QOEF! ws r weekblad van eigen bodem Leerzame Open Bedrijvendag De Sonman Audacia- nieuws 2016 Pre Season U16 Baseball Tournament Boomplantdag op basisschool “De Vonder” Stichting Convocand organiseert concertreeks ”De Stem Van Mijn Hart” w f brengt het nieuws en uw reclameboodschap bij de mensen thuis... Eén muisklik is voldoende: buro76@planet.nl U leest het wekelijks in 'Moergestel-Nieuws'! Sport, muziek, cultuur... Probeer het eens en vraag naar onze tarieven! 14:30 10:00 Het is de ambitie om bekendheid te geven aan de prachtige koormuziek van de hand van Clement. Als geen ander is hij in staat geweest om in zijn werk het plezier voor de uitvoe renden centraal te stellen, zijn jarenlange erva ring als koordirigent heeft daarvoor gezorgd. Na de concertreeks volgt een professionele registratie waarvan een CD wordt uitgebracht. Zo kan er voor gezorgd worden dat ook andere koren en nieuw publiek bereikt worden met deze muziek. Tijden en plaatsen Tweede concert: 3 april om 16.00 uur in het Cenakel te Tilburg Derde concert: 8 april om 20.15 uur in de Paterskerk in Eindhoven Kaarten 15,00 per stuk) reserveren is moge lijk via info@convocand.nl Meer informatie op www.convocand.nl bool mag zijn voor de kinderen op “De Von der”, heeft hij de naam ‘Vonderappelboom’ gekregen. Er is samen met de kinderen stilgestaan bij het feit, dat het eigenlijk een wonder is, dat er uit zo’n klein pitje zo’n prachtige, sterke boom kan groeien. Het is nu zaak om voor het boom pje te blijven zorgen, en om af te wachten of de appels inderdaad lekker gaan smaken! SVSSS - Audacia 4-1 (0-0) Johan Cruijff, Marco van Basten, Frank Rijk aard, Jonas Heymans scoorden allemaal bij het debuut bij het eerste elftal van hun club. Aan dat rijtje kan nu ook Ward Ketelaars toe gevoegd worden. De jonge debutant (17 jaar) redde de eer voor Audacia door in de slotfase de 4-1 binnen te werken tegen aankomend kampioen SVSSS uit Udenhout. Deze uitslag doet een ander spelbeeld vermoeden dan wat de aanwezige toeschouwers voorgeschoteld kregen. Het was allerminst sprankelend wat de koploper liet zien. Audacia maakte de eerste helft het spel en had de touwtjes in handen in Udenhout. Dit resulteerde in meerdere goede scoringsmogeljkheden die helaas (net) niet in doelpunten omgezet werden. Het geluk van de kampioen had een ruststand van 0-0 als gevolg. In de 2e helft gaven de gastheren een lesje effectiviteit en scoorden zij in korte tijd 4 keer. Het vertoonde spel van de eerste helft moet echter vertrouwen zijn voor het belang rijke paasweekend voor Audacia met inhaal wedstrijden bij Willem II (zaterdag, 17.00 uur) en SVG (maandag, 14.30 uur). Koen Schollen Uitslagen: SVSSS 1-Audacia 1 4-1; Audacia 2-Ons Vios 22-1; Audacia 4-Sarto 10 2-3; Ons Vios 5-Audacia 5 1-1; VOAB 10-Audacia 6 4- 1; Audacia 7-Were Di 7 1-4 Programma 28 maart SVG 1 - Audacia 1 Audacia 5 - SVSSS 5 van Zon Interieurbouw, Becx en van Gils Foot- care, een top leerwerkbedrijf op orthopedisch schoengebied. Maar ook de andere bedrijven lieten zien dat men een prachtige creatieve baan met de nodige vakmanschap kan uitoe fenen. Ook MTV was natuurlijk weer present om hier en daar het vakmanschap te filmen. Bij Wout trakteerde op diverse plaatsen op soep en andere lekkernijen. Het bestuur van de WE de Sonman dankt iedereen voor de verleende medewerking en geleverde inspanning. De lentezon door de takken zien schijnen. Wat voelt het toch weer goed... Die heerlijke lentezon op je bol... En wat is er dan nóg mooier, dat je op zo’n moment met kinderen van de school, ouders, opa’s en oma’s samen een boom mag planten! Want dat is wat ze op de Moergestelse basis school “De Vonder” 16 maart hebben gedaan. Op deze nationale Boomplantdag een appel boompje geplant in hun JOOP-tuin. En ja. natuurlijk is ie nog klein! En natuurlijk zitten er nog geen appels aan! Maar de verwachting dat deze boom groter zal groeien... steviger takken zal krijgenblaadjes, bloesem én veel heerlijke appels zal dragen.In die verwach ting is deze boom geplant! En omdat hij sym- Het programma draagt de titel “De Stem Van Mijn Hart” en omvat onder andere het Stabat Mater, For God to God (teksten van Etty Hil- lesum), en enkele andere werken van Neder landstalige dichters die door Clement op muziek zijn gezet. ROEF! HANDBAL Uitslagen: Al PSV - Roef 25-20; El White demons - Roef 2-20; DS White demons - Roef 19-15; Dl Heerle - Roef 7-7 Cl Internos - Roef 23-7. Donderdag 24 maart Bekerwedstrijd Al 19:00 Roef-Heerle In het weekend van zaterdag 26 en zondag 27 maart zijn er geen wedstrijden. Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal Stokeind. Voor meer informatie, bel gerust even 513 2848 Erik. Handbal is altijd raak! De tweede open bedrijvendag afgelopen zater dag is vooral een leerzame happening gewor den. De 8 deelnemende bedrijven blikken tevreden terug. Geen topdrukte maar wel gere gelde en zeer belangstellende aanloop. De oproep om kennis te maken met een vak vond zeker gehoor. Dit gaan we - aldus voorzitter Jan Vriens - bij de volgende editie verder uit bouwen. Lenneke Ketelaars, docente aan Kempenhorst, gaf aan weer waardevolle inspiratie te hebben gekregen voor leerlingen aan het VMBO. Ze noemde met name Maricon metaaltechniek, Op 2,3 en 8 april aanstaande organiseert Stichting Convocand een concertreeks in de Brabantse steden ‘s-Hertogenbosch, Tilburg en Eindhoven. Brabants be kende musicus en componist Andries Clement heeft een bijzonder oeuvre aan koorwerken nagelaten. Na zijn overlijden op 23 december jl. heeft de stichting besloten om de ingeslagen weg te vervolgen en een aantal van deze werken in een bijzondere setting ten gehore te brengen. Door de vocale stukken af te wisselen met eveneens Brabantse composities voor piano, uitgevoerd door Evert van Merode, ontstaat een brede blik op het hedendaagse Brabants muzikale veld. Acteur Remko Vrijdag weet het geheel in deze setting op originele wijze te verbinden. Rianne Wilbers treedt op als sopraansoliste. Vocaal ensemble Paragon en Jeugdkoor Schola Inventaris ‘s-Hertogenbosch worden geleid door dirigent Ramon van den Boom. Nadat bij HSB Roef! in de afgelopen weken twee internationale softbal toernooien zijn gespeeld, is het op tweede paasdag de beurt aan de honkballers. Op maandag 28 maart spelen de aspiranten van Roef! voor de derde keer op rij hun thuis- toernooi. Aspiranten zijn spelers in de leeftijd van 12 tot 16 jaar. Vanaf 9.30 uur tot 17.30 uur worden er continu wedstrijden gespeeld. Zowel buiten op het jeugdveld als binnen in de sport hal. Jeugdhonkbal op hoog niveau. Deelnemende teams zijn, naast uiteraard het eigen aspirantenteam van Roef!All-in (Veld hoven), Royals (Boxmeer), Nuenen, Twins (Oosterhout, titelverdedigers), Domstad Dodgers (Utrecht), Brabant United Juniors (Brabantse jeugdselectie) en Littele League Flanders (Belgische jeugdselectie). Bij slecht weer worden alle wedstrijden in de sporthal gespeeld, dus het toernooi gaat sowieso altijd door. Zin om talentvolle honkbaljeugd aan het werk te zien, en de unieke sfeer rondom honk- balwedstrijden te beleven? Kom dan op tweede paasdag eens een kijkje nemen bij de sportvelden van Roef! aan het Stokeind. ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 23 MAART 2016 SINCE 2008 ■MHMMHMI HM PAGINA 7 Première: 2 april om 14.30 uur in het Provin ciehuis in ’s-Hertogenbosch OPENDE BEDRIJVENDAG Industrieterrein de Sonman Moergestel Weeltb/oc/ voor Moergestel L,'.s ,z; - i. V f

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 7