(e>0EF! Audacia- nieuws Luuk van Gestel wint de Omloop van Noord West Overijssel Van Velthoven Jong-Belegen toernooi Terugblik op succesvol wedstrijdseizoen Schaatsclub “De Vennen” Bridgeclub Moergestel 4r i 4 (Foto Mariny van Esch). Wil jij ook kennismaken met handbal? Dat kan! Alle leeftijden! Proeftrainen: roef@handbal.nl of bel Erik 013-5132848 twee klassen hoger eindigden dan waar zij het seizoen begonnen. In de categorie U17 werd afgelopen zaterdag in Genemuiden de klassieker omloop van Noord West Overijssel verreden. Aan de start verschenen 155 renners voor een wed strijd over 80 km door de Noord Oost polder, waar de wind altijd vrij spel heeft. Het was een snelle koers met in de finale een groep van circa 40 renners die mochten sprinten voor de hoofdprijs. Luuk van Gestel wist met een ultieme jump in de laatste 100 meter de winst te pakken. Eindstanden na ronde 7 A-lijn:l Sjaak Aarts en Cees van de Schoot; 2 Mieke Cornelissen en Jo van Os; 3 Mieke Aarts en Petra Linkels. B-lijn: 1 Corrie en Ad Schoenmakers; 2 Kees Jansen en Henk Rijnen; 3 Ricky Martens en Ine Zeegers. C-lijn: 1 Liesbeth en Co de Graaff2 Lisette van de Heuvel en Miep van Tuijn; 3 Roos Klessens en Josee Rijnen. In de strijd om het clubkampioenschap staan na ronde 7 Sjaak Aarts en Cees Van de Schoot weer op de eerste plaats met 820 punten. Elly Sneijders en Theo Colsen bezetten een tweede plaats met 775 punten. Viertallen: We hebben nu 9 van de 10 ronden gespeeld in Tilburg. Moergestel 1 heeft 2 wed strijden achter elkaar gewonnen en staat nu op een vierde plaats. De nrs. 2, 3 en 4 staan dicht bij elkaar. De laatste wedstrijd op 6 april kan nog heel spannend worden. Moergestel 2 staat op de achtste plaats. Er doen 11 teams mee aan de competitie. Na het sluiten van de ijsbanen kan door de wedstrijdploeg van Schaatsclub “De Vennen” weer worden teruggeblikt op een zeer succesvol seizoen 2015/2016. Audacia - Reeshof 4-1 (2-0) Vandaag zette het koningskoppel Alex Aarts en Erik Jans drie goals op het scorebord, waar bij het snelle duveltje steeds de assists gaf die door Alex in een hattrick werden omgezet. De tegengoal (3-1) kwam voort uit een penalty en in blessuretijd kreeg Audacia nog een toetje door een goal van Niek van Weerdenburg. Verzorger Jos Hesselberth moest nogal eens opdraven om met zijn zalvende handen de meest uiteenlopende blessures te verzachten. Negen punten uit drie wedstrijden, de maxi male score, maar voetballend was het pover wat beide teams lieten zien, wellicht veroor zaakt door de warme lentezon die het testos teron verhitte. Zondag 10 april 14.30 uur is de derby in Biest-Houtakker. Louis VanDenMeijdenberg Op vrijdag 1 april werd bij MTV Stokeind het jaarlijkse Van Velthoven Jong- Belegen toernooi gespeeld. Dit gezellige familietoemooi was ook dit jaar een groot succes. Eerst streden kinderen met ouders, grootouders of andere volwassen familieleden naast elkaar. Slotstuk vormde ook dit jaar het Chinees tennis waarbij jong lijnrecht tegenover belegen kwam te staan. Merel Bertens eindigde als vijftiende in de landelijk marathoncompetitie voor dames Senioren en won alle vier de wedstrijden van de Zuid-Nederlandse marathoncompetitie waaraan zij naast de landelijke wedstrijden kon deelnemen. Jan op ’t Hoog eindigde bij de Masters-2 als achtste in het eindklassement van de Zuid-Nederlandse marathoncompetitie die op de ijsbanen van Tilburg, Breda, Geleen en Eindhoven werd gehouden. Marlijn Weber werd bij de Junioren-C de winnaar van het Door de, inclusief Merel Bertens (Zuid-Ne derlandse Marathonselectie), Thomas van Dijk (Zuid-Nederlandse Langebaanselectie) en Daidai Ntab (commercieel team Beslist.nl), 23 leden tellende ploeg werd maar liefst 248 keer een Persoonlijk Record gereden. Hier onder ook een Clubrecord van Merel Bertens op de 3000 meter en twee Clubrecords van Daidai Ntab op de 500 meter. Vooral de 34.96 die Daidai op de 500 meter op de laaglandbaan in Heerenveen reed spreekt hierbij tot de ver beelding. Tien leden promoveerden naar een hogere klasse, waarbij Sanne van Duijnhoven en Martijn Weber zelfs drie respectievelijk ROEF! HANDBAL Uitslagen: El Roef - White Demons 22-9; Dl Roef-Taxandria 10-11; Cl Roef-Tachos 9-18; Al Roef - Tremeg 28-27; DS Roef - Habo 13-31; HS Roef-Taxandria 2 25-16. Programma zondag 10 april: El 12:10 HMC-Roef Dl 12:50 Dongen - Roef DS 10:00 Zephyr - Roef HS 12:30 Mixep up - Roef Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 513 2848 Erik. Handbal is altijd raak! eindklassement van de marathoncompetitie in Tilburg en Thom Botermans behaalde in dezelfde categorie de derde plaats. Bij de Pupillen-B werden Teun van der Linden en Thomas van Berkel respectievelijk tweede en derde. Bij de Zuid-Nederlandse Kampioen schappen Marathon voor Senioren won Merel Bertens de bronzen medaille. Ook tijdens Zuid-Nederlandse Kampioen schappen Langebaan waren leden van “De Vennen” succesvol. Thomas van Dijk werd bij de Neo-Senioren zowel kampioen op de Sprint als op de Supersprint. Sanne van Duijn hoven veroverde bij de junioren-C de tweede plaats bij de Sprint en werd derde tijdens het kampioenschap Allround. Tijdens het Zuid- Nederlands Afstandskampioenschap 3000 meter (alle categorieën) mocht Merel Bertens de tweede prijs in ontvangst nemen. Merel Bertens, Thomas van Dijk, Daidai Ntab en Teun van der Linden mochten op verschil lende Nederlandse Kampioenschappen rijden. Merel behaalde de negende plaats tijdens het NK Marathon voor Junioren-B en werd der tiende bij het NK Allround voor Studenten. Bij het NK Afstanden voor Neo-Senioren wer den Daidai en Thomas respectievelijk eerste en achtste op de 500 meter en op de 1000 meter werden Daidai en Thomas respectievelijk derde en elfde. Daidai werd bij de Senioren Nederlands Kampioen Kortebaan, tweede bij de Pure Sprint, twaalfde op het NK Sprint en vierde respectievelijk dertiende op de 500 en 1000 meter tijdens het NK Afstanden. Bij het NK Sprint was hij zelfs de snelste van alle deelnemers tijdens de tweede rit over 500 meter. Teun behaalde de zesentwintigste plaats tijdens het officieus NK voor Pupillen-C. Na een korte rustperiode zullen de schaatsers tijdens het voorjaar en de zomer gaan hardlo pen, fietsen en skeeleren zodat zij in oktober weer goed voorbereid aan de start van de eerste wedstrijden van het nieuwe seizoen zullen staan. Bij de foto: De schaatsploeg van “De Vennen” in het seizoen 2015/2016. Uitslagen: Audacia 1-SV Reeshof 1 4-1; Chaam 3 - Audacia 2 2-3; TSV Gudok 4-Auda- cia 4 2-1; Audacia 5-Hilvaria 4 6-1; Audacia 6-SC Olympus 4 0-6; Sarto 15-Audacia 7 6-1; Audacia VR1-Hapert VR1 0-11. Programma 10 april SVSOS 1 - Audacia 114:30 Audacia 2 - Riel 212:00 Audacia 4 - Jong Brabant 512:30 Taxandria 4 - Audacia 510:00 GSBW4- Audacia 612:00 Audacia 7 - Oirschot V. 710:00 SVSOS VR1 - Audacia VR111:00 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 6 APRIL 2016 PAGINA 7 MHvVU. KU* in >KE t presti anS - H* K Si. - -

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 7