Familie Horrevorts wint eerste bingo! 0 RUUD PAN IS Vijftiende Rico Salvettiloop weer een groot succes VAN ALPHEN AUTOSCHADES Open Bedrijvendag De Sonman Oisterwijk BRILLEN LENZEN lokale eer strijken. Bij de heren wist Jop van Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen 25,- Linda Loe Oisterwijk); 0349 (waardebon 15,- Bakkerij van Hullen). Deze prijzen - alsook de geldprijzen 2 t/m 10 - zijn op maandag af te halen tussen 19.00 en 20.00 uur bij Maaike van Dam, Past, van den Boogaardstraat 39. Komende donderdag om 19.00 uur is de tweede trekking. Te volgen dus via MTV. Hebt u nog geen bingoloten? Snel dan even naar Jumbo of Novy en doe mee: donderdag 10 maart om 19.00 uur. Bij de foto: Linda, Jolanda, Johan en Comé Horrevorts. De uitslagen waren als volgt: op de 5 km was Dyanne VerPaalen in 19.58 de snelste van alle vrouwelijke deelnemers en was Ineke Jansen de eerste Moergestelse finisher. Bij de heren ging de eer naar Tijke Wentink in 17.24 en voltooide Koen Bolsius als eerste Moergestelnaar de 5 km. Op de 10 km was Melanie Spruijt in 38.14 de snelste en ging Madelon van de Ven met de Toen om 11.00 uur het startschot klonk spoed den meer dan 500 atleten zich naar de finish van hun gekozen afstand. Het parcours leidde de deelnemers o.a. over het terrein van de Hondsberg, zodat de lus die men 1, 2 of 3 maal aflegde zowel snel als landschappelijk aantrekkelijk was. de voorspellingen van de weerkundigen er deze keer flink naast zaten. Pas in de late namiddag werden de vooruitzichten van regen en natte sneeuw bewaarheid. der Steen de eerste plaats in 31.40 voor zich op te eisen en was Jan van Vechel de rapste van ons dorp. Op de 15 km dames won Mariette van Hooft in 1.12.50 Bij de heren ging de snelste tijd Bart van de Anker in 58.43 en was Rien Schilders de snelste Moergestelnaar. Dankzij het weer, de vele Moergestelse spon sors, maar vooral dankzij de vele Moergestelse vrijwilligers kon een ieder terugzien op een geslaagd evenement WOENSDAG 9 MAART 2016 41e JAARGANG Nr. 1841 De Lind 35a - Oisterwijk 013-528 4899 vangst genomen door Linda, Jolanda en Jo han. De extra prijzen op de kaartnummers werden getrokken door Kaat van den Meijdenberg en Marlijn van Herck. De winnende lotnummers zijn: 0988 (tegoed bon 2 schotels op zondag Café-Rest. de Brou wer); 1134 (waardebon 7,50 Rootven 7); 0916 (cadeaubon 10,- Novy); 0168 (waar debon 10,- Aperivino); 0664 (cadeaubon bij aangekondigde weersomstandigheden vast beperkt blijven, zo veronderstelde men. En medelijden werd er bij voorbaat vooral ge voeld met de vele Moergestelse vrijwilligers, die o.a. als verkeersregelaar, parkeerwacht, waterverstrekker, finishmedewerker, enz. enz. de koude en nattigheid zouden moeten trot seren. Alleen dankzij die vele onbaatzuchtige Moergestelse vrijwilligers is het mogelijk elk jaar dit loopfestijn te doen plaatsvinden. Hoe anders was de werkelijkheid; tijdens de hele loop is geen druppel regen gevallen. En na afloop kwam zelfs de zon door het wol kendek geprikt en de temperatuur was voor deze sportieve activiteit zeer aangenaam. Wordt er normaal stevig gemopperd als de weersvoorspellers ernaast zitten, alle bij de loop betrokkenen waren zeer verheugd dat PAASBINGO DEN BOOGAARD Donderdag 17 maart spelen we weer onze maandelijkse bingo. Wij hebben er zin in en hopen dat u dat ook hebt. Aanvang 14.00 uur in Den Boogaard. Er staat een kopje koffie/thee voor u klaar. Er worden 6 ronden gespeeld. Voor een halve kaart be taalt u 4 euro en een hele kaart 8 euro. Wij zorgen weer voor leuke prijzen en wie weet wat extra’s voor de Paasdagen! Afgelopen zondag werd in ons dorp alweer de vijftiende Rico Salvettiloop gehou den. De weersvoorspellingen waren gedurende de hele voorgaande week voor de zondag heel slecht; er werd veel regen verwacht, vermengd met natte sneeuw. De organisatoren waren dan ook somber gestemd. Hoeveel prettiger is het niet om te zien dat de vele lopers onder goede omstandigheden hun ronde(s) kunnen afleggen. Het aantal voor-inschrijvers was al wel flink de 300 ge passeerd, maar het aantal na-inschrijvers zou Zaterdag 19 maart vindt voor de tweede keer een Open Bedrijvendag plaats bij ’n aantal bedrijven op De Sonman. U kunt er geheel vrijblij vend een kijkje komen nemen. Deelnemende bedrijven zijn dit keer: Van Zon Interieurbouw, Becx Tuinmachines, John’s Stoffering, Garage Bijvelt-van de Ven, PVS/Max Welzijnswinkel, Van Gils Footcare, Garage Moorman en Maricon Metaalbedrijf. U bent er welkom van 10.00 tot 16.00 uur. Kom maar eens kijken! De familie Horrevorts uit de Burg. Poortstraat 23, is de winnaar geworden van de eerste televisiebingo die gehouden wordt voor basisschool De Vonder. Het is trouwens niet de eerste keer dat de familie Horrevorts de eerste prijs pakt. Ook in 2008, toen de bingo voor Audacia draaide, waren ze al eens de eerste prijs op komen halen in de studio. Nu kregen ze de prijs uit handen van Jeanne de Gruijter, ofwel juffrouw Jeanne, die de getallen afgelopen donderdag tijdens de eerste uitzending trok, ’n Envelop van 135,- euro, vergezeld van een boeket bloemen, aangebo den door Bloem en Groen, werden in ont- O 013-8228022 GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE F0CWA nieuws Weekblad voor Moergestel Elders oe Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Semi-permanente nagellak HpS®" 2 tot 3 weken krasvrij Behendellngsduur 30 min. Keuze uit vele kleu Silhouette Hair Beauty Salon www.silhouette.co.nl Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1