BEZORGER! 150 jaar lid van het gilde St. Joris F® Y*K ai-phen] Donders 'Moergestel-Nieuws' zoekt 'n Oisterwijk Fleurige Mariakapel voor de vrede Zaterdag 23 april jl. werd de statiedag van het Gilde St. Joris gevierd. Om 8.15 Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl WOENSDAG 25 MEI 2016 41e JAARGANG Nr. 1851 en zijn vrouw Dinette. Daarna was er koffie met worstenbrood. kerk, waar de H. Mis voor alle levende en overleden gildebroeders en zusters opgedra gen werd door onze nieuwe pastor Ad Verest. Na de H. Mis kreeg burgemeester Hans Jans sen het woord. Hij wil namens de gemeente de jubilarissen op dit moment alvast feliciteren en hij vertelt er meteen bij waarom... Het leven van een burgemeester kent uiteraard ook een privé- We zijn met spoed op zoek naar EEN NIEUWE BEZORGER! (je krijgt ook wekelijks de Nieuwsklok mee) Liefst 'n jongen-meisje vanaf plm. 14 jaar (met 'n vriendje mag ook!). Het gaat om het gebied: Heuvelstraat, Heuveldwarsstraat, Sebregtsedijk, Pijnendijk, Servennenstraat, Molenakkerstraat, Donkhorst, Heizenschedijk tot Reuselhoeve, Broekzijde, Opslag, Zelt, Masperstraat, Klein Locht, Vinkenberg, Aboomsestraat. Interesse? Stuur 'n mailtje naar: buro76@planet.nl of bel 513 2268 Opnieuw vier generaties bij de familie Donders maar nu in de vrouwelijke lijn. Baby Pleun (26-01-2016) woonachtig in Tilburg op schoot bij overgrootmoeder Leen Laurenssen- Van lersel woonachtig op park Stanislaus (01-09-1931). Links oma Annette Donders-Laurenssen (01-10- 1956) en rechts moeder Pauline Vrins- Donders (19-07-1987). Jan Wolfs, Jan van der Bruggen en Tijn van Korven De opknapbeurt van de Mariakapel aan de Oisterwijkseweg is voltooid. Dank zij de gulle gaven van vele mensen is de stichting Vrien den van St. Jan in staat geweest deze werk zaamheden uit te laten voeren. Deze kapel is nl. sinds enige tijd haar eigendom. De monu- mentenwacht had aangedrongen op het ver richten van een groot aantal werkzaamheden. Het belangrijkste was een grondige schilder- beurt. Schildersbedrijf Kerkhof heeft deze klus bekwaam afgerond en trad tevens gedeel telijk op als sponsor. Graag willen wij iedereen bedanken voor hun bijdrage. Het kapelletje staat weer mooi te pronken en ontvangt dagelijks vele bezoekers die Maria als steun en toeverlaat een warm hart toe dragen! Zeker in een tijd waar we snakken naar vrede in de wereld. Namens het bestuur van de Stichting, Jan Vriens en Joe Stieger uur was de samenkomst bij het gildehuis met ontvangst van een kopje koffie. Rond de klok van half negen werd er ver trokken naar onze keizer Hans Kerkhof waar eerst de vaandelgroet werd gebracht aan Hans Rond half tien werd er vertrokken naar de Op de eerste rij de jubilerende gildebroeders: Tijn van Korven, Jan van den Bruggen en Jan Wolfs. gedeelte, en als er een van je kinderen om een kampioenschap moet voetballen, mag de vader hierbij zéker niet ontbreken. Hij moest zich daarom excuseren voor de deelname aan de koffietafel. Na de mis werd vertrokken naar het gilde huis waar we de huldigingen kregen van Jan Wolfs, Jan van der Bruggen en hoofd man Tijn van Korven. Drie personen die al 50 jaar lid zijn van het gilde! Als eerst werd het woord gevoerd door de Deken schrijver Hans Willems, die namens het gilde iedereen welkom heet en een woord richt aan de jubilarissen. Door de toekomstige hoofdman Ton van Doormaal werd een bos bloemen overhandigd aan de dames. Na de huldiging van de jubilarissen en de partners/zus van deze gildebroeders had de deken-schrijver nog een verrassing voor twee gildezusters, namelijk Sjaan Rijnen en Cor op ‘t Hoog die, hoewel hun partners zijn over leden, nog steeds trouw zijn aan het gilde. Die partners namelijk zouden ook op deze dag 50 jaar lid van het gilde geweest zijn. Ook deze dames werden verrast met een bos bloemen en ze waren beide diep onder de indruk dat hier aandacht aan werd besteed. Na deze huldiging was het woord aan de kringvoorzitter van het “Kwartier van Oir- schot”. Bert van de Staak sprak lovende woor den tot de jubilarissen en deze werden verrast met het kringkroontje dat door hem werd opgespeld. Natuurlijk was er een luid applaus van de aanwezige gildebroeders en -zusters. Hierna werd de vaandelgroet door de vaandrig Wil Moorman gebracht en werden de jubila rissen gefeliciteerd door alle gildebroeders en zusters. Rond de klok van half een konden we ons opmaken voor de jaarvergadering. GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE F0CWA 1 nieuws Weekblad voor Moergestel oe es Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterli/k zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Vervolgens wachtte de bekende koffietafel waaraan ook werd deelgenomen door pastor Ad Verest en de kringvoorzitter. Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1