^OEF! Meisjes C van Roef! kampioen! Sportcomplex SV Roef! internationale sferen qb fl ft ysc Het nieuws in en om eigen dorp vind je wekelijks bij ons: 'Moergestel-Nieuws'! Met de hond aan de lijn is leuk! BREDA - MOERGESTEL THE NETHERLANDS Beste Moergestelnaren, Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Zondag 10 juli 10.00 uur: Kickers Dames 1 - Roef! Dames 3 10.30 uur: Roef. Pup. SB - Stags Pup SB 10.30 uur: Tilburg Asp. SB - Roef Asp. SB 11.00 uur: Uden Red Sox Heren 1 - Roef Heren 2 14.30 uur: Nuenen Heren 1 - Roef Heren 1 Dinsdag 12 juli 19.00 uur: Roef Jun. HB - Starlights Jun. HB 20.00 uur: Roef Dames 1 - Amsterdam Pirates Dames 1 Donderdag 14 juli 20.00 uur: Roef. Dames 1 - Amsterdam Pirates Dames 1 Op 18 september 2016 loop ik samen met Daniëlle van der Heijden de Van Dam tot Dam Loop voor onze vriendin Nancy Van Gisbergen! Zij heeft de vreselijke ziekte van Huntington. Het doel is om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor onderzoek naar de genezing van de Ziekte van Huntington. Ons persoonlijke doel is om minimaal 500 euro per persoon op te halen. Ik wil jullie vragen ons te helpen door een donatie te doen via onderstaande link. We zijn overal blij mee, alle beetjes helpen! Bedankt alvast! http: www.zzf.nl/actionpage/dam-tot- dam-loop-voor-huntington-mirjam-beex/ Boswachter Inge doet samen met ander bos wachters, zoals de bekende Frans Kapteijns, en een aantal vrijwilligers van Natuurmonu menten zelf ook mee met de marathon. Inge van Dongen: “We willen graag het goede voor- ROEF! HONKBAL- EN SOFTBAL Hieronder een overzicht van de wedstrijden die voor komend weekend op het programma staan. Kijk op svroef.nl voor het actuele schema en nog meer nieuws over HSB Roef Zaterdag 9 juli 10.30 uur: Roef Pup HB - Nuenen Pup HB 11.00 uur: Gryphinals U17 - Roef. U17 12.30 uur: Gryphinals U17 - Roef. U17 12.30 uur: Roef Asp. HB - PSV Asp. HB 15.00 uur: Roef Jun. HB - Nuenen Jun. HB 18.00 uur: Roef Dames 2 - Braves Dames 1 van jong tot oud, in het hart raken en de fas cinatie voor de natuur delen. We activeren mensen om buiten in de natuur iets geweldigs te beleven. Natuurmonumenten beschermt natuurgebieden, waardevolle landschappen en cultureel erfgoed. Overal in Nederland. Voor iedereen. Die natuur stellen we veilig tot in de eeuwigheid door natuur aan te kopen, te beheren en toegankelijk te maken voor iedereen. beeld geven. En met de opbrengst kan Natuur monumenten een hondenspeelveld aanleggen. Deelnemers kunnen zich via de website bij ons team aansluiten of een donatie doen.” Wat is er nog meer te doen? Op het evenemententerrein bij Streekpark Klein Oisterwijk kunnen hondenliefhebbers hun hart ophalen. Er is een hondenmassage salon, een hondenbraderie en een behendig- heidsparcours. De sportieve host van de Doggy- marathon is presentatrice Martine Hauwert (RTL). Het evenement start op 18 september om 12:00 uur en duurt tot een uur of 17:00. Deelnemen kost 9,50 euro per persoon (en 4,50 euro per hond). Inschrijven kan via www. doggymarathon.nl. nale Silver League spelen hun kunsten kun nen vertonen. Van 14 tot 17 juli zal het gloednieuwe veld ook internationaal getest worden. Samen met Jeka uit Breda organiseert Roef. Maar liefst 3 internationale toernooien. De Europese en Afrikaanse regionale kampioenschappen Little League. 15 teams uit 7 verschillende landen strijden om één ticket naar het WK in de Verenigde Staten. In Moergestel wordt het softbal toernooi voor meiden tussen de 14 en 16 jaar afgewerkt. Namens Nederland zal het regioteam uit Noord-Holland aanwezig zijn, maar als organisator strijden ook de Brabant Bandits, met ruime vertegenwoordiging vanuit Roef, mee om de titel. Nieuwsgierig?! Dit internationale topsoftbaltoemooi zal wor den gespeeld van donderdag 14 juli tot en met zondag 17 juli. Wedstrijden worden iedere dag gespeeld tussen 10:00 en 20:00 dus kom vooral een kijkje nemen. De spectaculaire openings ceremonie zal plaatsvinden op 14 juli van 17:45 tot 18:30 met aansluitend de officiële openingswedstrijd van de Brabant Bandits. De finale start om 15:00 uur op 17 juli. Samen met je hond door de Oisterwijkse Bossen en Vennen rennen of wandelen en geld inzamelen om dierenleed tegen te gaan. Op zondag 18 september kan het tijdens de Doggymarathon, die stichting Vier Voeters in samenwerking met Natuurmonumenten organiseert. Deelnemers kunnen meedoen met 4.2 of 8 kilometer. Het is voor het eerst dat de Doggymarathon in de Oisterwijkse Bossen en Vennen plaats vindt. “Deelnemers kunnen individueel of in een team op een leuke, actieve manier geld ophalen voor honden in nood. Bijvoorbeeld voor zwerfhonden in Roemenië of de malafide puppyhandel in eigen land,” aldus Inez de Ligt, directeur van stichting Vier Voeters. Met de hond aan de lijn is leuk Natuurmonumenten wil mensen stimuleren hun hond aan de lijn te houden. “We zien helaas te vaak het leed dat loslopende honden Over Natuurmonumenten Natuurmonumenten is dé beweging van men sen met hart voor de natuur. We willen mensen, Over Vier Voeters Vier Voeters wordt gezien als de meest toon aangevende dierenwelzijnsorganisatie in Euro pa. We streven naar een wereld waarin mensen dieren behandelen met respect, empathie en begrip. Vier Voeters is daarbij de sterke, wereld wijde en onafhankelijke stem voor dieren die onder directe invloed van mensen staan, zoals zwerfdieren, productiedieren, wilde dieren en huisdieren. kunnen aanrichten in onze natuurgebieden. Wij willen hier via de marathon op een posi tieve manier aandacht voor vragen én bewijzen dat het heel leuk kan zijn om met je hond aan de lijn te lopen,” aldus Inge van Dongen, bos wachter bij Natuurmonumenten. Na een moeizame start, werd het harde werken dit buitenseizoen beloond. Proficiat Ammie, Aukje, Iris, Janneke, Jennifer, Lotte, Renee, Rinske,Tessa en de coaches Carola en Henny met het behaalde kampioenschap. 2016 is een jaar met nieuwe en oude hoog tepunten voor de honk- en softbaltak van SV Roef De vereniging zal deze zomer zijn 60-jarige bestaan vieren en heeft samen met de gemeente Oisterwijk een gloednieuw soft- balveld gerealiseerd. Een veld dat aan de hoogste nationale kwaliteitseisen voldoet, ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 6 JULI 2016 PAGINA 7 Groetjes Mirjam Beex - -v ï- i

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 7