2016 VAN.4WIW.1 Adri Burgers: Koning Gilde St. Sebastiaan en Barbara Prijzenpakket Superloterij uitgebreid! Oisterwijk Uw Gemeentenu’uvvs op www.oisterwijk.nl kocht dan volgens de begroting strikt nood zakelijk, hebben we het prijzenpakket uitge breid: elke trekking zijn er maar liefst twaalf prijzen met een waarde van 100,- of (veel) matisch bericht, want de loten staan op naam geregistreerd. Maar het is uiteraard veel leuker om de spannende uitzendingen niet te mis sen! We wensen de deelnemers enorm veel succes in de Superloterij van het SMC! www.carnavalmoergestel.nl Tips Bart weet van de Prins geen kwaad. Ons Sus is eigenlijk een Rietje. En natuurlijk hou je zaterdag 15 oktober 2016 vrij; op onze feestavond in party- boerderij “’t Draaiboompje” wordt dan bekendgemaakt welk team Quispel 2016 heeft gewonnen en de wisseltrofee een jaar lang aan familie, vrienden en ken nissen mag showen. meer ‘kapers’ op de kust waren die het koningszilver graag voor ‘n viertal jaren wilden dragen. Zo stonden er onder de boom Adri Burgers, Jan Timmermans (al eerder koning), Marinus Wolfs, Frans van Erp, Christ Moorman, Jo van Zon en Frank Derksen. Ook laatstgenoemde droeg al eens het koningszilver. Nadat men de vogel wat ‘losser’ had gezet, lukt het Adri Burgers het verlossende schot te geven. Hij mag dus zich vier jaar lang koning noemen van het Gilde St. Informatie Via Moergestel Nieuws, Moergestel TV en de media zoals Face-book, Twitter en onze Website www.quispelmoergestel.nl blijven we iedereen op de hoogte houden van de planning en organisatie rondom Quispel 2016. Adri Burgers is de nieuwe koning van het gilde St. Sebastiaan en Barbara. Hij haalde de vogel uiteindelijk na ‘n anderhalf uur durende strijd naar beneden. De drie gilden kwamen, zoals gebruikelijk op de kermismaandag, al vroeg bij elkaar en gingen gezamenlijk naar de kerk voor de traditionele viering. Die werd dit keer geleid door pastor Ad Kennes. Na deze viering togen de gilden broeders naar café ‘t Centrum. Van daaruit ging het rond de klok van 11.30 uur naar het gildeterrein naast Feesterij ‘t Stokske waar de schutsboom in gereedheid werd gebracht. Daar bleek, na het opzetten van de koningsvogel, al snel dat er meer. Het prijzenpakket voor de finale zal bovendien nog groter zijn; en dan wordt tevens de Citroen Cl verloot. De trekkingen zijn op 7 juli, 21 juli, 15 sep tember, 29 september, 13 oktober, 27 oktober en 11 november 2016. Moergestel TV zendt de trekkingen vanaf 19.00 uur live uit op Ziggokanaal 43 alsook op YouTube via www. ‘t ver- 7 juli eerste trekking Er zijn zo’n 825 loten verkocht voor de SMC Superloterij; dat is ’n prachtig moergesteltv.nl/live. De uitslag wordt resultaat. Naast alle prijswinnaars is het openbaar Carnaval in Moergestel de volgens via diverse media bekendgemaakt; grootste winnaar! Want de volledige winst van de Superloterij wordt in de alle prijswinnaars ontvangen overigens auto- komende jaren ingezet voor de organisatie van gratis camavalsactiviteiten voor jong en oud, zoals bijvoorbeeld voor het scholencamaval, voor de openingsmiddag en voor de optocht. De organisatie is dan ook dankbaar naar alle deelnemers en sponsors, want we hebben dit enkel samen kunnen bereiken voor ons Moergestel. Omdat er meer loten werden ver- Weekblad voor Moergestel es e Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II o QuiSpel WOENSDAG 6 JULI 2016 41e JAARGANG Nr. 1857 Ga naar www.vanalphenautoschades.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schodegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraol Beheer Achmea Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! FOCMtf nieuws k En altijd is het weer een gezellige drukte,

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1