Mooi sfeervol Nieuwjaarsconcert Muziekvereniging Prinses Juliana G8 Camera bewaking Mariakapel Alzheimercafé Oisterwijk- Moergestel VAN ALPHEN J f Oisterwijk 4 Uw Gemeenten ieuws op www.oisterwijk.nl interim dirigent Jules van de Loo al zijn invloed bij het harmonieorkest liet zien en horen. Foto: Patrick van Vugt dat slechts bij bijzondere gelegenheden wordt uitgereikt. Dit zeer geslaagde nieuwjaarsconcert was zijn laatste optreden! De muzikale avond werd afgesloten met het mooie stuk Blaze Away. Daarna was het handen schudden voor de vrijwilliger Theo van Nuenen, jubilaris Rien Erven, en afscheid nemenden Arthur Verhofstad en Wim Jansen. Onder het genot van ‘n drankje is er nog veel en lang nagepraat over dit bijzondere nieuwjaarsconcert 2016 van Muziekvereni ging Prinses Juliana. Voor meer informatie: Jeanne Verberk 528 4571; e-mailj.verberk@ziggo.nl en op www.Alzheimer Midden-Brabant Daarna was het de beurt aan de slagwerkgroep en het harmonieorkest die ieder prachtige stuk ken lieten horen en waaraan was te merken dat Jo en Wim Jansen: na 67jaar neemt Wim afscheid van de harmonie. Foto: Patrick van Vugt rocwf AFSCHEID Ook is er afscheid genomen van Wim Jansen die er wegens gezondheidsredenen na maar liefst 67 jaar mee ophoudt. Ook Wim werd uit voerig bedankt en hij kreeg een mini-vaandeltje van de vereniging overhandigd, ’n Vaandeltje Dinsdag 19 januari Gastspreker: Larissa Laanbroek psycholoog GGz. Thema: Omgaan met dementie Denk je aan dementie dan denk je automatisch aan een verpleeghuis. Mensen met dementie kunnen echter heel lang thuis verblijven. Waar moetje in de thuissituatie rekening mee houden? Hoe ga je om met dementie in de thuissituatie, wat mag je wel doen, maar wat moetje vooral niet doen? Dat is waar Larissa Laanbroek deze avond met u over in gesprek gaat. Het Alzheimer Café is een ontmoetingsplaats voor mensen met dementie, jong en oud, voor familieleden, vrienden, hulp en dienstverleners en andere belangstellende. Lotgenoten kunnen heel veel voor elkaar bete kenen, zij herkennen het geen de ander meemaakt, en wat dit voor hem of haar bete kent. De ondersteuning die mensen elkaar op zo,n avond geven is van zeer grote waarde, en deze gaan dan ook met een voldaan gevoel naar huis. Onze medewerkers staan gedurende de avond voor iedereen klaar, en mocht u vragen hebben stel ze gerust. Graag heten we u allen van harte welkom! Vooraf aanmelden is niet nodig. Tijd: Inloop vanaf 19.30 uur Aanvang program ma van 20.00 - 22.00.uur Locatie: De Coppele, Prunusstraat 69 5061 AS Oisterwijk VRIJWILLIGERSPRIJS EN JUBILARIS Tussen al dit muzikaal genot werden zoals gewoonlijk weer de vrijwilligersprijs uitgereikt, dit jaar kreeg Theo van Nuenen de prijs vooral om zijn jarenlange steun op velerlei gebied. Theo mag de ‘wisselspeld’ ’n jaar lang dragen en een toepasselijk beeldje mag hij koesteren als blijvende herinnering. Als jubilaris werd Rien Erven gehuldigd omdat hij 40 jaar lid is van deze mooie vereniging. Ook hij werd uiteraard toegesproken en kreeg een vergulde speld en de bijbehorende oorkonde namens de Brabantse Bond van Muziekvereni gingen. AFSCHEID ARTHUR VERHOFSTAD Toen was de beurt aan de afscheid nemende dirigent Arthur Verhofstad die 15 jaar het har monieorkest heeft geleid en het, speciaal voor het 100-jarig bestaan geschreven stuk Centen- nium, als dirigent daarmee afsloot. Hij kreeg na ‘zijn laatste kunstje’ een staande ovatie en werd lovend toegesproken door Anne Oerle- mans. Zij overhandigede hem een mooi af scheidscadeau en een fotoboek over zijn 15 ja rige periode. Het bestuur van de Vrienden van St. Jan, sinds enige tijd eigenaar van de Mariakapel aan de Oisterwijkseweg te Moergestel, heeft besloten de kapel te voorzien van camerabewa king. Helaas hebben we daartoe moeten besluiten, aldus voorzitter Jan Vriens, vanwege het van dalisme dat de afgelopen weken regelmatig heeft plaatsgevonden in deze monumentale kapel. Zo is bijvoorbeeld het plakkaat met gebed vernield. Ook dit wordt in ere hersteld met een eigentijdse tekst. V.l.n.r: winnaar Rien van de Wouw Vrijwilligersprijs Theo van Nuenen; 40-jarig lidRien Erven; Wim Jansen neemt na 67 jaar afscheid als actief muzikant; Arthur Verhofstad na 15 jaar afscheid als dirigent. Afgelopen zaterdag heeft in Den Boogaard wederom het traditionele nieuw jaarsconcert van Muziekvereniging Prinses Juliana plaatsgevonden. De zaal was zoals ook in de afgelopen jaren weer keurig versierd en omgetoverd tot een sfeervolle concertzaal. Alle stoelen waren weer bezet en daar mag de harmonie trots op zijn. Bij binnenkomst werden alle mensen ontvangen met een oliebol. Voordat het concert begon heeft de nieuwe direc teur Ruud van Eeten van Tiliander Den Boo gaard zich aan Moergestel voorgesteld. Daarna heeft de jeugd zich gepresenteerd, eerst de jeugd- slagwerkgroep met een paar leuke energieke stukken en daarna het opleidingsorkest die lieten zien vier bekende melodieën al goed onder de knie te hebben. AED’s in MoerSeste* wél betrouwbaar’. zie pagina 5 rauws Weekblad voor Moergestel oe es Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II WOENSDAG 13 JANUARI 2016 40e JAARGANG Nr. 1833 Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegaront en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmeo gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot ruiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiferlijk maandag 12.00 uur Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl AUTOSCHADES) w.b ISSO J Bij dubbele boeking 79, -gj 10% korting op di. en wo. Silhouette Hair Beauty^ Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel Arrangement +/- 4 uur .Acryl of Gel Nagels Gezichtsbehandeling Lunch Wassen, knippen en föhnen Make-up

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 1