Van zwangerschap tot eerste stapjes 5 grote side events dit jaar! NEGENA BEURST 7 Praktische informatie Praktische informatie Huishoudbeurs 2016: Het leukste dagje uit voor vriendinnen! Negenmaandenbeurs 2016: Hoe voelt het als VIP? Huishoudbeurs shopper Gratis kaarten voor de Huishoudbeurs? Gonnie Vriendjes beurstas hj£ppy& HEALTHY M- MAANDEN* Stuur een mailtje met uw naam en adres naar buro76@planet.nl We gaan de kaarten verloten onder degenen die ons ’n mailtje sturen. Moergestel-Nieuws mag weer 3x 2 gratis toegangskaarten weggeven. 71ste editie in het teken van de toekomst Nieuw! Best Friend Event! Workshop Route Zaterdag 20 februari t/m zondag 28 februari Voorverkoop Voorverkoop Nieuwtjes en aanbiedingen Shoppen op de Huishoudbeurs Optredens en verrassende activiteiten op Festival Fantastique Alle papa's verzamelen! Zien, doen en beleven! Nieuw! liever thuis! Azië Pasar Malam Festival Babykamer Inspiratie Route Kinderwagen Inspiratie Route Negenmaandenbeurs The Model Convention NIEUW! TRNDNG Hotspots PAGINA 4 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 6 JANUARI 2016 71e Huishoudbeurs: Welcome to the Future Genoeg te (funfshoppen dus! Je kunt de tas ophalen op de beurs. Aparte VIP ruimte incl. sanitair Chinese Health Check Garderobe Glas bubbels Koffie/thee met iets lekkers Luxe broodje (la Place) en drankje Ontspannende chinflex massage van 25 min Verjongingsbehandeling VIP entree via Elicium (entree 0) VIP Goodiebag VIP Tassenbewaarservice Kom nam de beurs als VIP en je zult het weten. De koffie enternet iets lekkers staan op je te wachten bij binnenkomst, je kunt direct of later op de dag genieten van een ontspannende yoga-les of voetencheck en tussen de middag kun je in alle rust genieten van een heerlijke lunch in de VIP ruimte. Bestel je VIP kaart al voor 49,- op negenmaandenbeurs.nl Woensdag 24 februari t/m zondag 28 februari 2016 in RAI Amsterdam Dagelijks geopend van 11.00 tot 18.00 uur: donderdag 26 en vrijdag 27 februari tot 22.00 uur Bezoekers van de Negenmaandenbeurs hebben up dezelfde dag gratis toegang tot de Huishoudbeurs en het Azië Pasar Malam Festival. Fashion Beauty; zowel innerlijk als uiterlijk Home Sweet Home; alles voor in en rondom het huis Family Fun; van hobby's tot vakantie Food Drinks; om te proeven en proberen Shop 'till you drop Home; demonstraties van huishoudelijke artikelen en handigheidjes Shop 'till you drop Fashion; walhalla van modeartikelen en koopjes Happy Healthy; alles voor een gezond en een gelukkig leven door vele A-merken met verrassende en vernieuwende acties producten. Een bezoek aan Festival Fantastique is een bijzondere ervaring en beleving. De nieuwste trends in meubels, accessoires en kleuren in geheel ingerichte babykamertjes Informatie en inspiratie rond duurzame, biologische en ecologische voeding en producten op het Puur Baby Plaza Dit jaar hebben aan nieuw segment: Happy and Healthy. Happy 8 Healthy staat vuur een gelukkig en gezond leven voor zowel jong als oud! Een totaalpakket van gezonde voeding tot inspire rende workshops. Een echte beleving waarbij we samenwerken met bijvoorbeeld Carlos Lens. Bestel de uniek ontworpen Gonnie 8 Vriendjes beurstas op negenmaandenbeurs.nl met korting! Je betaalt in de voorverkoop €3.-op=op. Koop nu voor 59.- een VIP Verwenarrangement via huishoudbeurs.nl. Er is slechts een beperkt aantal toegangskaarten beschikbaar. Bezoekers kunnen weer genieten van het heerlijke VIP Verwenarrangement. Dit jaar krijgen bezoekers de volgende voordelen: beurs (25 t/m 28 februari 2016) is in hal 5 het Best Friend Event. Tijdens dit event is er voor iedereen die een huisdier heeft enorm veel te ontdekken, zoals: demonstraties, lezingen over dierengedrag, meet greets met ge- dragstrainers en natuurlijk nog veel meer! Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. Festival Fantastique en Happy and Healthy zijn dagelijks geopend vanaf 10.00 uur. Het Azië Pasar Malam Festival is tijdens alle dagen van de Huishoudbeurs geopend van 11:00 tot 20:15. Op donderdag en vrijdagavond tot 22.00 uur en op zondag 28 februari tot 18.00 uur. Een toegangskaart voor de Huishoudbeurs geeft op dezelfde dag ook toegang tot de Negenmaandenbeurs (24 februari t/m 28 februari) en het Azië Pasar Malam Festival. De Huishoudbeurs Shopper zit weer vol met leuke producten en kortingsbonnen. Bestel de shopper online. In de voorverkoop voor slechts 3.-. Deze is af te halen op de beursvloer. Het thema voor Huishoudbeurs 2016 is Welcome to the futureHoe zal het leven er over 50 jaar uitzien? Hebben we dan allemaal een robot die ons huis schoonmaakt, praten we tegen onze apparaten om ze in te schakelen en kunnen we het eten in 5 minuten op tafel zetten? Nieuwe en innovatieve producten en diensten staan deze editie centraal. Tijdens de laatste 4 dagen van de Huishoud- Dit jaar zijn er weer veel workshops op de beurs. Ben jij een crea bea? Doe gezellig mee! Dagelijks van 11.00 tot 18.00 uur, donderdag 25 en vrijdag 26 februari van 11.00 tot 22.00 uur. Toegangskaarten zijn te koop bij Blokker en Primera en via huishoudbeurs.nl en kosten in de voorverkoop (t/m 19 februari) slechts 14,95. Op de website van Huishoudbeurs kun je gelijk een voordelig NS- dagretour bestellen voor f 18,-1 Koop je kaart t/m 23 februari 2016 met 4,55 korting voor 14,95. Je kunt je kaart in de voorverkoop kopen via negenmaandenbeurs.nl, prenatal.nl en in de winkels van Prénatal. Op de website van Negenmaandenbeurs kun je gelijk een voordelig NS-dagretour bestellen voor €18,-1 Abonneer je op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van het laatste nieuws en aanbiedingen. Volg het laatste nieuws op negenmaandenbeurs.nl, Twitter (@9maandenbeurs) en Facebook (Negen maandenbeurs). Onder het motto: 'Shop 'till You Drop' kunnen bezoekers gebruik maken van de vele koopjes en voordeeltjes: Laat je op Festival Fantastique betoveren En wel op woensdag 24 februari want dan is het de officiële Negenmaandenbeurs papadag. Papa's mogen voor maar 10,- de beurs bezoeken en worden extra in de watten gelegd. Alle aanbiedingen en productdemonstraties bij ruim 200 exposanten Mama Masterclasses met uiteenlopende onderwerpen Advies en ondersteuning op het Deskundigen Plein Tijdens de eerste 4 dagen van de Huishoud beurs (20 t/m 23 februari 2016) hebben we in hal 5 het event liever thuisHet gaat er bij liever thuisvooral om dat je dingen tegenkomt waarmee je je eigen leefomgeving zo aangenaam mogelijk kunt maken als je wat ouder wordt. Liever thuis! helpt je op weg naar een comfortabel en plezierig thuis: voor nu én later! Voor het tweede jaar hebben we het Aziatisch Pasar Malam Festival waar je heerlijk kunt genieten van Aziatische oriëntale hapjes, drankjes, muziek, dans en modeshows. Iedere avond tot 20.15 uur open. Wil jij up-to-date zijn van alle trends op het gebied van babykamers of inspiratie opdoen voor de inrichting van de kamer voor jouw kleine, via deze route mis je niks! Alles voor je kinderwagen, van hippe wielen tot aan gekleurde wagen! Loop de speciale route en zie ze allemaal. Tijdens de laatste vijf dagen van de Huishoudbeurs (24 februari t/m 28 februari 2016) wordt de Negenmaandenbeurs gehouden in RAI Amsterdam. Het grootste evenement op het gebied van zwangerschap en baby's is al voor de 31e keer dé plek waar (aanstaande) ouders zich kunnen laten inspireren en informeren. Model Scouts Network houdt op 28 februari 2016voorde 11e keer The Model Conven tion tijdens de Huishoudbeurs. Vrouwen én mannen van 13 tot en met 30 jaar kunnen zich presenteren op de catwalk aan meer dan 45 topscouts van (inter)nationale modellenbu reaus. Ter voorbereiding worden gedurende de Huishoudbeurs gratis catwalkworkshops gegeven door Mariana Verkerk, o.a. bekend van Holland's Next Top Model. Met ruim 350 shops is er veel te beleven tijdens de Huishoudbeurs. Maar hoe ontdek je alle TRNDNG HOTSPOTS? Wij gaan speciaal voor onze bezoekers een select aantal shops uitlichten die je niet mag missen! Één van die Hotspots is Bring your blog/ vlog to life. Dit jaar krijgt de YouTube Gathering een eigen platform op de beurs waar jij populaire bloggers en vloggers kunt ontmoeten! Hier wordt online voor 9 dagen offline en heb jij de kans om bloggers/vloggers de hemd van het lijf te vragen I Schrijf je zelf een blog of maak je vlogs maar wil je meer volgers en weet je niet hoe dit moet? Dit is the place to be voor alle tips tricks! 24-28 FEBRUARI 2016 RAI AMSTERDAM Vrouwen in Nederland kunnen zich alvast opwarmen voor het grootste vriendinnenfeest van Nederland. Op de Huishoudbeurs kunnen bezoekers zich weer laten verwennen en inspireren op het gebied van mode, verzorging, gezondheid, vrije tijd en eten en drinken. Bovendien kan er weer genoten worden van optredens, fashionshows en workshops. RAI Amsterdam biedt onderdak aan ruim 350 exposanten met een breed assortiment aan pro ducten. De Huishoudbeurs van 2016 vindt plaats van 20 februari tot en met 28 februari in RAI Amsterdam. 'to De Negenmaandenbeurs, het grootste evenement op het gebied van zwangerschap en baby's, gaat in februari weer van start in RAI Amsterdam. Van 24 februari tot en met 28 februari 2016 kunnen aanstaande en jonge ouders zich weer laten inspireren op het gebied van zwangerschap en ouderschap. Voor de 31ste keer pakt de Negenmaandenbeurs groots uit met spetterende modeshows, scherpe beursaanbiedingen, advies van deskundigen, stylingadvies voor de babykamer en allerlei nieuwe producten. Of je nu een kindje verwacht of net hebt gekregen, de Negenmaandenbeurs is van beide markten thuis. Met leuke activiteiten in overvloed wordt het een dag om niet te vergeten!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2016 | | pagina 4