OOEF! Het nieuws in en om eigen dorp vind je wekelijks bij ons: 'Moergestel-Nieuws'! Rob van Seters uit Moergestel nieuw raadslid voor PGB Moergestel goed vertegenwoordigd in Funklasse Mountainbike VOS last extra voorstellingen in! Roef! opent het vernieuwde veld met ceremoniële eerste pitch F-^si 'S: A Voor alle informatie en reserveren voor voorstellingen en optredens in Tiliander en Den Boogaard kunt u kijken op www.tiliander.com of bellen naar 5217220. Om ook de recreatieve mountainbiker te berei ken was er een speciale funklasse georganiseerd. begaanbaar te houden. Dat dit de parcours- bouwers is gelukt blijkt wel uit de vele lof uitingen op diverse internet forums. Dit zal op zaterdag 17 september a.s. plaats vinden. U bent meer dan welkom om het nieu we veld te komen bewonderen. Later dit jaar wordt het veld nog een keer offi cieel geopend. Dit wordt in combinatie gedaan met een feestdag ter gelegenheid van het 60 jarig bestaan van Roef. In de vergadering van 7 juli a.s. wordt Rob van Seters uit Moergestel beëdigd als nieuw gemeenteraadslid voor Partij Gemeente Belangen in Oisterwijk. Hij is de opvolger van Kees van Elderen, die afgelopen maand is terug getreden. We hopen op goed weer en veel mensen die komen kijken. De reacties vrijdag waren erg lovend, dus dat belooft wat. We hebben dit weekeind, door de slechte weersomstandigheden twee voorstellingen, van de West Side Story, gespeeld door VOSD in het Oisterwijkse Natuurtheater, af moe ten gelasten. Na diverse gesprekken met de gemeente is er geld beschikbaar gesteld om het veld op te knappen. Na overleg met het bestuur van Roef is besloten om het veld een kwartslag te draaien waardoor het veld dichter bij de kantine is Na een aantal maanden hard werken door vele vrijwilligers was het gisteren dan toch eindelijk zover: de eerste wedstrijd op het nieuwe softbalveld! Precies op tijd voor het European Africa Tournament dat mede door Roef georganiseerd wordt van 14 t/m 17 juli. Op deze manier kon iedereen een keer de sen satie ervaren van een volledig aangekleed wed- strijdparcours. Voor de gelegenheid hadden zich een kleine 20 bikers opgegeven. Moerges- tel/Oisterwijk was met 4 inschrijvingen goed vertegenwoordigd. Allen genoten van de spor tieve uitdaging en de ambiance. “Voor herha ling vatbaar” was de reactie van de deelne mers. Lid van een bevlogen team Gelet op zijn achtergrond wil Rob zich graag sterk maken voor het onderwijs en zorg in Oisterwijk. Maar ook andere onderwerpen hebben zeker zijn interesse. Hij voelt zich als een vis in het water bij Partij Gemeente Belan gen (PGB). “Bij deze partij voel ik me echt thuis. Een bevlogen team dat open en eerlijk communiceert. Zakelijk en toch sociaal!” aldus Rob van Seters. Er is nu gekozen voor een extra uitvoering op zondag 3 juli a.s. om half 3. Dus vrijdag 1 juli, zaterdag 2 juli en zondag 3 juli om half 9 en een extra uitvoering zondag 3 juli om half 3. En natuurlijk vrijdag 8 juli en zaterdag 9 juli om half 9 de andere voorstellingen. De regionale deelnemers: vlnr Johan van Esch, Jan Zoontjens, John Boeren (allen uit Moergestel) enjos Philippus (Oisterwijk). Rob van Seters woont in Moergestel en heeft een brede ervaring in het onderwijs. Sinds 2007 is hij mede-eigenaar van een eigen bedrijf (Kaliber), dat zich richt op opleidingen, coach ing en ontwikkeling van organisaties en bedrij ven, vooral op het gebied van onderwijs en zorg. Rob is getrouwd en heeft 2 dochters die al op zichzelf wonen. In zijn schaarse vrije tijd leest hij graag een goed boek en gaat hij graag fietsen, zwemmen en hardlopen in de Oisterwijkse bossen. Voor de zomer al aan de slag Op 7 juli a.s. start Rob van Seters officieel met zijn raadswerk. Dan wordt hij beëdigd. Fractievoorzitter Carlo van Esch is blij dat de vacature van Kees van Elderen op deze manier snel wordt ingevuld. “Ik ben ervan overtuigd dat Rob een welkome aanvulling is in de gemeenteraad met zijn kennis en ervaring”. komen te liggen. Afgelopen zaterdag is het veld dan voor het eerst in gebruik genomen. Het talenten jeugdteam van U17 had de eer om de eerste wedstrijd op het nieuwe veld te spelen. Vooraf aan de wedstrijd werd de eerst pitch gegooid door Bart van Knegsel, de kar- trekker rondom de aanleg van het veld. ROEF! HONKBAL- EN SOFTBAL Hieronder een overzicht van de wedstrijden die voor komend weekend op het programma staan. Kijk op svroef.nl voor het actuele schema en nog meer nieuws over HSB Roef Zaterdag 2 juli 10.30 uur: Gryphons Jun. HB1 - Roef Jun. HB 1 10.30 uur: Roef. Beeball - Ducks Beeball 10.30 uur: Roef. Pup SB1 - Cardinals Pup SB1 10.30 uur: Roef U17 - Vlaamse Liga U17 12.00 uur: Cardinals Pup SB1 - Roef Pup SB1 12.00 uur: Roef U17 - Vlaamse Liga U17 12.30 uur: Roef. Asp. HB1 - Uden Red Sox Asp. HB1 18.00 uur: Roef Heren 2 - Tilburg Heren 3 Zondag 3 juli 11.00 uur: Nuenen Dames 2 - Roef. Dames 3 15.00 uur: Ducks Heren 1 - Roef Heren 1 15.00 uur: Blue Birds Dms 1 - Roef. Dames 2 Als sinds 1986 speelt Roef, na diverse omzwer vingen in het dorp aan het Stokeind. Zoals misschien bekend wordt er bij Roef op alle niveaus gespeeld. Zo hebben we 4 teams die op breedte sport niveau spelen en twee teams die op topsport niveau uitkomen. Na ongeveer 30 jaar was het oude veld toe aan vernieuwing. Ook omdat er een serieuze konij- nenplaag heerst waar de velden hevig onder te lijden hebben. Ook dit jaar organiseerde Stichting Wielerronde Moergestel/Oisterwijk weer haar ATB cross als onderdeel van een cyclus wedstrijden, die tijdens de zomer maanden gereden worden in de Nederlands - Belgische grensstreek. Een kleine 300 deelnemers streden op zondag 19 juni in 6 categorieën om de eer. Natuurlijk ook voor de door de Stichting Reuzenbieren beschikbaar gestelde flessen lokaal speciaal bier. Kwamen vorig jaar de renners nog als ware mijnwerkers door het aangekleefde stof over de streep. Dit jaar werd de organisatie de dagen voor het evenement getrakteerd op overvloe dige regenval. Met man en macht is gewerkt om het water weg te krijgen en het parcours van Zanden ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 29 JUNI 2016 PAGINA 7 ■■■■■■BI Jrnder c*nden

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 7