RUUD PAN IS BEZORGER! Saskia en Jos verwelkomen u graag bij Buffalo’s Burgers Steaks Tweemaal vier generaties r® rl VAN ALPHEN AUTOSCHADES I R'ür.auwerT 'Moergestel-Nieuws' zoekt 'n Oisterwijk Saskia en Jos. BRILLEN LENZEN Uw Gemeenteiffeuws op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Ken je iemand in deze buurt die dit zou willen doen? Tip 'm dan... Anders kunnen we straks in dit gebied geen Moergestel-Nieuws meer bezorgen! WOENSDAG 1 JUNI 2016 41e JAARGANG Nr. 1852 Het zijn beide geen onbekenden in het horecavak: Jos Hannes (39) en Saskia Fransen (38). De uitbaters van Buffalo’s Burgers Steaks, sinds maart jl. gevestigd in het pand aan het Rootven 43, de voormalige Tapperij-Brasserij De Schouw. De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 We zijn met spoed op zoek naar EEN NIEUWE BEZORGER! Het gaat om het gebied: Heuvelstraat, Heuveldwarsstraat, Sebregtsedijk, Pijnendijk, Servennenstraat, Molenakkerstraat, Donkhorst, Heizenschedijk tot Reuselhoeve, Broekzijde, Opslag, Zelt, Masperstraat, Klein Locht, Vinkenberg, Aboomsestraat. Interesse? Stuur 'n mailtje naar: buro76@planet.nl of bel 513 2268 Lees alles over'df^ onthulling van de schoenbank j op bladzijde 5 Jj kom is en zich thuis kan en mag voelen. Daarom ook vind je op de kaart voor elk wat wils, voor jong én oud(er). Er wordt gewerkt met streekproducten en uiteraard staan er seizoensgebonden producten op het menu. Zoals op dit moment de asperges! De menukaart is zodanig samengesteld dat er regelmatig gewisseld kan worden. ‘Zo blijft het voor u als onze gast elke keer weer een feest om naar Buffalo’s te komen’, aldus Jos en Saskia, ‘en voor ons een leuke uitdaging’! Ook is de zaal weer beschikbaar voor feesten, vergaderingen, koffietafels of een vereni- gingsavond. De bar is de gehele dag geopend om een drankje te komen drinken, en Buffalo’s is ook nog steeds een aangenaam rustpunt van de ‘La Trappe Fietsroute’. Ook vindt u er een heerlijke lunchkaart waar van u kunt genieten tussen 11.00 en 17.00 uur. Vanaf 17.00 uur kunt u genieten van een heerlijk diner, dat u zelf kunt samenstellen of u hebt de keus voor een door Jos en Saskia samengesteld menu. Heeft u daarna nog geen zin om naar huis te gaan kunt u ook nog lek ker genieten aan de bar. En zo hopen Jos en Saskia in ons mooie dorp de kans te krijgen om er weer een mooi en levendige ‘Buffalo’s Burgers Steaks’ van te mogen maken en zodoende weer een mooie aanvulling te kunnen zijn op alles wat Moer gestel al te bieden heeft... U kunt trouwens helemaal vrijblijvend kennis komen maken! Knip de bon uit op pagina 5 en kom gratis ’n drankje doen. Buffalo’s Burgers Steaks, Rootven 43, tel. (013) 889 2806. Geopend: woensdag, donderdag en vrijdag van 10.30-23.00 uur; zaterdag en zondag van 12.00-00.00 uur. Maandag en dinsdag open op afspraak. Moergestel aan het Rootven weer eetgelegenheid rijker Jos en Saskia hadden hun sporen in het vak al wel grotendeels verdiend toen ze in 2014 de 7 Hill Ranch in Tilburg overnamen. Oorspronkelijk een ‘all you can eat formule’, maar later nadat de zaak helemaal was opge knapt verandert de naam in Buffalo’s Burgers Steaks en het concept ging over in een a la carte restaurant. Het zat echter door omstandigheden niet helemaal mee en tot overmaat van ramp brandde hun restaurant in december volledig af. Ongewild hangt er een etiket over hun zaak waarvan ze maar moeilijk los kunnen komen. Door op het internet te googelen komt men nog steeds op hun vorige adres in Tilburg uit. Niet heel lang na de brand zijn Jos en Saskia gaan zoeken naar een geschikte locatie om hun ‘droom’ een nieuwe kans te geven en kwamen zij in Moergestel uit bij ‘De Schouw’. De fijne ambiance en het gemoedelijke in een dorp als Moergestel sprak hen wel aan en na de in fijne sfeer verlopen onderhande- lingen met de familie Van Brunschot konden zij hun ‘Buffalo’s’ een nieuwe start geven. Zaterdag 19 maart vond de officiële opening plaats en dat was een groot feest. Er is bijna niets veranderd aan de inrichting van het pand omdat het wel past bij wat Jos en Saskia voor ogen hebben. Een ongedwongen en hui selijke sfeer en dat is ook hetgeen ze uit willen dragen, een restaurant waar jong en oud wel- Op de foto dit keer tweemaal vier generaties. Overgrootmoeder is Riet Op ’t Hoog-Heijms en woonachtig in Moergestel. Ze is 84 jaar. Oma is Mariette Persoons-Op ’t Hoog is 52 jaar en woont in Haghorst. Mama is Ellen van Gils-Persoons 28 jaar. Haar oudste dochter is Floor, 2 jaar, en de jongste spruit is Lotte, geboren op 25 februari 2016. De familie Van Gils woont in Haghorst. O 013-8228022 GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE F0CWA ?uws Weekblad voor Moergestel ■nm hnhmhmihhhbehhhhbmi ^ifhouetta Wimper extensions OGMAMT&DfO. oe Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterli/k zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiferli/k maandag 12.00 Wimpers verven Wenkbrauwen verven Combi (beide verven) Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl (je krijgt ook wekelijks - uiteraard als extra betaling - de Nieuwsklok mee) Liefst 'n jongen-meisje vanaf plm. 14 jaar (met 'n vriendje mag ook!). gemeente Silhouette Hair Beauty Salon www.silhouette.co.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Sthadegoranten vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centranl Beheer Achmea van €11,- voor 7,95 van €11,- voor 7,95 van 20,- voor 13,95 Wenkbrauwen epileren van €9,- voor €5,95 van €89,- voor €59,95 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1