fyfiny Sdten Er was eens... Parochie Sint Jozef. Kerk St. Jans Onthoofding Tekengroep Stanislaus toont werk Voor zestiende keer Moergestels eerbetoon aan vrijwilligers op zondag 1 mei zat het vijftig jaargeleden zijn dat Zr M’ilhelmien zich door de gelofte met onze congregatie verbond. ‘Mj unllen deze dag dan ookjnet een viering gedenken. ‘Mierbij nodigen wij u van harte uit in de parochielerpte Moergestel op zaterdag 30 april om 15.00 uur. 'Daarna nodigen wij u oopuit voor een persoonlijk ontmoeting tot 18.30 uur in ‘t Draaiboompje, Mild 1, Moergestel. Missiezusters van de M. tpamilie Mofalper 4, 5066 Ml Moergestel 22 - 30 april 2016 De eerdere winnaars waren Eddie Hurkmans, Kees van de Loo, Jo Denissen-van Kerkoerle, Jo Denissen-van de Wouw, de Kerkhofgroep, Scouting St. Jan, Jacqueline Vis-van de Wouw, Kees Jansen, de Moergestelse omroep MTV, Corrie en Rien Ceulemans, EHBO Sint Chri- stoffel, de vrijwilligers van de Zonnebloem, Ton van der Dussen, Dorris Rijnen en vorig jaar Martien Oerlemans. Woensdag 27 april 10.00 uur Kapel Park Stanislaus, Eucha- Kandidaten aanmelden voor de Moergestelse vrijwilligersprijs Dopen: 12.30 u: Rimke, dochter van Ad op ’t Hoog en Inge Kerkhof 13.15 u: Merel, dochter van Geert en Saskia de Kort-Haans 14.00 u: Roos, dochter van Jooste en Karen van Roessel Vrijdag 22 april 13.15 u kerk Sint Jans Onthoofding Huwelijksviering van Niek van de Wouw en Linda Mallens Aanmelden voor de vrijwilligersprijs gaat een voudig. Het beste is om even contact op te ne men met Hennie van Schooten. Telefoon 06- 57342371. Aanmelden kan ook per brief (D’n Duyp 41) of per email hennievanschooten@ home.nl. jury wordt gevormd door Jeanne Jonkers, An nie van Roessel, Corrie op ’t Hoog-Basemans, Lian Kocx, Marieke van Kerkoerle-Vugts, Mieke Visser, Niels van de Ven en Jan Vriens. Samen vormen zij een mooie dwarsdoorsnede van de Moergestelse samenleving. Zaterdag 23 april 19.00 uur Kapel Park Stanislaus: Eucharis tieviering op de vooravond van de 5e zon dag van Pasen; samenzang. Jana Hendriks (namens Hakendover). Voor de jaarlijkse Moergestelse vrijwilli gersprijs kunnen nog tot en met 15 mei kandi daten worden aangemeld. Door de jury wordt voor de zestiende keer deze prijs toegekend. Dit respectabele aantal geeft wel aan hoezeer de vrijwilligersprijs inmiddels is geworteld in Moergestel. Dat is niet in de laatste plaats te danken aan de voorafgaande winnaars, allemaal mensen die zich als vrijwilliger inzetten voor de Moergestelse samenleving. Ter afsluiting van het seizoen exposeert de te kengroep van 21 tot 29 april de gemaakte wer ken in de gang op de begane grond van Park Stanislaus, Kloosterdreef3, Moergestel. Deze groep komt eenmaal in de twee weken bij elkaar in de periode september tot en met april. Iedereen die plezier heeft in tekenen is welkom. Kunststukjes worden helemaal niet verwacht. Toch staat ieder versteld van de be haalde resultaten aan het einde van het seizoen. Dit mag dan ook gevierd worden met een ware expositie. De bijeenkomsten zijn toegankelijk voor be ginners en gevorderden. Ook mensen, die niet in Park Stanislaus wonen, kunnen deel uit maken van de groep. Mocht u dit willen, dan kunt u contact opnemen met de receptie van het huis. U kunt de werken bekijken tijdens kantoor uren. ristieviering b.g.v. koningsdag m.m.v. ge mengd koor. Na afloop van de Mis speelt de harmonie en is er een bingo in de aula van Park Stanislaus georganiseerd door het Oranjeco- mité. 19.00 uur vervalt. Zondag 24 april 11.00 uur kerk Sint Jans Onthoofding: Eu charistieviering van de 5e zondag van Pa sen; m.m.v. gemengd koor. Nel Hoeven-Mulders e.v. Jan Hoeven; Jan van de Ven e.v. Cor Rijnen (verj); An van Dijk-Ver- smissen e.v. Frans van Dijk (mgd); Adrianus van de Wouw en echtgenote Adriana Hamers (jgt); Kees Geerts en Anna Geerts-de Swart en dochter Marianne; Jan van Pelt e.v. Koos- je van de Wiel (jgt); fam. van Gils-Ketelaars, dochter Riet, schoonzonen Jo en Frits, zoon en schoondochter Anton en Rietje; Riek en Ties Mallens-Verhoeven (le jgt); Janus Mulders (jgt)- Wij gedenken Op 25 maart overleed Ad Wolfs. Ad was een lieve, hardwerkende vader. Een vader die goed kon luisteren en goede raad gaf als er om werd gevraagd. Na zijn pensionering en zijn scheiding brak een moeilijke periode aan. De verhuizing naar Moergestel waar hij geboren en getogen was voelde als thuiskomen. Veel tijd stak hij in heemkunde, contacten met de kloosterorden in Velp en ’s Hertogenbosch én in onze parochie waarvoor hij veel artike len schreef en waar hij, gedegen en accuraat, een archief opbouwde dat klinkt als een klok! Bescheiden en op de achtergrond was Ad be trokken bij mensen die hij, als er om werd ge vraagd, met wijze en milde raad bij stond. Ad was gelovig en vertrouwend op God nam hij zelfbewust en berustend vol vertrouwen af scheid van het leven. Ad werd 81 jaar. De uitreiking van de Moergestelse vrijwilli gersprijs vindt in september plaats als onder deel van het jaarlijks evenement van WieKent- Kunst. De jurering wordt gedaan door een onafhan kelijke jury van betrokken Moergestelnaren onder voorzitterschap van Hennie van Schoo ten (voorzitter Stichting WieKentKunst). De Een enthousiast groepje van zo’n 20 vrijwilli gers. Na een welverdiende pauze van een paar weken begon het in november al weer te krie belen. Heimwee naar ’t zonnetje, vakantie, ple zier maken.. Ze waren er weer klaar voor - de Jeugdvakantieweek 2016 - dit jaar van 29 au gustus t/m 2 september! De voorbereidingen zijn in volle gang. Spellen worden gemaakt, materialen geregeld, locaties geboekt, draaiboeken gemaakt, vrijwilligers ge zocht. Wij zijn met z’n allen dus druk bezig om er wederom een gezellige week van te maken, maar daar hebben we jullie natuurlijk voor no dig! Kinderen kunnen zich tot vrijdag 13 mei in schrijven via wwwjvwmoergestel.nl. Deelna me kost €22.50. Vrijwilligers mogen natuurlijk gratis meedoen aan deze fantastische week! We zijn nog op zoek naar leiding, spelleiding, brigadiers, medewerkers voor het ranjateam, sterke mannen en vrouwen om mee te helpen sjouwen en ga zo maar door. Lijkt het je leuk om mee te helpen maar weetje niet precies wat je wilt of kunt doen? Wij denken graag met je mee. Ook al heb je maar één ochtend of mid dag tijd, wij zijn super blij metje! Aan het einde van de week is er als bedankje een feest voor alle vrijwilligers. Op www.jvwmoergestel.nl vind je alle achter grondinformatie, de inschrijfformulieren en de laatste updates. En als je daar toch even aan het rondneuzen bent.. Inschrijven is zo gepiept! Op 26 maart overleed Bart van de Snep- scheut sinds 29 september 2012 weduwnaar van Mien Smolders. Bart is bekend in Moer gestel vanwege zijn benzinepomp aan de Mar- grietstraat. Samen met Mien gaf hij daar zijn 2 kinderen een liefdevol thuis. Bart was een van de laatste Oud-Indië gangers. Zijn vrije tijd bracht hij door met vissen en fietsen. Op leeftijd gekomen verhuisden Bart en Mien naar een aanleunwoning bij de Reuselhof en later verhuisde naar Park Stanislaus waar Bart op 88-jarige leeftijd is overleden. Pastor Ad Verest secretariaat

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 2