Koop dus nu uw Superloten! BUFFALO'S HART vooh UW CLUB Actie Hart voor uw Club van start! Oproep aan de bewoners van Moergestel Publiceer het in 'Moergestel-Nieuws'! Iets organiseren of Moergestelnaren op de hoogte houden van gebeurtenissen en resultaten? Wist u dat Buffalo's Burgers Steaks ook uw buffet kan verzorgen? Ik ben Piet Dorrepaal, bewoner van Stanis laus Ik maak me zorgen over de verkeerssituatie in het dorp Moergestel. Tijdens de spitsuren perst het verkeer zich door de dorpskern van Moergestel in twee richtingen. Vooral voor ouderen, invaliden en kinderen levert dit angstige momenten op. Ik wil dit probleem onder de aandacht bren gen bij het gemeentebestuur, waar ik ook al naar geschreven heb met de vraag of er hier niks aan te doen is, bv. door het weren van het zware verkeer, want dat zou al een hele verlichting wezen. Ook een pad naar het centrum zonder obstakels (o.a. voor rolstoelrijders en collators] zou een ver betering zijn. Ik word gesteund door de andere bewoners van Stanislaus, maar dat is blijkbaar niet genoeg en roep daarom ook uw steun in, zodat er kans is dat er werkelijk iets aan gedaan wordt groter wordt. Uw belangrijke steunbetuigingen kunt U sturen naar het onderstaande adres: Piet Dorrepaal Kloosterdreef 1.08 5066 AA Moergestel Digitale reacties kunnen via ab.signaal@ gmail.com die uw reacties dan aan mij door geven. Bij voorbaat dank, Piet Dorrepaal BURGSAS STCAWS Verkoop ligt nog wat achter op schema Het Samenwerkend Moergestels Carnaval (SMC) organiseert een Superloterij om het openbaar Carnaval in stand te houden. Alle activiteiten zijn gratis, maar uiteraard niet kosteloos. Daarom is er geld nodig om bijvoorbeeld de optocht te kunnen financieren. Met uw deelname steunt u het SMC en maakt u bovendien kans op prachtige Superprijzen! Rabobank Erik van Dam (Van Dam Partners, Rootven 41). Het SMC hoopt op uw enthousiaste deel name, waardoor de financiering van het unieke Gèsselse Carnaval ook in de komende jaren weer geborgd zal zijn. Want van overheidswege is minimaal de helft van de opbrengst uit de loten verkoop bestemd voor het goede doel: ons openbaar Carnaval. Daarbij ook niet onbe langrijk: de kans is groot dat u met een gewel dige Superprijs aan de haal gaat! Kijk snel op www.carnavalmoergestel.nl voor meer informatie, voor aanmeldformulieren, voor het deelnemersreglement et cetera. Doe mee met het SMC! Rabobank Hart van Brabant organi seert ook dit jaar weer de campagne Hart voor uw Club. Met deze actie steunt de bank verenigingen en stich tingen in het werkgebied met hun jaarlijkse activiteiten of projecten. Clubs moeten zich aanmelden om deel te nemen; dit is mogelijk vanaf 1 juni via www.rabobank.nl/hartvanbra- bant. U speelt mee voor ongeveer 7 euro per trekking en iedere trekking maakt u kans op een Icd- televisie, een weekendje weg, een fiets en vele andere mooie prijzen. Alle prijzen hebben een minimale waarde van 100,- en de winkans is ongeveer 1 op 10. De eerste trekking is op 7 juli en de laatste op 11 november. Tijdens de finale wordt de grandioze Superhoofdprijs verloot: een nieuw te leveren auto (belasting vrij)! Op veel plaatsen in Moergestel kunt u inmid dels de aanmeldformulieren vinden. Deze kunnen volledig ingevuld worden ingeleverd bij Eric Boogaers (Oirschotseweg 35 A) of bij Leden van bank bepalen Het verenigingsleven draagt bij aan de leef baarheid van de regio. Daarom ondersteunt de bank deze clubs en stelt dit jaar maar liefst 250.000,- beschikbaar. De belangrijkste spel regel; leden van Rabobank Hart van Brabant kunnen begin oktober hun stem uitbrengen op de deelnemende clubs die zij een warm hart toedragen. Hoe meer stemmen, hoe meer geld voor de vereniging of stichting. Aanmelden voor de actie Hart voor uw Club j Om te kunnen deelnemen aan Hart voor uw Club 2016 moeten verenigingen en stichtingen j zich aanmelden. Zonder inschrijving kan een club niet deelnemen. Via de site van de bank is aanmelden eenvoudig; clubs worden hier gevraagd onder meer hun bestedingsdoel te vermelden. Zo weten stemmers welk doel ze I ondersteunen met het uitbrengen van hun stem. Inschrijven kan tussen 1 juni en 9 sep- I tember 2016 via www.rabobank.nl/hartvan- brabant. Tijdens de slotavond op 4 november I 2016, horen deelnemende verenigingen welk bedrag ze ontvangen. voor Hart voor uw Club! Meld uw vereniging of stichting aan I ’MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 8 JUNI 2016 PAGINA 5 IX Laat u vrijblijvend informeren over de mogelijkheden: 'n warm of koud buffet of een combinatie hiervan. Uw feest, vergadering, koffietafel of verenigingsactiviteit willen wij graag voor u verzorgen. Ook kunt u diverse broodjes voor de lunch afhalen of eventueel laten bezorgen. Vraag gerust onze lunchkaart aan, dan mailen wij die graag toe. Daarnaast hebben we de keus uit diverse afhaalgerechten. Neem gerust contact met ons op voor wat wij voor u kunnen betekenen. Graag tot uw dienst! info@buffalosburgersensteaks.nl M Rootven 43, Moergestel, 013-8892806 www.buffalosburgersensteaks.nl Een aandeel in elkaar Hart voor uw Club, doe mee en schrijf uw club in! Met deze actie ondersteunen we het lokale verenigingsleven met hun jaarlijkse activiteiten of projecten. In 2016 stelt Rabobank Hart van Brabant wederom 250.000 beschikbaar. Doe mee en schrijf uw club nu in! Info en actievoorwaarden: rabobank.nl/hartvanbrabant

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 5