Nog even wachten en dan... S3ïo/tus VAN IERSEL Hartstichting Rommelmarkt Scouting Moergestel de Bibliotheek^7 cM ’Linda Loe’ voor kinderen en dames! Alle voorkomende gas-, water-, riool-, dakwerken en sanitair ...dan spelen Die Naemloose Speelers een spiksplinternieuw toneelstuk, spe- Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Vanaf april is de Bibliotheek op school voor kinderen van 0-4 jaar weer normaal geopend, dus: Even weken: maandag dinsdag van 11.20- 11.50 uur; Oneven weken: woensdag donderdag van 11.20-11.50 uur. Laatste maandag van de maand van 17.00- 18.00 uur. Er zijn nog tafels beschikbaar. Maar wacht niet te lang, want vol is vol! Tevens zijn wij dringend op zoek naar meer vrijwilligers voor de bibliotheek. Voor zowel “De Vonder”, de peuterspeelzaal, de dagopvang en de BSO. Meldt u aan op school of waar uw kind zit of bij Trees Verhoeven door middel van een mail- tje: verhoevengianotten@home.nl ciaal voor de (jongere) jeugd maar uiteraard ook voor de rest van de familie in Den Boogaard. Impressie uit onze laatste voorstelling “Meneer Prikkebeen”. Voor nadere informatie, aanmelding of het maken van een afspraak voor het ophalen van spullen: rommelmarkt.scouting@gmail.com of Henk van Oort 06-34539706; Jan Jonkers 06-23932361 na 17.00u. Loodgietersbedrijf Inschrijven voor de rommelmarkt kan heel makkelijk door een e-mail met uw naam, adres, telefoonnummer en aantal gewenste tafels te sturen naar rommelmarkt.scouting@gmail. com Vervolgens krijgt u een mail met het reglement en de betalingsinformatie. Na beta ling is de inschrijving definitief. In de week van 17-23 april is weer de jaarlijkse collecte voor de Hartstichting. Onze vrijwilligers en collectanten zijn al meer dan 50 jaar onmisbaar voor de Hartstichting. Mensen willen graag aan ons geven. Als we maar voldoende vrijwilligers hebben om deze bijdrage op te halen. Dagelijks overlijden er ruim 100 mensen aan hart- en vaatziekten. En in totaal zijn er 1 mil joen hartpatiënten. Iedereen kent wel iemand die te maken heeft met hart- en vaatziekten. Eigenlijk is er geen betere reden om te collec teren voor de Hartstichting. Want wat is een avond per jaar voor een mensenleven? Daarom zoeken wij altijd naar nieuwe collectanten. In Moergestel wordt dit al jaren door een vast Bibliotheek op School voor 0 tot 4 jaar in Moergestel Gewijzigde openingstijd in maart De Bibliotheek op School voor kinderen van 0 tot 4 jaar in de hal tussen peuterspeelzaal Janneke en kinderopvang Mokido is in maart niet de laatste maandag van de maand (28 maart) geopend i.v.m. Tweede Paasdag, maar een maandag eerder, namelijk op 21 maart van 17.00-18.00 uur. De rest van de openingstijden voor maart blijft ongewijzigd: Even weken: maandag dinsdag van 11.20 tot 11.50 uur; Oneven weken: woensdag/ donderdag van 11.20 tot 11.50 uur. Op zondag 20 maart a.s. organiseert Scouting St. Jan uit Moergestel haar jaarlijkse voorjaars rommelmarkt. Van 10.00 tot 14.00 uur in verenigingsgebouw Den Donk. De markt is geheel overdekt en dus weerson- afhankelijk. De entree bedraagt slechts 1,50 (inclusief een gratis kopje koffie of thee). Kin deren tot 12 jaar mogen gratis naar binnen. Er is ruim voldoende parkeergelegenheid aan wezig. - Als u zelf spullen wilt verkopen, kunt u daar voor één of meerdere tafels huren. Een tafel van ca. 2m 2 kost 10,00. - Als u niet zelf wilt verkopen, maar nog wel bruikbare spullen heeft waar u niets meer mee doet, dan kunt u dit op zaterdag 19 maart vanaf 13.00 uur brengen bij Den Donk. Wij verkopen het dan zelf, de opbrengst is volledig voor Scouting Moergestel. U kunt ook bellen naar één van de onderstaande nummers: wij halen de spullen dan gratis bij u op! groep vrijwilligers gedaan. De groep zou graag een uitbereiding willen hebben van enkele mensen die enkele avonden willen collecteren in april. We hebben voor enkele wijken nog mensen te kort. Als u zich geroepen voelt om voor dit goede doel te collecteren kunt contact opnemen met de organisator van deze collecte, Hans Willems, De Looijakker 22, Moergestel, tel. 513 3106. Ook via de mail kunt u contact zoeken en wordt er contact met u opgenomen, e-mail J.G.W.Willems@home.nl De bibliotheek is bestemd voor alle kinderen van 0 tot 4 jaar uit Moergestel, dus niet alleen voor bezoekers van Mokido en Janneke. Het lenen van boeken is gratis en u hoeft hiervoor geen bibliotheekpasje te hebben. Kom snel kijken, lenen en lezen! Er worden weer rollen geleerd, er wordt gere peteerd op het toneel, kleding is in de maak, nieuwe decorstukken worden in elkaar gezet, geluiden worden gezocht, een nieuwe lichtplan is ontworpen en noem maar op. Zelfs de tekst komt dit jaar weer uit eigen keukenen dit alles doen wij al 51 jaar speciaal voor de Moergestelse gemeenschap. Wie herinnert zich niet onze prachtige voor stellingen die we in de afgelopen jaren zo mooi en spannend op de planken hebben gezet? Zoals “Sneeuwwatje”, “De Koning lacht”, “De kus van de eeuw”, “Frotje en de Swahoeloe- krijgers” en “Meneer Prikkebeen”. Een cul turele ervaring die beslist de moeite waard is om mee te maken. Wat voor toneelstuk het dit keer wordt, verklappen we in de komende weken. Het is zeker verstandig om de data alvast op de kalender te zetten; Vrijdag 1 april om 19.00 uur en zondag 3 april om 15.00 uur. Zorg dat je erbij bent! Die Naemloose Speelers Vanaf 1 oktober 2015 is Oisterwijk een kinderkledingzaak rijker “Linda Loe”. Eigenaresse is Linda de Laat. ‘Wat ruitn 4 jaar geleden begon met webshop Maeke.nl, met als assortiment kindertassen, damestassen en accessoires, is uitgegroeid tot een ‘stenen’ winkel. Naast webshophouder heb ik ook 5 jaar voor een heel leuk kinderkledingmerk gewerkt.’ ‘De keuze om mijn winkel uit te breiden met kinder kleding was daarom vrij lo gisch, ook gezien het feit dat er in Oisterwijk weinig aan bod is qua kinderkleding. Ik wil graag met mijn assor timent laten zien dat het ook anders kan. Niet alleen de hele bekende merken maar een mix met merken die niet overal te koop zijn, betaal baar en van goede kwaliteit en heel erg leuk. Dat is Lin da Loe! In het pand van Dranella Lifestyle heb ik de gehele benedenverdieping tot mijn beschikking. Het is dus een shop-in-shop ge worden. De combinatie met de lifestyle producten van Dranella en kinderkleding, tassen en accessoires van Linda Loe maakt winkelen weer tot een beleving.’ Graag tot ziens bij Linda Loe, Kerkstraat 27, Oisterwijk. Openingstij den: maandag gesloten di t/m vrij 12.00-18.00; zat 11.00-17.00; 1 zondag van de maand koopzondag. I good >-OOKKc| "S. t8 COOKLVC ’MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 9 MAART 2016 PAGINA 5 za. lil Openingstijden: ma. en dl. alleen op afspraak wo. t/m vr. 10.00-12.00 en 15.00-18.00 uur 10.00-14.00 uur ST. WILLIBRORDSTRAAT 45 5056 HT BERKEL-ENSCHOT TEL. 013-533 3321 Industrieweg 21a, Moergestel Tel. (013) 511 1177/06 12963617 v/h Jos Habraken

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 5