de Informatieavond Kempenhorst College MTV Moergestel Bingo voor De Vonder 'onder Driemaal volle zaal voor Tweede Jeugd of> school Start een WhatsApp-groep met je buren! VAN ALPHEN AUTOSCHADES; de Bibliotheek Oisterwijk Bijeenkomst buurtpreventie WhatsApp Moergestel Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Buurtbewoners gebruiken steeds vaker WhatsApp (een berichtenser- vice voor smartphones) om elkaar te attenderen op verdachte situaties in de buurt. Bij verdachte situaties kun nen bewoners elkaar via WhatsApp een bericht sturen. Iedereen in de buurt is dan snel geïnformeerd dat er mogelijk iets gaande is en kan maatre gelen nemen. Een inbreker houdt er niet van dat buurtbewoners hun licht aan doen of uit het raam naar buiten kijken wanneer een ver dachte situatie is gesignaleerd. Als wijkagent van Moergestel wil ik samen met de inwoners Moergestel veiliger maken. Wij verwachten na deze bijeenkomst de buurtpreventie-App Moergestel breed te kun nen realiseren. Tot 1 maart 2016 in Den Boogaard! drukt, de loten worden door de kinderen van de school verkocht. Ron Oosterwijk Wijkagent Moergestel het telefoonpanel en om de balletjes te trekken tijdens deze avonden. We zullen samen met Moergestel tv ervoor zorgen dat er 4 gezellige bingo-avonden georganiseerd worden in de maand maart. En natuurlijk de regisseuse die uiteindelijk bepaalt hoe het er allemaal uit gaat zien. Bijna had ze (Wilna Schut) nog ’n paar uitvoeringen moeten missen door ’n vervelende misstap die ze maakte op ’n trap. Maar gelukkig viel het allemaal mee en was ze er gewoon bij! Van harte beterschap Wilna! WOENSDAG 24 FEBRUARI 2016 40e JAARGANG Nr. 1839 NOVYENJUMBO Er zijn 2 verkooppunten voor loten; Novy en Jumbo, het team en de ouderraad van de Vonder zullen in de studio aanwezig zijn in de opzet en werking van de buurtpreventie App en de rol daarin van de gemeente, politie en u. Het is fijn als u zich per mail of App aan meldt bij: Patricia Mols, mols-2bikom@hetnet.nl 06 23110368 Carine Gerlach, carine@gerlach-aijer.nl 06-22422404 Bibliotheek op School voor 0 tot 4 jaar in Moergestel ook eens per maand op maandag geopend Zoals u wellicht weet, is er in Moergestel een Bibliotheek op School voor kinderen van 0 tot 4 jaar geopend, een samenwerking van Kinderopvang Humanitas (Mokido), Biblio- Jawel, er moest ook gezongen worden zoals al vanaf het begin duidelijk werd! De spelers kwamen allemaal zingend vanuit elke hoek van de zaal binnen en het publiek zong daarbij vrolijk mee. Wat waren er weer leuke typetjes neergezet in een van tijd-tot-tijd drukte van jewelste. De spelers zelf hadden er de grootste lol in het avondje vermaak was compleet. Wat mogen we ons in ons dorp toch gelukkig prij zen dat er mensen zijn die van het toneelspel hun hobby hebben gemaakt. En die ons elk jaar laten genieten van een heerlijke klucht of blijspel, of zoals nu, een klucht in revue- vorm. Samen maken ze, onder leiding van regisseuse Wilna Schut, de keuze voor welk stuk men speelt. De onlangs gehouden Open Dag op het Kempenhorst College is zeer goed bezocht. Bezoekers hebben op allerlei manieren informatie gekregen over het onderwijs en de ondersteuning op de Oirschotse VMBO-school. Speciaal voor ouders en leerlingen uit groep (7 en) 8 van de basisschool organiseert de school op 25 februari nog een extra informatieavond. In aanvulling op de Open Dag wordt tijdens deze avond specifieke informatie gegeven over het eerste schooljaar. Tijdens de informatieve bijeenkomst voor ouders kunnen de leerlingen een aantal minilessen volgen. De informatieavond op donderdag 25 februari begint om 19.30 uur op het Kempenhorst College, Eikenbussel 1 in Oirschot. Kijk voor meer informatie op www.kempenhorst.nl Op de donderdagen 3,10,17 en 24 maart organiseert Moergestel TV weer de voorjaarsbingo. De opbrengst van deze bingo is voor de afwerking van de speelplaats van de Vonder. basisschool En aan de complete groep van De Tweede Jeugd ’n heel groot compliment. We hebben er weer bijzonder van genoten! Het gaat vooral om schilderwerk op de speel plaats. Er moeten nog lijnen komen rondom de voetbalgoaltjes en rondom het basketbal veld. Er worden spelactiviteiten en hinkel- perken op het plein geschilderd. Ook is er de wens om een atletiekbaan op het plein te schilderen. Dit alles moet met een zeer goede kwaliteit kalk. Deze kalk moet bestand zijn tegen weersinvloeden en ook tegen het ge bruik van het plein door auto’s. De voorbereidingen voor deze bingo avonden zijn al in volle gang. De bingoloten zijn ge- Plaats van handeling: ’n ziekenhuis. Laat hier ’n nieuwe werknemer binnenkomen die als schoonmaker is aangenomen en laat hem - door ’n misverstand natuurlijk - als operatiearts aan het werk gaan. Voila, ’n Gegeven dat leidt tot ongelooflijke verwikkelingen samengevat in een revueklucht. En naast de tien spelers mogen we ook niet vergeten dat er nog ’n grote groep actief is bij De Tweede Jeugd. Licht, geluid, muziek, rekwisieten, kleding, souffleur, grimeur, decorbouwers... het moet er allemaal zijn. theek Midden Brabant, Stichting Peuterspeel zalen Oisterwijk en de gemeente Oisterwijk. De bibliotheek heeft er vanaf februari 2016 een extra openingstijd bij. De openingstijden van deze bibliotheek zijn: Even weken: maandag dinsdag van 11.20- 11.50 uur Oneven weken: woensdag donderdag van 11.20-11.50 uur Laatste maandag van de maand van 17.00- 18.00 uur De bibliotheek bevindt zich in de hal tussen peuterspeelzaal Janneke en kinderopvang Mokido (ingang links naast de hoofdingang van basisschool De Vonder) en is bestemd voor alle kinderen van 0 tot 4 jaar uit Moerges tel, dus niet alleen voor bezoekers van Mokido en Janneke. Het lenen van boeken is gratis en u hoeft hiervoor geen bibliotheekpasje te hebben. Kom snel kijken, lenen en lezen! Aan de coördinatoren van de buurtpreventie app en Moergestelnaren met een interesse in de veiligheid in hun buurt Op dinsdag 1 maart 2016 om 19.30 uur tot 21.00 uur in Den Boogaard voorlichting over GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE roCtvA ff T nieuws Weekblad voor Moergestel es Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II gemeente óe Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiferlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur 91samen sterk in leren Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Adimea Hair Beauty Salon Wassen Kleyren Drogen

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1