschap pen Dressuur: Pony’s: Nikki van de Borne met Viva la Bam 6de prijs Romy van de Borne met Macho 6de prijs de NK Nina Brands met Spirit 7de prijs Een topprestatie van onze leden en namens Paarden: ons allemaal van harte gefeliciteerd! Judith van Ganzen met Fhivago 9de prijs op R.S.V. FEVIOR te Moergestel '1 tl"' PAGINA 7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 7 SEPTEMBER 2016 9 ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■BB ^^■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■hh ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■«■■■■■■■■■■■■ME

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 7