Zomertijd! Eerste Paasdag Dweilpop Rommelen bij Crescendo ^npaas^tlSel1' dB) YAN ALPHEN Feesterij ’t Stokske voor een onvergetelijk dagje uit of feest! ij? .S Aanleveren voor de krant in het Paasweekend Oisterwijk ’Omdat een feest meer is dan alleen eten en drinken’. Paul Engels achter de tap van de Feesterij. Uw Gemeentenzewm op www.oisterwijk.nl bieden. Ze bezetten zelfs meerdere kramen. De opbrengst van de verkoop zal gebruikt worden om de diverse optredens en de gebrui kelijke kosten te kunnen dekken. Dus door te komen rommelen bij Crescendo helpt u uzelf èn deze geweldige gemengde zangvereniging. In de nacht van zaterdag 26 op zondag 27 maart gaat de klok 'n uur vooruit (van 02.00 naar 03.00 uur) en begint de zomertijd! OP ZOEK NAAR JEUGD We zijn voor de veelheid aan activiteiten die we organiseren op zoek naar jeugdige mede werkers tussen de 19 en 23 jaar die deze acti viteiten willen begeleiden. Stuur eens ’n mail- tje naar contact@feesterijhetstokske.nl COMPLEET En dan is er natuurlijk het verwennen van de inwendige mens. Alles is samen te vatten in ’n compleet arrangement, zoals bijvoor beeld (bij minimaal 12 personen): koffie met gebak, u gaat Trabant rijden, daarna genieten van ’n barbecue, zelfs inclusief drank, ‘n 4- Uurs activiteit die slechts 35,- per persoon kost! En dit is enkel maar ’n voorbeeld! KEUR AAN MOGELIJKHEDEN ’n Ander erg gewild onderdeel is de Segway- clinic. Men leert er omgaan met het vernuftige apparaat dat op de weg gelijkwaardig is aan de fiets. Eenvoudig aan te leren ook. Daar naast is er een keur aan activiteiten waaruit men kan kiezen om een arrangement samen te stellen. Er zijn mogelijkheden voor brom- mertochten, bubbelvoetbal, casinospelen, hakbijl gooien handboogschieten, pakwerken, maar ook bijvoorbeeld ’n koffieworkshop of ’n workshop paarden mennen. Noem het maar op! Zelfs ’n huifkartocht in de omgeving behoort SPEELTUIN Uiteraard worden bij ons ook de kinderen niet vergeten! Er kan naar hartenlust gespeeld worden in de speeltuin van ’t Stokske of op het voetbalveld, men kan er op de rodeostier, er is ’n springkussen en er zijn skateys en Hoverboards (ook wel Oxboards genoemd). U ziet: ook de jeugd wordt beziggehouden terwijl u aan het feesten bent! Lekker toeren in een Trabant... Sinds kort wordt het (voormalige) Gildehuis ’t Stokske gerund door Paul Engels (31), een jonge ondernemer die al ’n aantal jaren gevestigd is op Heiligenboom 3 en daar het bedrijf Uphill Events heeft opgezet. Inmiddels zijn alle activiteiten (en nog veel meer) samengebracht op het adres Zandstraat la, onder de veel zeggende aangepaste naam Feesterij ’t Stokske. De mogelijkheden zijn er eigen lijk onbeperkt en breiden zich nog steeds uit. Het is weer zover, op 27 maart, eerste paasdag, organiseert Gèssel Treft de tweede editie van het gratis toegankelijk muziekspektakel Dweilpop in Moergestel. Zoals de naam het al zegt; dweilen en luisteren naar (pop-)muziek. Na het overweldigende succes van de eerste editie is dan ook besloten om de program mering uit te breiden. 4 cafés hebben nu elk een podium geplaatst. Om en om (en om) speelt er een band op een podium, terwijl er op de andere podia wordt opgebouwd. Er zijn 8 bands die elk ongeveer 45 minuten spelen, Dat is wat u mag komen doen op de jaar lijkse rommelmarkt op het St. Jansplein. De rommelmarkt wordt gehouden op 28 maart van 08.00-16.00 uur. Wellicht vindt u precies dat vaasje of schilderij waarnaar u al lang op zoek bent geweest. Crescendo kan u een ruime sortering aan- GENIETEN Zo zijn er familiefeesten te organiseren waar bij de ranja voor de kinderen gratis is, evenals de zelfgemaakte suikerspinnen en popcorn. Personeelsfeesten, bruiloften, verjaardagen, babyborrels en nog veel meer! Bij Feesterij ’t Stokske bent u aan het juiste adres voor een onvergetelijke feestdag/-avond/-nacht met volop eten en drinken, naar eigen keuze in te vullen. Er is namelijk veel mogelijk op bijvoorbeeld onze binnenbarbecue of houtgestookte pizza- oven. Omdat iedereen een andere smaak heeft of’n eigen idee is elke aanvraag weer anders. Wij bieden een scala aan mogelijkheden, zodat we aan ieders wens kunnen voldoen, en dat op elk moment van de dag! Feesterij ’t Stokske biedt het allemaal: ‘omdat een feest meer is dan alleen eten en drinken’. Paul Engels en zijn medewerkers heten u van harte welkom op dit prachtige stukje Moerges tel aan de Zandstraat. Voor informatie mag u contact opnemen met: contact@feesterij hetstokske.nl of telefonisch op (013) 750 2282. Of neem ’n kijkje op de overzichtelijke web site: www.feesterijhetstokske.nl TRABANTJES Een van de meest in het oog springende onderdelen van Uphill Events zijn misschien intussen wel de ‘Trabantjes’, die zich inmid dels een vast plekje hebben verworven op Brabants dreven. Het Oost-Duitse autootje, dat zijn oorsprong kent in 1957, is razend populair. Menigeen heeft ze al zien rijden en het is een van de vele activiteiten die zorgen voor een leuk dagje uit. En dat kan gaan om een uitstapje voor een groep, een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest, familiedagje, of noem maar op. En dat voor jong én oud. waarna het publiek 15 minuten heeft om zich naar het volgende café te begeven of een hapje te eten. 8 uur muziek aan één stuk door! Deelnemende cafés zijn: Café De Brouwer, ’t Centrum, De Klaore en de Veerkes. Voor de programmering check de website of facebookpagina van Gèssel Treft. tot de mogelijkheden en nieuw is het onder deel ‘Bar, Bikes and Burgers’. Tijdens deze 4,5 uur durende activiteit gaat u op stoere Amerikaanse tandems naar drie verschillende kroegen in Moergestel en geniet u van drank jes en hapjes. nieuws Weekblad voor Moergestel FOCWA EUXXAMX oe es Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II Alle redactionele teksten dienen bij ons binnen te zijn a.s. zaterdag 26 maart om 12.00 uur. Later kan niet meer, dus ook niet de sportberichten! Advertenties kunnen wél tot en met maandag 28 maart worden aangeleverd. Voor de krant van volgende week zijn de aanlevertijden gewijzigd. WOENSDAG 23 MAART 2016 41e JAARGANG Nr. 1843 gemeente Bij de volgende behandelingen: Alle Kleuringen Highlights Permanent Balayage Het treatment pakket wordt op maat gemaakt voor de gekozen i behandeling, helemaal GRATIS! 7" U) Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 573 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparatevr voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1