Unieke ervaring honkballers aspiranten Roef! Natuurlijk Moergestel stelt zich aan u voor Het nieuws in en om eigen dorp vind je wekelijks bij ons: 'Moergestel-Nieuws'! Ut Gèssels Glas Afrit 10 Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl COLUMN Waarom bij Natuurlijk Moergestel? Twan wil samen met de collega’s van Natuurlijk Moergestel aan de mensen uit Moergestel laten zien dat er zoveel te ontdekken is op alternatief gebied. Het is volgens Twan ook erg prettig om samen met de collega’s te kunnen sparren en cliënten naar elkaar door te verwijzen. Het werkt echt versterkend. Uiteindelijk wil Twan graag zien dat de drem pel voor de mensen laag genoeg wordt om Staand van links naar rechts: Johan van Cuyck (coach), Patrick van Caulil (trainer/coach), Giel van Knegsel, Maxim Mul der, Marijn van der Poel, Tjeerd Heessels, Tom Janssen, Wilco Heessels (trainer/coach) Knielend van links naar rechts: Lucas Erke- land, Stijn van Gorp, Menno Lapien, Marijn van Laerhoven, Yoran Mulder, Nils van Cuyck. Deze behandelingen kunnen prima naast een eventuele behandeling bij een reguliere gezondheidsinstantie. Het mooie van de behan delingen van Twan is dat ze door de meeste zorgverzekeraars vergoed worden uit het aan vullende verzekeringspakket. Het kost je dus ook geen eigen risico. Aandacht voor je natuurlijke gezondheid is in! Mensen gaan steeds vaker op zoek naar zichzelf, hun basis, rust en gezondheid. Bij Natuurlijk Moergestel is een grote diversiteit aan professionals aangesloten die je bij deze zoektocht kunnen helpen. Twan Verheijen is een van deze professionals. Twan is paranormaal therapeut. In 1983 is hij hiermee begonnen; naast zijn baan als docent. Destijds werd het vak magnetiseur of strijker genoemd. Tegenwoordig praten we over para normaal of energetisch therapeut. Voor veel mensen is het vaak nog onbekend. Wat doet een paranormaal therapeut dan? Deze geeft energie vanuit het kosmos door aan zijn/haar cliënt via de handen. Het doel hiervan is het zelf genezend vermogen van lichaam en geest te bevorderen. Bij de eerste afspraak “leest” Twan de cliënt. Er is meestal niet echt een behandelplan. Er wordt energie doorgegeven. Dit gebeurt via opleggen van de handen en het maken van strijkende bewegingen langs het lichaam, ter wijl de cliënt (die zich niet hoeft uit te kleden) op een behandeltafel ligt of op een stoel zit. Het voelt voor iedereen anders. Je kunt de werking van de energie voelen Eds warmte, koude, trillingen, moeheid, zwaarte, ontspan ning of een loom gevoel. Het kan ook zijn dat hij of zij niets voelt. Na de eerste behandeling kan de klacht iets verergeren. Dit betekent dat de energie zijn werk doet. Twan Verheijen. eens een natuurlijke gezondheidstherapeut of -deskundige te bezoeken. Want jammer genoeg is er nog steeds wel taboe. Gelukkig wordt het wel steeds meer gebruikt en ook de verzeke ringsmaatschappijen vergoeden steeds meer behandelingen bij verschillende natuurlijke gezondheidstherapeuten. Wil je meer weten over Twan en over para normale therapie? Lees dan meer op onze website www.natuurlijkmoergestel.nl en houdt ook MTV in de gaten. Wekelijks houden wij, het bestuur van Moer gestelGlas, u op de hoogte van de voortgang van het grootste burgerinitiatief in onze ge meente. Het aanleggen van een glasvezelnet werk in Moergestels buitengebied en de Logt te Oisterwijk. Deze week een bijdrage van Rik de Pina over de MoergestelGlas helpdesk. Een drie weken geleden kwam mijn buur man naar mij toe en vroeg mij te helpen om zijn e-mailadres te wijzigen. Hij had waar schijnlijk net de laatste nieuwsbrief gelezen waarin we meer informatie gaven over onze nieuwe service provider. Een e-mailadres is zo aangemaakt wist hij mij al over te bren gen. Maar een man in de zeventig kan wel een helpende hand gebruiken. Axel Bowmer heeft in onze coöperatie al verschillende mensen aan een e-mailadres geholpen. Omdat wij zelfde coöperatie zijn, is het gemakkelijker om elkaar aan te spreken. Ik vind het erg bijzonder dat ik mijn buurman heb kunnen helpen met wat moderne abra cadabra. De betrokkenheid kostte mij een klein uurtje maar was gezellig. Daarbij is mijn buurman ook direct en persoonlijk geholpen. Gelukkig heb ik mijn buurman niet naar een landelijke callmedewerker hoeven te verwijzen. MoergestelGlas brengt u door deze weke lijkse column een inkijk op de vele hande lingen waar je niet bij stil staat als je aan iets dergelijks begint en wij hopen met jullie te eindigen met een foto van het eerste beeld over Glas in Moergestel. Het bestuur van MoergestelGlas Mariëlle Wolfs/Gea op 't Hoog/Joost van de Schoot/Rik de Pina/Pieter van Opbergen Op zaterdag 16 juli was er een unieke ervaring voor een team jeugdspelers van Roef! Het aspirantenteam (leeftijd 12-16 jaar) mocht een wedstrijd spelen tijdens het openingsweekend van de Haarlem Honkbal Week. Een traditioneel sterk bezet toernooi voor landenteams. Tussen de wedstrijden Australië-Chinese Taipei en Nederland-Curacao, in een uitverkocht Pim Mulier stadion in Haarlem. Met een capaciteit van 2.500 toeschouwers één van de grootste honkbalstadions in Nederland. De wedstrijd zelf ging verloren, maar het was een unieke ervaring die ze niet gauw zullen vergeten! ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 27 JULI 2016 PAGINA 3 Herman Jozef En als ik eens een boodschap doe in Moergestel, kom ik alleen maar aar dige mensen tegen Intussen op de Leijhoeve bij Afrit 10 wat mensen leren kennen: allemaal aardige mensen. Dat helpt een beetje om hier d'n aard te krijgen, zo zeggen ze dat in Brabant. We moeten met z'n allen maar goed naar aardige mensen kijken en luisteren, dan houden wij de moed erin bij het waarnemen van allerlei narigheid in de wereld. En ik zeg maar zo: de meeste mensen zijn aardig. Een paar weken later met andere Moergestelse senioren naar de Balkan! Mooie reis met allemaal aardige mensen. En ook op de Balkan best aardige mensen. Vooral die pastor in Sofia vond ik aardig, zo gastvrij en vriendelijk als hij ons ontving in zijn piepkleine kerkje... Daar stond ik dan op Afrit 10. "U mag hier niet staan", zei een jongeman. "Ja maar er komt een bus", antwoordde ik. "Dat kan niet", antwoordde hij weer en reed weg. "Mijnheer ik bel de politie" zei een mevrouw, die dwars met haar auto voor mij was komen staan. "Er komt zo een bus", zei ik weer. "En als u wat opzij wilt gaan staan, kan ik de bus aan zien komen". Toen kwamen er twee verzorgsters om die verwarde oude man op te halen... Gelukkig kwam toen de bus. Ik bedankte de dames en stapte in.... Richting Zierikzee met de seniorenvereniging Moergestel. Mooie dag met allemaal aardige mensen. Het is vakantietijd. Als u er op uittrekt, dan hoop ik, dat u ook veel aardige mensen treft. En dat hoop ik ook voor u, als u thuis blijft... dat er eens iemand aan komt, die naar u kijkt en naar u luistert. Het is vakantietijd en vroeger stuurden mensen dan een kaartje naar het thuisfront. Dat is in onbruik geraakt, geloof ik. Maar ik stuur u allen dit artikeltje als een vakantiegroet vanaf Afrit 10. El st. Elisabeth tU Tilburg 7000-8000

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 3