moorman w ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! weekblad van eigen bodem ZOEKERTJES Frans van Velthoven BON Elektrotechnisch Bureau X brengt het nieuws en uw reclameboodschap bij de mensen thuis... Inleiding bij de film Sonny Boy in Tiliander City Filmhuis Probeer het eens en vraag naar onze tarieven! Zaterdag Sing Along Zang en Vriendschap Cabaretier Rayen Panday neemt geen blad voor de mond No-nonsens Cabaret met Max van den Burg Slagwerk Spektakel mvier Slagwerkgroepen uit de regio Wees wijs met Wifi: De gezondheids risico’s van elektro magnetische straling mogimix Schoolstraat 7,5066 EC Moergestel T. 013 - 513 12 45 E. info@fransvanvelthoven.nl www.fransvanvelthoven.nl Eén muisklik is voldoende: buro76@planet.nl SERVICE KWALITEIT FLEXIBILITEIT Miele AUTOMOBIELBEDRIJF Voor alle informatie en reserveringen voor voorstellingen en optredens in Tiliander en Den Boogaard kunt u kijken op www.tiliander.com of bellen naar 521 7220. Naam Het vertrouwde adres voor: Audio apparatuur Video apparatuur witgoed Elektrotechnische installaties Domotica Beveiliging Telecom Het is ons wel dégelijk 'n zorg dat uw boodschap gelezen wordt, en daar zorgen we dan ook voor!!! Moergestel-Nieuws: buro76@planet.nl Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! In ‘Niet verder vertellen’ zal Rayen het hebben over dingen die tussen u en hem blijven, want hij gaat er vanuit dat jullie wel een geheimpje kunnen bewaren. Toch? ‘Niet verder vertellen’ van Rayen Panday is te zien op donderdag 3 maart in Theater Tiliander te Oisterwijk. De voorstelling begint om 20.30 uur. De kaartjes zijn 15,- inch koffie/thee voor aanvang. Maandag 7 maart draait de film Sonny Boy in Tiliander City Filmhuis. Voorafgaande aan de avondfilm zal studente Letterkunde Anne Oerlemans een gratis inleiding verzor gen. Whirlpool Zing mee in de grote zaal, volg workshops en luister bij een zangles. Kaarten zijn te ver krijgen via zangenvriendschap-oisterwijk.nl Onder leiding van dirigent Ad Vergouwen en begeleiding van Pianist Co de Graaff orga niseert Zang en Vriendschap op zaterdag 5 maart de Zaterdag Singalong in Tiliander. Zoals bij de succesvolle middag Zangersdag Summertime in 2014 worden de bezoekers uitgenodigd hun muzikaliteit te laten zien. Zaterdag Sing along vindt plaats op zaterdag 5 maart in Tiliander te Oisterwijk. De dag is van 9.30-17.00 uur. Deelname kost 22,50 (inch lunch). Aanmelden en meer info: zan- genvriendschap-oisterwijk.nl Op donderdag 3 maart neemt Rayen in Thea ter Tiliander geen blad voor zijn mond. Inmiddels durft hij alles te vertellen. Wat Vorig seizoen speelde hij al succesvol in Tiliander, dit jaar doet hij het op zaterdag 5 maart even dunnetjes over in Den Boogaard. Welkom bij Max van den Burg; de preten tieloze entertainer, de komiek, de innemende verhalenverteller, de zanger, de gitarist, de danser, de imitator, de absolute topperformer. Al zijn kanten komen aan bod in zijn derde avondvullende voorstelling AMOK; een veel zijdig theatraal en muzikaal eenmansspek- takel dat u een heerlijk avondje no-nonsense cabaret gaat bezorgen. ‘AMOK’ van Max van den Burg is te zien op zaterdag 5 maart in Den Boogaard te Moer gestel. De voorstelling begint om 20.30 uur. De kaartjes zijn 15,- inch koffie/thee voor aanvang. Rika (Ricky Koole) heeft goede redenen om het huwelijk met haar man Willem te beëin digen. Ze verlaat hem en haar vier kinderen en vestigt zich in Den Haag. Dan begint de zware strijd om haar kinderen te kunnen zien en om het hoofd boven water te houden. Ze ontmoet de 17 jaar jongere Surinaamse Walde- mar (Sergio Hasselbaink). Ze krijgen een stormachtige verhouding. Rika raakt al snel zwanger en bevalt van een zoon, Waldy, die ze "Sonny Boy" noemen. Als de oorlog uit breekt, verandert Rika's pension al snel in een toevluchtsoord voor onderduikers. ‘Sonny Boy’ draait in het Tiliander City Film huis op maandag 7 maart in Theater Tiliander te Oisterwijk Aanvang: 14.00 uur en 20.00 uur. Toegang bedraagt 6,50 leden 5,-. valt er eigenlijk nog te vertellen, als iedereen altijd maar een mening klaar heeft? Juist het geen dat niet verder verteld mag worden! Op zondag 6 maart zal er een waar slagwerk spektakel plaatsvinden in Tiliander. Jong Taxandria Oisterwijk heeft drie slagwerk groepen uit de regio uitgenodigd om er een groot feest van te maken. Naast Jong Taxan dria Oisterwijk zullen Slagwerkgroep van Cromvoirtse Fanfare, Fanfare Concordia Liempde en Slagwerkgroep Prinses Juliana Moergestel deze middag optreden. Het Slagwerk Spektakel vindt plaats op zon dag 6 maart in Theater Tiliander te Oister wijk. Het concert begint om 14.00 uur. De entree is gratis. Eric Busman is ervaringsdeskundige op het gebied van elektromagnetische straling. Op woensdag 2 maart zal hij tijdens de lezing ‘Wees wijs met Wifi’ uitweiden over wat wifi maar ook hoogspanningsmasten, wateraders en aardstralen voor invloed kunnen hebben op de gezondheid. Anno 2016 zijn we altijd bereikbaar. We sturen elkaar dag (en nacht?) berichten, checken het weer, het nieuws en de mail en doen dit in bed, in de trein of op het terras. Wifi is overal en dat vinden we handig. De digitali sering zit in een sneltrein en dat is fijn maar kleven er geen nadelen aan dit fenomeen? Is de Nederlandse bevolking goed geïnfor meerd over deze stralingsinvloeden? Eric zal tijdens zijn lezing, met wetenschappelijke bewijzen, vertellen hoe men zo wijs mogelijk kan omgaan met deze invloeden. Over Eric Busman De afgelopen 10 jaar ben ik in mijn massa- gepraktijk en mijn persoonlijke ervaringen steeds meer met het thema straling in aanra king gekomen. Naast de positieve mogelijk heden van de digitalisering zie ik echter ook de nadelige gevolgen. Dit heeft er voor gezorgd dat ik mij er ook bewust van ben geworden hoe het systeem werkelijk in elkaar zit. Een logisch gevolg is dat ik mij steeds meer ben gaan toeleggen op het in kaart brengen van de stralingsbelasting van aardstralen, wateraders hoog en laag- frequente straling en de manieren om hier mee om te gaan. De lezing ‘wees wijs met wifi’ vindt plaats op woensdag 2 maart in Theater Tiliander te Oisterwijk. De lezing begint om 20.00 uur. De kaartjes zijn 10,-. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 24 FEBRUARI 2016 PAGINA 6 BOSCH ^ESPRESSO er is geen betere AMSUN Woonplaats Telefoon I Onderstaand gedeelte ook invullen. Straat ’Zoekertjes’ UITSLUITEND schriftelijk opgeven en samen met het verschuldigde bedrag Besloten feest/fuif, in eigen beheer, in een horecaruimte? Dat kan bij ons! Meer info: 06-50838896 of www.bardesteeg.nl DE SONMAN 22 - Tel. 013-513 1611 www.ambm.nl Uw ’Zoekertjes’ kunt u uitsluitend schriftelijk tegen contante betaling inleveren op ons redactie-adres. Schrijf wel duidelijk a.u.b. of gebruik onderstaande bon! Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje. t/m 6 regels 3,50 t/m 10 regels 5,00 PHILIPS sense and simplicity SONOS’ THE WIRELESS HIFI SYSTEM IO CM ID Weekblad voor Moergestel J Noveen St. Clara! Belangrijk: vraag al leen positieve dingen. Bid 9 dagen het Wees-gegroet bij een brandende kaars, ook als u er geen zin in hebt. Vraag 2 dingen die haast onmogelijk lijken om verhoord te wor den en iets wat u erg ter harte gaat. Laat de 9de dag de kaars geheel opbranden en publiceer dit bericht. U krijgt wat u vroeg. Van Spaandonk Onderwerkmakerij: voor alle schoenreparaties! Open: ma/ t/m vrij. 18.00-20.30 u., za. 9.00-15.00 u. Pr. Irene- straat 20, Moergestel, tel. 513 3489. a s. Maandag is Twinkeltje weer open! Net binnen: mooie grote maten merkkle ding. Loop gerust eens binnen! Voetklachten, bel Hein van lersel 013- 5054027 of kijk op www.podotherapiemoergestel.nl Alles weten over E-nummers? Wil je snel een gezond gerecht op tafel? Doe mee aan de workshop gezonde voeding! www.natuurlijkmoergestel.nl Hét Paintball-evenement! Zaterdag 19 maart van 11.00-16.00 uur bij de Reusel- hoeve in Moergestel. Paintball hard (va 18 jaar) óf Sniperpaintball medium (va 14 jaar). Online inschrijven pf info: www.reuselhoe- ve.nl/013-5136031. kosten, bij 'normale' grootte 3,50; anders 15,- p.stuk en worden alleen geplaatst bij CONTANTE betaling! Anoniem aangeboden Zoekertjes worden NIET geplaatst! VU-RIO, riolering ontstoppen en ver nieuwen. Frans vanvught, Berkel-Enschot, 013-5333864. betalen bedrag in de bus stoppen op ons adres: Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I in de bus stoppen...

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 6