n ’Die Naemloose Speelers’ spelen weer Help!!! Meike van Beers wint laatste televisiebingo VAN ALPHEN W Oisterwijk ’Die Naemloose Speelers’... even poseren tijdens de repetitie. Foto: Louis van Laarhoven Die Naemloose Speelers Meike en Jom van Beers. Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Uw Gemeentewieuws op. www.oisterwijk.nl Je zult een fijne avond of middag hebben waarbij je ogen en oren flink verwend worden. Een onvergetelijke belevenis voor de hele familie. Kortom: plezier voor jong en oud. Kaarten zijn te verkrijgen via voorverkoop, bij Novy, of aan de kassa bij één van onze voorstellingen. We spelen a.s. vrijdag 1 april om 19.00 uur en zondag 3 april om 15.00 uur. Komt dat zien! In het najaar volgt weer een nieuwe serie van vier bingouitzendingen. WOENSDAG 30 MAART 2016 41e JAARGANG Nr. 1844 Vrijdag 19.00 uur en zondag 15.00 uur Ben jij onze man/vrouw? Verkeersbrigadiers gezocht! De kleine Meike van Beers, De Aanstede 17, is met de hulp van haar ouders afgelopen donderdag de win naar geworden van de laatste televi- siebingo voor basisschool De Vonder. Een leuk en boeiend avontuur waar vele din gen gebeuren die je beslist gezien moet heb ben. Ja, hoe dat dan allemaal precies in elkaar zit en hoe het afloopt, dat laten we jullie graag zien in één van onze prachtige, kleurrijke en spannende uitvoeringen. Nog nooit een voorstelling van Die Naemloo se Speelers bijgewoond? Dan is het de hoogste tijd om dat nu eens te doen, want het is echt veel leuker dan je misschien denkt. Voor de prijs hoef het niet te laten; slechts 3,50 voor kinderen en 5,00 uur voor volwassenen. Deze prijzen - alsook de geldprijzen 2 t/m 10 - zijn op maandag af te halen tussen 19.00 en 20.00 uur bij Maaike van Dam, Past, van den Boogaardstraat 39. De extra prijzen op de kaartnummers werden getrokken door Tember van Herck en Sarah Verstijnen. De winnende lotnummers zijn: 0286 en 0902 (tegoedbon 2 schotels op zondag Café-Rest. de Brouwer); 0962 (waardebon 7,50 Rootven 7); 0676 en 0825 (cadeaubon 10,- Novy); 0242 en 0593 (waardebon 15,- Aperivino); 0029 en 0572 (cadeaubon 25,- Linda Loe Óisterwijk); 1391 (waardebon 15,- Bakkerij Verkooijen). Die Naemloose Speelers gaan komend weekeinde weer een gloednieuw (zelfgeschreven) toneelstuk voor jullie spelen in Den Boogaard. Dit nieuwe theaterstuk van Freya Snelders-van Elderen heet ‘Heksje Madelief zegt: ...„Oeps!” en gaat over een heksje dat heel graag wil toveren. Maar als je tovert kan er ook wel eens iets mis gaan. Samen met oudere broer Jorn en haar papa kwam ze de prijs in de studio ophalen. De hoofdprijs, vergezeld van ’n mooie bos bloe men aangeboden door Bloem en Groen, kreeg ze uit handen van juf Sandra die de getallen had getrokken. Het was een plezierige, gezellige uitzending, waarmee deze serie bingo’s werd afgerond. Het is een succesvolle actie geweest waarmee de speelplaats ongetwijfeld opgefleurd kan worden zodat de kinderen er extra plezier aan kunnen beleven. We zijn op zoek naar brigadiers die ervoor zorgen dat de schoolgaande kinderen veilig kunnen oversteken!!! - 1 dag in de maand; - geheel eigen invulling; - professionele opvang op school voor uw kinderen Woensdag 13 april 11.15 uur komt de Politie instructie geven op De Vonder. Dat is het enige wat verplicht is. Vraag ook je vader, moeder, buurman, buurvrouw, familieleden etcetera, want vele handjes maken licht werk!! Het is dankbaar én gezellig! maudy. vanlaarhovenfa ziggo.nl verhoevengianottenfg home.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE nieuws Weekblad voor Moergestel AUTOSCHADES es oe Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1