253.000 Bingoprijzen De Vonder nog af te halen Heksje Madelief... dat was genieten met ’Die Naemloose Speelers’! BalANS Gewichtscoach opent in Moergestel Nieuws van het Oranjecomité De Aanstede 12, Moergestel Het Oranjecomité Moergestel De organisatie van het Hildie jeugdtoernooi bedankt al haar vrijwilligers en sponsoren voor hun bijdrage aan dit fantastische evenement!!! Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Tijdens de afgelopen televisiebingo’s is weer ’n aantal extra prijzen getrokken op de lot nummers. De volgende prijzen zijn nog niet opgehaald: Geel 0286 Bon de Brouwer Geel 0242 Bon Aperivino Geel 0593 Bon Aperivino Geel 1391 Bon Verkooijen Geel 0572 Bon Linda Loe Blauw 1633 Bon Linda Loe Groen 1134 Bon Rootven 7 De prijzen kunnen worden opgehaald op vertoon van het lotnummer op basisschool De Vonder. Graag willen we namens de kinderen iedereen bedanken die aan deze succesvolle actie heeft meegewerkt! BINGO IN DEN BOOGAARD Donderdag 21 april spelen we weer onze maan delijkse bingo. Aan vang 14.00 uur in Den Boogaard. Kom gezellig en doe mee. Er staat een kopje koffie voor u klaar met iets lekkers erbij. Ér worden 6 ronden gespeeld. Vriendelijk verzoek om de bingokaarten met gepast geld te betalen! Een grote kaart kost 8 euro en een kleine kaart 4 euro. Voor een consumptiebon betaalt u 1 euro. Dit is de laatste bingo voor dit seizoen. We gaan er de zomermaanden even tussenuit. Op donderdag 15 september gaan we dan weer beginnen. Te koop: Bespaar €15.000 op de vraagprijs: ‘Die Naemloose Speelers’. ’n Heel groot compliment aan Freya Snelders- van Elderen! Dat moet het begin zijn van deze terugblik op de bijzonder geslaagde uitvoe ringen van het door haar geschreven én gere gisseerde toneelspel afgelopen weekend in Den Boogaard. De hele cast kreeg na afloop het welverdiende applaus en het was voor iedereen de terechte beloning voor ’n aantal maanden keihard wer ken! Het prachtige decor, de kleurrijke kleding, de grime, het licht en het geluid.het maakte allemaal onderdeel uit van een welhaast pro fessionele opvoering. Er werd, waar nodig, geïmproviseerd en dat kan alleen maar als de tekstvastheid bij alle spelers aanwezig is. En dat was zo! Van klein tot groot, het slaagde daarvoor allemaal in dit prachtig gespeelde stuk. Natuurlijk zijn er typetjes die opvallen en de BalANS Gewichtscoach begeleidt mensen met gewichtsproblemen volgens de Richtlijnen Goede Voeding van de Gezondheidsraad naar een gezond eet- en leefpatroon. Steeds meer mensen hebben een slecht eet- en leefpatroon. Door drukke werkzaamheden en geen goede kennis van gezonde voeding worden er ongemerkt veel calorieën gegeten en gedronken. Samen met een verkeerde sa menstelling van vetten, eiwitten en koolhy draten kan dit leiden tot overgewicht en een slechte gezondheid. Door de persoonlijke begeleiding, motivatie en de juiste voedingsadviezen is het mogelijk om een gezond eetpatroon aan te leren waar door ook een gezond gewicht mogelijk is. Rekening houdend met je persoonlijke omstan digheden zoals voorkeuren, allergieën, werk zaamheden en gezinssamenstelling. De advie zen zijn gebaseerd op de vernieuwde Schijf van Vijf. Ans Vermeulen is gestart als gewichtscoach met een praktijk aan huis gevestigd te Krijtenhof 6, 5066 BW Moergestel. Foto: Maudy van Laarhoven-Oerlemans gunst van het publiek binnen weten te halen, maar we zouden anderen tekort doen als we namen of rollen zouden noemen. Het is de verdienste van het geheel, en dat moet tijdens de repetities groeien. Zelfs als daar kinderen bij zijn. En dat was ’n bewuste keuze overigens. Want ook kinderen kregen de kans, en niet alleen als figurant. Het publiek zat enorm te genieten, en het zou geen stuk van ‘Die Naemloose Speelers’ zijn als niet de kinderen in het publiek in het spel werd betrokken. Wat had Freya er ’n feest van gemaakt voor iedereen. We kijken al met plezier uit naar de volgende voorstelling, ook al moeten we daar weer ’n heel jaar op wachten. Wat ons betreft mag het dan ook weer in dezelfde set ting: dezelfde schrijfster en dezelfde regis seur! Dank, dank, dank, allemaal! en cakejes om te versieren. De volwassenen kunnen onder genot van een hapje en een drankje genieten van spetterende optredens in de tent. Vergeet niet om tegen 13.00 uur te gaan luis teren wie er een prijs gewonnen heeft met zijn of haar versierde fiets. Na alle activiteiten van de spelenkermis kun nen de kinderen om 17.00 uur op adem komen tijdens een film in Den Boogaard. Alle andere aanwezigen mogen meezingen bij een optreden in de tent van de coverband Motion. Samen met hen en DJ Gijs Doomenbal gaan de voetjes van de vloer totdat we om 21.00 uur deze Koningsdag weer klinkend afsluiten. Alle activiteiten spelen zich als vanouds af op en rondom ons eigen Sint Jansplein, dat op Koningsdag is omgedoopt tot Oranjeplein. Volgende week leest u meer over de versierde fietstocht. Zoals eerder vermeld in deze krant, zijn alle voorbereidingen voor ’’onze” Koningsdag in volle gang. Een dag die inmiddels behoort tot één van de tradi tionele feesten die Moergestel rijk is; een dag waarbij meer dan 70 vrijwilligers betrokken zijn èn een dag die niet mogelijk zou zijn zonder onze trouwe sponsoren! Kortom; een dag waarop we trots kunnen zijn! Vorige week hebben we een tipje van de sluier opgelicht; deze week verklappen we weer wat meer. De Oranjeviering in de kapel van Park Stanis laus start om 10.00 uur. Deze viering wordt om 11.00 uur buiten afgesloten door harmonie “Prinses Juliana”. Aansluitend gaan we gratis bingo spelen met iedereen die daar zin in heeft. De burgemeester opent de bingo! Ook dit jaar is de bingo in de aula van Park Stanislaus. Ondertussen verzamelen alle kinderen die meedoen met de versierde fietstocht, zich om 11.15 uur bij Basisschool “De Vonder”. Zij vertrekken daar om 11.30 uur richting Oranje plein met de harmonie voorop. Daar aange komen kunnen de fietsen in de rekken want daar begint om 12.00 uur de spelenkermis. Kom genieten van de survivalbaan of ga de uitdaging aan bij het spijkerbroekhangen of het penaltyschieten. Ook aan de allerkleinsten is gedacht met een knikkerbaan, knutselhoek Dus geen dieet met shakes, voedingssupple menten of afslankpillen maar het aanleren van een nieuwe leefstijl voor de toekomst. Na een uitgebreid intake gesprek volgt er een weegmoment met een impedantiemeter waar door het direct duidelijk wordt wat de mate van onder- of overgewicht is (BMI), vetper centage en spiermassa. Door het gedurende 1 week invullen van een eetdagboek krijg ik inzicht in je eetpatroon en wat daaraan ver anderen moet om je doel te bereiken. Vervol gens krijg je een persoonlijk advies (inch een beweegadvies) met 8 herhalingsconsulten. BalANS is aangesloten bij BGN (Beroepsvere niging Gewichtsconsulenten Nederland). Hierdoor is het mogelijk de kosten gedeeltelijk vergoedt te krijgen via de aanvullende ziekte kostenverzekering. Meer info www.balansgewichtscoach.nl E ans@balansgewichtscoach.nl M 06-20484455 Kjr ol i ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 6 APRIL 2016 PAGINA 5 Yuko sponsoren: Koka sponsoren: Slagerij Ketelaars EHBO sponsoren: Zie: https://youtu.be/6TT1 rFxLisk Meer informatie: Telefoon: 013 528 61 88 of Mobiel: 06 21 84 68 06 www.makelaar! .nl of www.funda.nl Een eerste kennismaking via Funda en/of Youtube is zeer zeker de moeite waard. Brinkpoint, E-bike specialist van der Kaa, Sigma Engineering, Restaria de Zwaan, van Velthoven Electro, Winkeliersvereniging Den Heuvel, van Laarhoven ICT, VDK products, Automobielbedrijf Donkers, Automobielbedrijf Moorman, Auto en scooterbedrijf Bijvelt van de Ven, Ligtvoet Shoes, Electrotechnisch installatie bedrijf Frans van Velthoven, Autobedrijf Reijrink, Vernietten Diessen, PVS meubelen, Asmi Assurantiegroep, Westgeest olie, van Dam Partners, John van Laarhoven bouw en timmerwerken, John's meubel- en autostoffeerderij, R. Donkers autoschade, Den Breejen, B Workz, Kerkzicht Diessen M2M-achitectuur, Hado textiel, Bakkerij van Hulten, Movi Bouw, Autobedrijf Hopmans,Vogel Fietssport, Plus Ton Henst Prachtige afgewerkte tussenwoning met alle privacy en groen uitzicht aan de achterzijde. Gezellige ruime woonkamer en sfeervolle serre met schuifpui naar de tuin. Woning met 4 slaapkamers en veel lichtinval. Wazari sponsoren: Donders bv, MT gastechniek, Van de Ven drukkerij, TBH Timmerwerken, Installatiebedrijf Vlassak Van lersel, Isovlas t

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 5