G RUUD PAN IS Sauwelavond Foto-expositie Pieregeblèr 2016 zaterdag 23 januari: *4- 14-1? Mini- playbackshow bij C.V. De Durdraaiers in Partyboerderij ’t Draaiboompje! s VAN ALPHEN Quispel 2016 Oisterwijk la] r 4 BRILLEN LENZEN ‘Pittig Gekwek’: de winnaars van 2015. Foto: Patrick van Vugt 15 oktober 2016 gebeuren. Inschrijven Zie pagina 3 Uw Gemeentenfeuws op www.oisterwijk.nl Zaterdag 30 januari: ‘Door tien paar ogen' C. V. De Pierewaaiers organiseert De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen Lijkt het je wat? Je kunt je opgeven bij Harriette van ’t Draai- boompje tot 30 januari. Telefoon: 513 1315. Doen hoor! 2016 wordt hopelijk een jaar vol gezondheid, vreugde, wijsheid, ple zier en kwisgenot. Vol enthousiasme is het gedeeltelijk vernieuwde team al weer aan de slag gegaan. Gesteund door de vele positieve reacties van het vorig jaar kost hen dat weinig moeite. En... we hebben ons voorge nomen het een beetje makkelijker te maken, zodat iedereen met nog meer plezier de avond zal beleven. jaar hard werken laten zien. Daarom presenteren zij met gepaste trots hun werk. Van abstract tot zelfportret met spannende thema’s als De Schoonheid van Lelijk, ’t Licht van Rembrandt en Spiegeling in de Stad. Ook benieuwd naar hun werk? Inmiddels zijn we druk bezig met de laatste voorbereidingen van het Pieregeblèr 2016. De loting heeft plaatst gevonden en de nummers zijn ingezongen. Alle deelnemers zullen een poging wagen om de titel Gèssels Carnavalslied 2016 binnen te slepen. Daarnaast zal er ook nog de Cees van Esch-wisselbokaal uitgereikt worden aan de groep met de beste presenta tie. Met carnavaleske groeten van de Pieregeblèr-commissie, Anke, Jaap, Koen, Lindsey, Sussanne en Vanessa WOENSDAG 20 JANUARI 2016 40e JAARGANG Nr. 1834 Beste kinderen van Moergestel, Op camavalszondag organiseren C.V. De Durdraaiers weer de mini-play- backshow. De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Veranderingen Ook deze editie hebben we net als vorig jaar een aantal zaken veranderd. Wij zullen oa. de avond openen met een eigen Pieregeblèr tune, zullen de winnaars op een nieuwe manier bekend maken en zullen komend jaar geen zitplekken meer hebben. Wel zorgen we weer voor een aantal hangtafels met krukken. Kaartverkoop Mocht je nog geen kaartje hebben voor het Pieregeblèr 2016. Dan zijn er nog een aantal kaarten beschikbaar a 7,50 bij de Jumbo, De Brouwer, Den Boogaard en bij Novy Van Wezel. Een gratis blad bier verdienen? Koop dan mini maal 20 kaarten via onze Facebookpagina (Pieregeblèr CamavalMoergestel). Wij wensen De Kammeraoj, C.V. De Spring veren, De Brouwer Jr., C.V. De Dors(t)vlegels, Eensgezind, Brugzeikers, C.V. De Durdraaiers, Gangmaokers, De Olivierders, C.V. De Piere waaiers en De Brouwelaers alvast héél veel suc ces en: ‘We haole alles uit de kaast!’ Heb je altijd al een keertje je idool willen play backen, dan is ditje kans! Na de optocht kun je op het podium je act laten zien. Vorig jaar gingen Loïs, Wieke en Maeke er met de wisselbeker vandoor. En er waren maar liefst 2 aanmoedigingsprijzen! Wie weet word jij dit jaar de winnaar! Er is voor alle deelnemers een prijsje. Informatie Blijf ons volgen op www.quispelmoergestel.nl en media zoals twitter.com/quispel_twit, face- book.com/quispelmoergestel en info@quispel- moergestel.nl Quispel in 2016 Iedereen heeft ondertussen zijn nieuwe agenda al bijgewerkt. Voor degene, die het vergeten zijn, hier nogmaals de belangrijkste data van het Quispeljaar 2016: De Quispelavond vindt plaats op vrijdag 7 okto- In deze wereld van digitale fotografie ber 2016: aanvang 19.00 uur. kan iedereen foto’s maken. Maar kan Het bekendmaken van de uitslagen zal zaterdag ook iedereen fotograferen 15 oktober 2016 gebeuren. Het is tegenwoordig best een kunst om je te Inschrijven onderscheiden! Tien cursisten van Studio MT Het inschrijven van de teams kan pas vanaf proberen dat en willen u het resultaat van een medio september 2016. Jullie worden daarover tijdig op de hoogte gesteld via o.a. Moergestel Nieuws, MTV, de website www.quispelmoer- gestel.nl en andere media zoals Face-book en Twitter. Natuurlijk kun je wel starten met het samen stellen van je team. Voor nieuwe teams: de erva- Kom dan naar de expositie in: ring wijst, dat je rond de 20 personen uit alle Galerie De Verdieping, Industrieweg 16 op: leeftijdsgroepen nodig hebt om op volle oor- Zaterdag 23 januari van 13.00 - 17.00 uur logssterkte aan de start te verschijnen. En let Zondag 24 januari van 11.00 - 17.00 uur op ook in de loop van het jaar is het nodig om Gratis toegang, afwijkende zaken bij te houden. GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE 013-8228022 - nieuws Weekblad voor Moergestel oe es Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II O QuiSpel gemeente ra Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur 1/ AUTOSCHADES! - - mits 1880 Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrovwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea rutKA/wrmoHjF 60 min. €49,- Vooreen bi Stimuleert I www.silhouette.co.nl Hair Beauty Salon Poolstraat 2a iEE Moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1