Grote brand treft sporthal TT Ligtvoet Shoes: bij de beste 50! Moergestelse brandweer redt ree uit sluis Moergestel SAPT Dus: doe mee met het SMC! manier onderscheiden. c IT..-: lang naar Jumbo in Moergestel om daar je tas met versgeperste sapjes op te halen. Esther geeft aan hoe blij ze is met Jumbo als afhaal- punt, “natuurlijke de ruime openingstijden maar ook voor de way of life na de Sap Chal lenge”. Alle natuurlijke voeding die zij advi seert is namelijk verkrijgbaar bij Jumbo. Dus geen ingewikkelde receptenvoeding maar gewoon betaalbaar, makkelijk, vers, lekker en gezond. Wie de sapchallenge aangaat, is na vijf dagen niet alleen in balans maar waarschijnlijk ook een paar kilootjes lichter en kan meteen door pakken naar een Healthy Way Of Life. Hoe makkelijk is dit? Doe je ook mee? www.puur-S.nl (zie advertentie op pagina 4) Peter en Maaike Ligtvoet. Ligtvoet Shoes volgens het schoenen vakblad Tred: “Ondernemers in hart en nieren. Ligt voet heeft grote, regionale bekendheid in kin derschoenen. Ze zoeken altijd naar nieuwe manieren om de consument naar de winkel te trekken en maken veel reclame via social media en in-store activiteiten.” En in een sector waarvoor de economische opleving grillig verloopt, is het goed om zo’n positief signaal eens extra te benadrukken. Bij deze verkiezing van de 50 beste schoenen- Samenwerkend Moergestels Carnaval presenteert Superloterijspeel mee voor prachtige prijzen! In de maanden juli tot en met november organiseert het Samenwerkend Moergestels Carnaval (SMC) een spectaculaire Superloterij met prachtige Superprijzen. Met een lot van 50,- speelt u alle 7 trekkingen mee: deelname kost u per trekking dus maar ongeveer 7 euro. De Superhoofdprijs is een nieuwe auto en het prijzenpakket bestaat elke trekking uit minimaal tien Superprijzen, zoals een Icd-televisie, een fiets en een weekendje weg. Alle prijzen hebben een minimale waarde van honderd euro en de verwachte winkans is ongeveer een op tien! Op onze website www.carnavalmoergestel.nl kunt u een aanmeldformulier downloaden en nishal stond in ’n mum van tijd in lichterlaaie. Naast het blus- en beveiligingswerk hadden brandweer en hulpverleningsdiensten de handen vol aan het regelen van verkeer en tegenhouden van de toeschouwerstroom. Bijgaande foto’s, gemaakt door Rick Denissen, geven ’n overzicht van wat er nog van de sporthal rest, de dag na de brand. maagzuur, op geblazen buik, hoofdpijn, ver moeidheid etc. zijn verdwenen. Nü kun je door pakken met de adviezen uit het consult met Est her. De vijfdaagse Sap Challenge begint op maan dag, vervolgens reis je vijf dagen meer informatie vinden. Bij de aanmelding selecteert u de gewenste betaalwijze; het is zelfs mogelijk om een lot in vier termijnen a 12,50 te laten afschrijven. Maar u kunt ook ineens overschrijven of contant betalen. Mini maal de helft van de omzet uit lotenverkoop wordt besteed aan het goede doel: de finan ciering en organisatie van het openbaar Carna val in Moergestel. Ligtvoet Shoes hoort bij de 50 beste schoenenzaken in Nederland van 2016, samengesteld op basis van inzendingen van diverse partijen uit de schoenenbranche, zoals fabrikanten, leveranciers en agenten. Het resultaat: een lijst met schoenenzaken die zich op hun eigen Donderdagmiddag werd groot alarm geslagen aan het Stokeind. De sport-/ten- Zaterdagochtend werd de brandweer van Moergestel opgeroepen omdat er een ree te water was geraakt in de sluis in Haghorst. Het was geen makkelijke klus, maar men slaagde er uiteindelijk toch in het beestje te redden.Foto: Rick Denissen winkels van Nederland gaat het niet alleen om retailers die de grootste orders plaatsen, maar vooral om ondernemers zoals Ligtvoet Shoes, die zich op meerdere vlakken positief onderscheiden. Denk hierbij aan innovatief ondernemerschap, ludieke acties, sterke online activiteiten, originele klantenbenadering, goed betalingsgedrag, aandacht voor training en opleiding, maatschappelijk verantwoord onder nemerschap of ‘gewoon’ een bijzonder mooi winkelinterieur. Esther is natuurvoedingadviseur, gewichtsconsulent, OER-slankcoach, detoxcoach, sport - docent en studeert voor natuurgeneeskundigtherapeut. Ze heeft een eigen praktijk; puur- S voeding.sport.detox in Sportarena Oisterwijk. Wekelijks schrijft zij op haar face- book.com/puuresther Haar missie is jou bewuster te leren eten bewegen zodat jij healthy, vitaal, slank, happy én gezond oud(er) wordt. In haar praktijk leer je op een andere manier naar leefstijl en gezond gewicht kijken. Je krijgt inzicht in de werking van jouw lichaam en komt in balans. Geen pillen en poeder maar gewoon puur en onbe werkt voedsel wat in de supermarkt verkrijg baar is. Dus heb je de laatste tijd iets te veel genoten van het bourgondische leven? Een kaasje hier en een wijntje daar. Dan is het voor jou mis schien de hoogste tijd om met haar mee te sappen. Esther Puntman zorgt ervoor dat heel Moergestel de kans krijgt om deel te nemen aan de ‘vijfdaagse Sapvasten Challenge’. Wie zich aanmeldt krijgt eerst een persoonlijk voeding/detox-consult in haar praktijk. Hier kijken jullie samen naar jouw voedingspatroon, krijg je tips om je voor te bereiden op de kuur en vertelt ze hoe jij jouw leefstijl kunt aanpassen en door kunt pakken, na de 5-daagse sapvasten challenge. In de loop der jaren krijg je namelijk heel wat gifstoffen binnen. Ons lichaam heeft een zelf- helend vermogen maar soms is ‘de berg afval’ groter dan je lichaam aan kan en is het goed om je lever een beetje te ondersteunen. Wie na vijf dagen klaar is met de challenge, merkt direct verschil: je hebt meer energie, voelt je vrolijker, slanker en welvaartklachtjes als; .PAG w ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 18 MEI 2016 PAGINA 5 W’ t, t .9^ - S

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 5