Pasfl Zes sauwelaars in Moergestelse ton D ■h Lw» VAN ALPHEN Daidai Ntab wint afstand op NK Sprint Daidai Ntab van Schaatsclub “De Vennen” heeft tijdens het NK Sprint de tweede rit over 500 meter gewonnen. In het eindklassement over vier afstanden behaalde de schaatser de twaalfde plaats. ‘Eensgezind’ winnaar Gèssels Carnavalslied 2016; prijs beste presentatie voor ’De Durdraaiers’ I KleW Oisterwijk Debutant Stijn de Laat. Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl Elf enthousiaste groepen deden een gooi naar de titel ‘Gèssels Carnavalslied 2016’. Daar naast werd gestreden om de ‘Cees van Esch- wisselbokaal’ voor de beste presentatie. De vijfkoppige jury, met naar eigen zeggen een pittige taak, koos uiteindelijk debutant ‘Eens gezind’ als winnaar van de liedjesprijs. C.V. De Durdraaiers ging er vandoor met de bokaal voor de beste presentatie. Voice over De avond werd “gepresenteerd” door de voice van het Pieregeblèr. Alle groepen werden op eigen wijze aangekondigd. Onder de 11 deel nemende groepen waren dit jaar 3 nieuwe groepen, waarvan nu al zeer terecht gehoopt wordt, dat zij zich ook voor volgend jaar weer WOENSDAG 27 JANUARI 2016 40e JAARGANG Nr. 1835 AUTOSCHADES PIJNLIJK BERICHTJE In ‘De Uitstraling’, die afgelopen week in Moergestel is bezorgd, stond een aan kondiging van de komende Sauwelavond in Moergestel. Dit bericht bevat echter de informatie van de Sauwelavond van 'n jaar geleden. Het bericht is extra ver velend omdat daarin Hans Denissen als een van de deelnemers wordt vermeld. Héél vervelend, en we hebben de redactie van het blad dan ook gevraagd waar zij de informatie vandaan hebben gehaald/ gekregen. De Sauwelcommissie Moergestel - die eigenhandig de gehele PR rond de avond verzorgt - heeft deze informatie namelijk niet aan de redactie van ‘De Uitstraling’ verstrekt en betreurt plaatsing daarvan dan ook ten zeerste! Vanaf 20.00 uur komende zaterdag, staat de sauwelton weer centraal in Den Boogaard. We kijken weer uit naar degenen die het weer aandurven om de ton te betreden. Onder hen debutant Stijn de Laat die zegt er veel zin in te hebben en uit te kijken naar zijn moment van optreden. Vorige week vertelden we al dat we door di verse omstandigheden op zoek moesten naar aanvulling van ‘buiten ons dorp’. Jan Voogt (Opper-leuterèèr van Tilburg in 2003, 2006 en 2007) en Joris Schoonus (17x in de ton in Haaren) komen het viertal Moergestelnaren aanvullen. Met Maikel Denissen, Eric Boo- gaers en Gerard Vugts maken het stel com pleet. Het Nederlands Kampioenschap werd op vrijdag 22 en zaterdag 23 januari in Thialf in Heerenveen gereden. Elke dag moesten de deelnemers een rit over 500 en 1000 meter rijden. Tijdens de eerste rit over 500 meter behaalde Daidai na een bijna-val bij de start de tiende plaats met een tijd van 35.61. Dat deed hij op de tweede dag veel beter. Toen was hij met zijn tijd van 35.02 de snelste van alle deelnemers, waaronder de latere sprint- kampioen Kai Verbij en de olympische me daillewinnaars Jan Smeekens en de gebroeders Mulder. In het eindklassement over vier af standen kon Daidai helaas geen rol van bete kenis spelen omdat hij als heel jonge schaatser (21 jaar) nog moeite heeft met de laatste ronde op de 1000 meter. Met tijden van 112.25 en 1:11.30 werd hij in die ritten respectievelijk twintigste en veertiende. Goed voor de twaalf de plaats in het totaalklassement. De muzikale leiding is in handen van ‘Wel- luk?’ uit ons eigen Moergestel. Vorig jaar waren ze ook van de partij en nu zijn ze ook weer graag bereid hun muzikale steentje te komen bijdragen. Daar zijn we blij mee! a.s. Zaterdag 30 januari KAARTEN De entreekaarten zijn beschikbaar in de voor verkoop. Voor 10,- euro bent u binnen en krijgt u ’n kopje koffie of thee voor aanvang. De kaarten zijn te koop bij Novy van Wezel, Jumbo Supermarkt en in Den Boogaard. Draag onze sauwelaars ’n warm hart toe en steun daarbij ook nog eens het goede doel. Zorg dat u er deze avond bij bent! Zaterdag 30 januari, 20.00 uur, Den Boogaard. DOEL Zoals bekend gaat jaarlijks ’n deel van de opbrengst van de avond (afhankelijk van o.a. de kaartverkoop) maat het ‘goede doel’, ’n Uitstékend doel is dit keer door de sauwelaars weer unaniem gekozen. Zij bepalen dat doel zélf, want het is uiteindelijk hun avond! Dat maakt het onderlinge contact ook zo sterk. Zij steunen elkaar, begeleiden elkaar tijdens de avond zelf en hebben veel respect voor elkaar. De Sauwelcommissie wil graag bege leiden en ondersteunen waar nodig is. Foto: Patrick van Vugt C.V. De Durdraaiers gaven het startschot voor Carnaval. Wat vooral opviel waren de mooie pakken die te zien waren. De Gangmaokers gedroegen zich deze avond erg vrouwelijk. Ze kwamen op in een pak wat het beste bij hun past. Tevens werd er een dansje foutloos gelijk uitgevoerd! De Olivierders, zijn er dit jaar voor de 2de keer bij. Even leek het alsof ze hetzelfde liedje als vorig jaar gingen zingen, maar dit komt op het nippertje toch helemaal goed! Samen met de Olivierders is het gezellig in den Boogaard. C.V. De Pierewaaiers namen ons mee in het Pierewaaiers sprookje. Er was een kabouter - band en zelfs de Prins kwam voor in de dro men van de Pierewaaiers. De laatste groep was tevens onze 3de debu tant: De Brouwelaers. Zij waren op zoek naar Wa re liefde! Helaas hebben ze altijd pech, maar de volgende keer halen ze alles uit de kaaaaast! Bedankt Via deze weg willen wij nogmaals alle vrij willigers, medewerkers, sponsors en het publiek bedanken voor een zeer gezellige avond. Wij wensen iedereen heel gezellige en muzikale carnavalsdagen toe. Met carnavaleske groeten van de Pieregeblèr- commissie, Anke, Jaap, Koen, Lindsey, Sussanne en Vanessa Pieregeblèr: Samen haole we alles uit de kaast! Afgelopen zaterdag 23 januari 2016 vond in Den Boogaard het Pieregeblèr plaats. Op deze avond wordt traditiegetrouw bepaald wat het beste liedje van Moergestel is voor de komende carnaval. ‘Eensgezind’: de winnaars van het Pieregeblèr. inschrijven. Dat geldt trouwens ook voor de overige acht deelnemers. Ook zij hebben zich weer op creatieve, carnavaleske manier gepre senteerd. ‘zij hebben alles uit de kaast gehaald’ dus! De optredens De Kammeraoj opende de avond met een echt “klerennummer”. Alles werd door hen doorgegeven: Kieltje, sjaaltje, petje en zelfs oe vrouw. De zaal werd aardig opgewarmd en er werd enthousiast meegezwaaid. De eerste debutant van de avond gaf een optreden in hun favoriete café. Er werd een ode gebracht aan hun favoriete drankje: de goud gele pretcilinder. Hiarna was de beurt aan de veteranen van de avond. De Brouwer Jr. bewees dat ook vete ranen als een speer kunnen gaan. C.v. De Dors(t)vlegels haalde alles uit de kaast om hun 44jarig jubileum grandioos te vieren! En dit is ze zeker gelukt, want zo meej z’n alle zèn ze zeer tevree! De tweede debutant van de avond waren de heren van Eensgezind. Je ogen kwamen tijd te kort om alles wat op het podium gebeurde te bekijken. Er stond zelfs een groot spring kussen op het podium. Voor de 11de keer traden Brugzeikers dit jaar op bij het Pieregeblèr. Dit jaar stalen ze als BBBBoefies menig harten. Er werd zelfs live op het podium een kluis gekraakt. GW(g] GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE me Weekblad voor Moergestel IWJGARAi oe es Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II H*u i Beauty Salon gemeente - (rérfs ISSO— Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur M Mioi iui Kit - 2^. Silhouette Heit Beauty SMon Schoolstraat bO^EEMoj^jfrl Nieuw bij Silhouette Volgens de laatste nieuwe haarmode. Maak snel een spraak voor advies op maat Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schodegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraol Beheer Achmeo

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1