Vrijwilligersavond MTV Stokeind <AA) van.alphen Expositie KiKu (KinderKunst) Moergestel Oisterwijk T 3 Uw Gemeente/n'cuws op www.oisterwijk.nl Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen Laat je meeslepen naar de tijd van de Flower Power! Den Boogaard organiseert in samenwerking met Mieke Habraken op zaterdag 12 maart de Flower Power avond. Op deze avond zal de Live Band Route 66 u laten genieten van de leukste muziek uit deze periode. ZIE PAGINA 5 Alweer voor de tiende keer houden we een expositie van kunstwerken gemaakt door de Moergestelse jeugd. Er zijn 13 deelnemers in de leeftijd van 6 tot 15 jaar die hun kunstzinnige creaties tentoon zullen stellen. Zij laten u versteld staan van hun kleur rijke objecten, zoals schilderijen, cre aties gemaakt van stof, bowies, popart etc. Op vrijdag 4 maart om 19.00 uur wordt deze voor genodigden geopend. U bent ook van harte welkom van 4 t/m 13 maart op de zater dag van 13.00-17.00uur en op de zondagen van 11.00-17.00 uur. Een expositie die u zeker niet mag missen, dus kom een kijkje nemen in galerie “De Verdieping” aan de Industrieweg. Kijk ook eens op onze website www.kikumoergestel.nl/ WOENSDAG 2 MAART 2016 41e JAARGANG Nr. 1840 Jongeren Werk Moergestel J F PAASBINGO DEN BOOGAARD Donderdag 17 maart spelen we weer onze maandelijkse bingo. Wij hebben er zin in en hopen dat u dat ook hebt. Aan vang 14.00 uur in Den Boogaard. Er staat een kopje koffie/thee voor u klaar. Er worden 6 ronden gespeeld. Voor een halve kaart be taalt u 4 euro en een hele kaart 8 euro. Wij zorgen weer voor leuke prijzen en wie weet wat extra’s voor de Paasdagen! Om de vrijwilligers van de Moergestelse tennisclub te bedan ken voor hun inzet, werd het club huis afgelopen vrijdag omgetoverd tot casino. Er werd ‘gestreden’ om een reis naar Wenen (doos ballen) en een jaar lang gratis bellen (fietsbel). Natuurlijk was ook voor de inwen dige mens gezorgd. KiKu Moergestel is een stichting en heeft als doel kinderen te stimuleren in hun crea tiviteit. Kortom de jeugd leren omgaan met allerlei materialen waarbij de eigen creativiteit voorop staat. Dit wil de stichting verwezen lijken door het jaarlijks houden van een expo sitie waar de eigen creaties tentoon gesteld worden. Daarnaast zijn er werken te zien die ze gemaakt hebben tijdens onze workshops waar ze zich kunnen ontplooien in het leren omgaan met materialen en technieken. Verhuurmogelijkheden De accommodatie van het jongerenwerk is de afgelopen maanden flink verbouwd. Dankzij de medewerking van lokale bedrijven en lan delijke fondsen is het interieur aangepast. Er is vooral geïnvesteerd in de akoestiek en de elektrische installatie en een nieuwe podiu- mopstelling. Een nieuwe frisse eigentijdse uit straling breed inzetbaar voor een ruime doel groep Buurtvereniging, stichting, zangkoor, band, toneelgezelschap, of gewoon op zoek naar een vergaderruimte neem vrijblijvend contact op en vraag naar de mogelijkheden via M.lapien@planet.nl of 06-30618213. De accommodatie is niet te huur voor feesten en partijen. Vrijwilligerswerk wordt beloond Jongerenwerk anno 2016 vraagt om een nieuwe aanpak. Een uitdaging voor de jongeren uit Moergestel en omstreken; organiseer een leuke uitdagende en aansprekende activiteit en je inzet wordt beloond. Een nieuwe manier om het vrijwilligerswerk te stimuleren en jongeren te motiveren. Voor hen die deze uitdaging aan durven te gaan en een activiteit tot een succes weten te brengen zijn er uiteindelijk harde euro’s te verdienen. Vriendengroep, voetbal team, sportclub, of klasgenoten.Wij hebben de ruimte de jullie de ideeën dus neem contact met ons op en bespreek de mogelijkheden via M.lapien@planet.nl of 06-30618213. GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE ran 12/ Weekblad voor Moergestel es Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tof uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur gemeente óe J - - -- -■■■■— - - siïró KW nieuws Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmeo 'ORJ De deelnemers: Wouter Adams, Annika Arkesterjn, Fenne Denissen, Meeke Denissen, Dewi Dusée, Bo Heefter, Inge de Kruijf, Myrthe de Kruüf, Meike Schraverus, Else Smetsers, Meeke Smetsers en Wieke Smits.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1