Informatieavond Kempenhorst College ’’Tweede Jeugd” met kluchtige revue: ’Het zit in de genen!’ Zondagmiddag- concert in conferentieoord Zonnewende Het Moergesteldiner komt eraan! VAN ALPHEN Oisterwijk Juliana in Italiaanse sferen! Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl De onlangs gehouden Open Dag op het Kempenhorst College is zeer goed bezocht. Bezoekers hebben op allerlei manieren informatie gekregen over het onderwijs en de ondersteuning op de Oirschotse VMBO-school. Speciaal voor ouders en leerlingen uit groep (7 en) 8 van de basisschool organiseert de school op 25 februari nog een extra informatieavond. In aanvulling op de Open Dag wordt tijdens deze avond specifieke informatie gegeven over het eerste schooljaar. Tijdens de informatieve bijeenkomst voor ouders kunnen de leerlingen een aantal minilessen volgen. De informatieavond op donderdag 25 februari begint om 19.30 uur op het Kempenhorst College, Eikenbussel 1 in Oirschot. Kijk voor meer informatie op www.kempenhorst.nl In onze muziek en het overheerlijke vijf gan gendiner zult u het zongedroogde Italiaanse landschap herkennen en de vurige Italiaanse muziek. Met ook een speciale muzikale ode aan de heerlijke Italiaanse koffie. Naast het orkest wordt u zoals gebruikelijk weer ver maakt door een tweede muzikaal ingrediënt. De voorverkoop startte al tijdens het nieuw- Donderdag, vrijdag en zaterdag voorstellingen in Den Boogaard Jazeker, we durven het! We kijken langzaam maar zeker naar het voorjaar. En wie voorjaar zegt in Moergestel, zegt Moergesteldiner! Ook deze keer weer in samenwerking met onze culinair zeer deskundige vrienden van Europrof. Het thema dit jaar is ’Italië’. Omdat velen zeggen dat we afstammen van Adam en Eva, zijn we er allemaal mee behept. Wat er allemaal in onze genen zit wordt duidelijk als u uzelf eens wilt ontspannen, want dat kunnen we u beloven: het wordt weer een doldwaze middag of avond! Daar staan we voor. En verder verklap ik niets. U moet maar kijken. Wat in ieder geval zeker in onze genen zit is bij is; heerlijke meezingers want dat zit ook lachen en dat kunt u straks volop. Vergeet ik in onze genen. Wie ons begeleidt op het key- bijna te vertellen dat er natuurlijk muziek board? Natuurlijk Wim Jansen, zéker geen Op zondag 28 februari om 14.15 uur wordt in conferentieoord Zonnewende een pia noconcert gegeven door Wim Verschuren (1997) en Johannes Asfaw (2000). Zij spelen werken van F. Schubert; F. Chopin; A. Skrjabin; W.A. Mozart; J. Haydn; M. Ravel en J. Brahms. Met de Zonnewende concerten wil Stichting SOKA een podium bieden aan jonge geta lenteerde musici uit binnen- en buitenland, die hun sporen reeds hebben verdiend bij (inter)nationale muziekconcoursen. De in authentieke stijl ingerichte muziekzaal van het fraai gelegen landhuis is bij uitstek geschikt voor uitvoeringen van kamermu ziek. Kaarten te bestellen/reserveren via e-mail: muziek@soka.nl; ook via: 06 34146680. Prijs: 15,-, p.p. (kinderen t/m 14 jaar gratis). Informatie: Stichting Soka; bezoek onze web site: www.soka.nl Beeld uit het Moergesteldiner in 2015. Dames van Europrof serveren het diner. jaarsconcert, maar er zijn zeker nog plaatsen beschikbaar a 24,50 (te bestellen via email: moergesteldiner@gmail.com). Dus: zin in een muzikaal omlijst vijf gan gendiner, samen met familie, vrienden of als bedrijfsuitje? Snel bestellen! We zien u graag op 23 april van 16.00 uur tot plm. 20.00 uur! onbekende in het Gèsselse! We spelen op donderdagmiddag 18 februari a.s. om 14.00 uur voor alle senioren 6,-). Op vrijdag 19 en zaterdag 20 januari spelen we om 20.00 uur voor alle leeftijden 7,-; kinderen t/m 12 jaar 4,-). Kaartjes zijn al verkrijgbaar in Den Boogaard en anders aan het begin van de voorstellin gen. AS m Weekblad voor Moergestel EUROGAKANTBêUK oe es uw- Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II WOENSDAG 17 FEBRUARI 2016 40e JAARGANG Nr. 1838 Ga naar www.vanalphenautoschades.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraol Beheer Achmea Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterdijk maandag 12.00 uur AUTOSCHADES U I I. I. I. I iSÜO J Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! FOCHtf Reinigen Epileren Harsen bovenlip Peeling Masker S'J L Rabobank

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1