JOHN'S Crescendo en Thea Vermeulen- Peek op zondag 10 april 2016 Gerard Horvers Huis in MOERGESTEL Wat kunnen jullie verwachten... ^iem/ooyf Joyce van Opbergen dolblij met eerste indoortitel %ccltt5 F ook wel eens iets misgaan. Die Naemloose Speelers perfect moet zijn! Vrijwilligers gezocht Iedere week zetten onze vrijwilligers zich met hart en ziel in om ouderen uit de gemeente Oisterwijk een eigen plek te geven in de huis kamer van het Gerard Horvers Huis. Belang rijk werk, waarbij ze uw hulp heel goed kunnen Zangvereniging Crescendo staat ook nu weer onder leiding van Winnie van der Loo-Kosters, met Cia de Backer aan de piano. Dit bijzondere concert zal plaats vinden in Den Boogaard en begint om 14.00 uur. De toegang is gratis. Voor verdere informatie van Crescendo, zie: www.crescendo-moergestel.nl www.johnsstoffering.nl Zijn er nog meer verrassingen te verwachten? jonge gezichten naast onze trouwe leden. En nog iets! Op het eind van het stuk mogen de kinderen op het toneel een foto laten maken met gebruiken. Want er is veel te doen. Op dit mo ment zoeken we heel dringend naar vrijwilli gers voor coördinerende taken en naar vrij willigers die als gastvrouw of gastheer inzetbaar zijn op woensdagochtend en/of donderdag middag. Bent u iemand met een hart voor ouderen en zoekt u naar vrijwilligerswerk waarmee u echt iets voor anderen kunt bete kenen? Kijk dan op www.gerardhorvershuis.nl voor meer informatie of bel ons telefoonnum mer 06 22382085. Onze huidige coördinator neemt graag de tijd om uw vragen te beant woorden. Freya Snelders-van Elderen Waarom ben je weereen toneelstuk gaan schrij ven? Nou eigenlijk omdat ik gewoon heel veel fan tasie heb en graag schrijf. Maar ook omdat ik zo ontzettend geniet van de blije kinderen die in het stuk worden gezogen en ieder op hun eigen manier genieten en mee gaan doen. Kun je een tipje van de sluier over het nieuwe stuk oplichten? Heksje Madelief wil heeeeeel graag echt tove ren! Samen met haar vriend Kees vindt ze een toverboek. Maar Oeps!... als je tovert kan er Samen lunchen Met elkaar in een ongedwongen sfeer lunchen brengt mensen tot elkaar. Voor ouderen die graag midden in het leven willen blijven staan is het een goede manier om anderen te ont moeten en vrienden te maken. Op dinsdag 22 maart verzorgen wij van 12.00 tot 14.00 uur weer een lunch in het Gerard Horvers Huis. Voor een geringe bijdrage in de kosten krijgen ouderen: soep, broodjes en beleg, vers fruit en koffie of thee. Let op aanmelden voor de lunch is wel noodzakelijk. Dit kan via tele foonnummer 06 22382085. van Die Naemloose Speelers dit jaar? Aan het woord is onze regisseuse, de Moergestelse Freya Snelders- van Elderen. Ze is tevens de schrijfster van dit theater stuk. Het is na ‘Frotje en de Swahoeloekrijgers’ uit 2013 haar tweede toneelstuk dat wij ten tonele gaan bren gen. Wil je verder nog iets kwijt? Oeps....! Eigenlijk maar één ding: Komen kij ken op 1 en 3 april naar ‘Heksje Madelief zegt... “oeps!” Het is ze weer gelukt! Gemengde Zangvereniging Crescendo (foto onder) heeft de afgelopen maanden hard ge werkt aan een gevarieerd programma van o.a. klassieke werken en muziek uit diverse musi cals. We zijn er tevens in geslaagd om ons repertoire grotendeels te vernieuwen. Het binnenhalen van de Nederlandse indoortitel Ml was een mooie primeur voor de Moergestelse amazone Joyce van Opbergen, die nog nooit eerder op het KNHS indoorkampioenschap startte. “Op één of andere manier ging het op de regiokampioenschappen binnen altijd mis. Nu niet, we werden kampioen van Brabant en nu dus ook van Nederland”, vertelt de amazone blij. Joyce van Opbergen behaalde de titel met Pure Bf’s Fygaro met een mooie score van ruim 70%. Van tevoren wist ze wel dat ze, mocht alles meezitten, kampioen kon worden met dit paard, maar het moet natuurlijk eerst allemaal nog wel even gebeuren. “De proef ging heel fijn, hij was super ontspannen en liep lekker actief. Ik had een klein hakkeltje in het aanspringen, maar verder ging het echt goed.” Joyce, die haar eigen trainings en pensionstal runt in Moergestel, brengt de stoere Rousseau-zoon uit voor de familie Meulblok. Ze roemt vooral de mooie houding en oprichting van Fygaro, zijn drie goede gangen en zijn super instelling. “Hij wil het altijd voor me doen en kijkt nergens naar.” Dat ging niet helemaal op voor de prijsuit reiking, die de ruin toch wel spannend vond. “Dat klopt, daarin kan hij wel wat apart zijn, maar hij blijft altijd honderd procent eerlijk”, vertelt zijn amazone. Namens R.S.V. Fevior van harte gefeliciteerd Jazeker! Dit jaar hebben we een paar nieuwe met deze titel. Daarnaast zijn wij zeer vereerd met het aanbod van Thea Vermeulen-Peek, om samen met onze vereniging dit concert te kunnen aan bieden. Zij zal deze middag werken uitvoeren van o.a. Puccini, Bernstein, Mozart en Schu bert. Zoals we allemaal weten, hebben we met Thea Vermeulen-Peek (foto links) een zangeres op het podium die de toehoorders een boeiende en muzikaal hoogstaande middag kan bezor gen. Ook zal deze middag worden opgetreden door Zeemanskoor De Leyezangers uit Tilburg (foto boven). Zij zullen zeker zorgen voor een aantal bij iedereen bekende liederen. Ook voor projectstoffering 25 jaar ervaring I S Specialist in leder Van klassiek tot modern ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 MAART 2016 PAGINA 5 Voor meer info... bel John Smits (013) 513 21 36 Mob. (06) 41 85 63 16 De Sonman 8a MOERGESTEL Do. 17 mrt.: Paasbingo aanvang 14.00u. in Den Boogaard Do. 17 mrt.: MTV Bingo Za. 19 mrt.: Paintballevenement van 11.00- 16.00u. Reuselhoeve Za. 19 mrt. Dansen 50+ in Den Boogaard aan vang 20.00u. Zo. 20 mrt.: Rommelmarkt Scouting in Den Donk Bosstraat 1a, van 10.00-14.00u. U kunt terecht voor fiets- en wandelkaarten tijdens openingstijden van den Boogaard ma t/m do. 9.00-23.00 u.; vr. 9.00-20.30 u. Info: VW Agentschap Moergestel St. Jansplein 5 5066 AR Moergestel Tel. 013-5136009 E-mail: vw-agentschap@denboogaard.nl Het VW-agentschap is verantwoordelijk voorde inhoud van deze Uit-agenda. Voor info: tel. 513 6009. UIT u ERKEND meubel- en autostoffeerderij Moergestel T 1 I T'V 1_ 1_ 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 5