Prins Jos d’n Urste! J.VAN DIJK IESSEL REFT JOHN'S Moergestel startplaats wielerevenement Tour de Brabant op 25 juni 2016 G^z' wensen u fijnefeestdagen nieuwjaar! Wz/ wensen u fijne feestdagen en 'n heel goed Nieuwjaar! en n heel veerspeedup stichting bekendste mens H.D.B. te M. en Ricky Jos Hoefnagels: Prins Jos d’n Urste! - Ontstoppen van uw afvoerleiding - Vervangen van uw riolering - Renovatie - Camera-inspectie Tel (013) 513 3136 - Fax (013) 513 4533 Ditmaal met het thema: Nederpop Tribute avond met een avondvullend programma met o.a videoclips, mini- docu’s, live registraties en veel muziek. De avond kent een chronologische opbouw vanaf de jaren zestig van de vorige eeuw tot op heden aanvang 21.00 uur Bosstraat 1b. De zes startplaatsen zijn: Asten, Etten-Leur, Megen, Moergestel, Waalwijk en Werkendam. Door op zes verschillende plaatsen te starten is het voor iedereen gemakkelijk om deel te In de Tour de Brabant komen twee idealen bij elkaar. Heel veel vrouwen en mannen in Brabant stappen met plezier op de racefiets. Het is een trend om sportieve grenzen op te zoeken. De Tour de Brabant is een ultieme uitdaging voor deze wielrenners. Het tweede ideaal dat aan de Tour de Brabant ten grond slag ligt komt voort uit het feit dat het voor het verenigingsleven steeds moeilijker is om aan geld te komen. Daarom is de Tour de Brabant opgezet als een sponsorevenement voor heel het verenigingsleven in Brabant. De 600 kilometer moeten binnen 24 uur wor den afgelegd. Dat kan zowel individueel als in de vorm van estafetteploegen. De deelne mers rijden ook ’s nachts door. Bij dit alles staat de veiligheid voorop. Nieuwe prins C. V. de Durdraaiers 2016: Zaterdag 12 december is in een overvolle zaal van Partyboerderij ’t Draaiboompje Jos Hoefnagels onthuld als nieuwe prins van C.V. de Durdraaiers en het Durdraaiersrijk voor carnaval 2016. RIOLERINGSWERKEN MOERGESTEL 06-23979071 Op zaterdagavond 9 januari organi seert Gèssel Treft een nieuwe activi teit onder de naam Musical Joumey. Voorkom woninginbraak: Start een WhatsApp-groep met je buren! Maak uw WhatsApp-groep bekend bij de wijkagent Moergestel Bent u coördinator van een dergelijke Whats App-groep? Stuur dan een mail met als onder werp ‘WhatsApp-groep’ met daarin uw naam, adres en telefoonnummer naar Wijkagent Ron Oosterwijk e-mailadres: ron.oosterwijk@politie.nl prins uit hun eigen Durdraaierskaast gehaald. Daar was hij dan eindelijk: Prins Jos d’n Urste! Het gaat hier om Jos Hoefnagels, 49 jaar jong en getrouwd met Angeli en woonachtig aan de Schoolstraat in Moergestel. Samen hebben ze drie kinderen Bart, Pauline en Lotte. Na zijn onthulling en de nodige protocollaire plichtplegingen mocht Jos dan ook meteen zijn eerste officiële daad verrichten: het benoe men van zijn adjudant. Wederom een verras sing, maar zeker geen onbekende naam, want met oud raadslid, huidig voorzitter en zeer ervaren oud-adjudant (2 eerdere prinsen!), heeft Jos met Carlo van Esch de meest ervaren adjudant van Moergestel uitgekozen (7e keer adjudant!). De Durdraaiers zijn vanaf afgelopen zaterdag helemaal klaar voor carnaval 2016 en beloven, samen met de zusterverenigingen, echt alles uit de kaast te halen voor een geslaagd carnaval 2016. Het bestuur, de Raad van elf, de ex-prinsen en alle leden van C.V. de Durdraaiers wensen Prins Jos d’n Urste en zijn adjudant Carlo heel veel succes en vooral heel veel plezier voor, tijdens en ook nog na carnaval. Geniet ervan! Tijdens de tryout in juni 2015 passeren de deelnemers het centrum van Moergestel. Foto: Paul Spapens. Op zaterdag 25 juni 2016 start voor de eerste keer officieel de Tour de Brabant. Moergestel ias een van de zes startplaatsen. Deze marathon-fietstocht is in juni 2015 voor de eerste keer op proef verreden. De proef verliep succes vol. Daarom kan op 25 juni 2016 op zes verschillende plaatsen in Brabant worden gestart voor een non-stop fietskoers van 600 kilometer langs de provinciegrenzen van Brabant. De Tour de Brabant is een groot sportief sponsorevenement. Guus Moonen uit Moergestel. De 600 kilo meter lange route volgt letterlijk de provin ciegrenzen van Brabant. uan jèssei ivensl u en een qetnkkiop nieuw jam! Buurtbewoners gebruiken steeds vaker Whatsapp (een berichtenservice voor smartphones) om elkaar te attenderen op verdachte situaties in de buurt. Bij verdachte situaties kunnen bewoners elkaar via Whatsapp een bericht sturen. Iedereen in de buurt is dan snel geïnformeerd dat er moge lijk iets gaande is en kan maatregelen nemen. Een inbreker houdt er niet van dat buurtbe woners hun licht aan doen of uit het raam naar buiten kijken wanneer een verdachte situatie is gesignaleerd. Als wijkagent van Moergestel wil ik samen met de inwoners van Moergestel, Moergestel veiliger maken. Dit kan ik niet alleen als wijkagent. Ik heb u als inwoners daarbij nodig. Daarom een oproep naar alle coör dinatoren van Whats-app groepen in Moer gestel. 600fietskilometers non-stop door Brabant voor het plaatselijke goede doel nemen. De verbondenheid met de eigen regio wordt er door vergroot. Dit is van belang in verband met de plaatselijke sponsordoelen. Als sponsorevenement wordt de Tour de Bra bant als volgt opgezet. Elke Brabantse vereni ging, van een harmonie, een voetbalclub of een wielerclub tot een toneelclub of De Zonne bloem kan deelnemen. Een ploeg laat zich sponsoren door het plaatselijk bedrijfsleven en spekt zo de kas van de vereniging waarvoor men fietst. Fietsen als sponsormogelijkheid is zeer popu lair geworden sinds het fenomeen Alpe d’UZes. Nu de overheid zich terugtrekt en het vereni gingsleven steeds meer zelf de broek op moet houden kan deelname aan de Tour de Brabant een mooie financiële opsteker zijn. De manier waarop de kas wordt gespekt spreekt tot de verbeelding en is typisch Brabants: samen ergens de schouders onder steken. Aanmelden kan via www.tour-de-brabant.nl Sterren komen, sterren gaan, alleen Elvis. (Luc de Vos f), Thé Lau, Herman Brood, Harrie Muskee, André Hazes, Bram Vermeu len, Ramses Shaffy, Armand. Namen uit de Ne-derpop die ons helaas ontvallen zijn en die we o.a eren op deze tribute avond maar ook muziek van Nederpophelden die nog onder ons zijn. Voor meer informative check social media of gèsseltreft.nl Na een lange avond, die in het teken stond van de speurtocht naar een geschikte kandidaat prins, was het om elf over elf dan eindelijk zover. Eindelijk voor Jos, maar ook eindelijk voor het in groten getale aanwezige publiek. Dit publiek werd tijdens de avond opgewarmd middels het zogenaamde Durdraaiersconcept. Een avondvullend programma met veel enter tainment. Na de ontvangst van onze zuster verenigingen was de tijd om af te treden aan gebroken voor Prins Paul d’n Urste en zijn trouwe adjudant René Dirkx. Op geheel eigen wijze werd Paul hartelijk bedankt voor 2 voor treffelijke jaren. Volgens de traditie werd Paul op zeer grappige wijze opgenomen in het eli taire clubke van Ex-prinsen van de Durdraa iers. Paul werd namelijk op verschillende aspecten getest voor zijn toekomstig vader schap. Tijdens de avond werd er op verschil lende en originele wijze (zelfs met hulp van Gessel straotview) gezocht naar de juiste kan didaat prins voor het “clubke van over de stroom”. Uiteindelijk werd om 23.11 uur het wachten beloond. Zoals beloofd haalden de Durdraaiers op deze avond ‘alles uit de kaast’. Nadat 3 zeer geschikte kandidaten al uit de kast kwamen, werd de enige echte nieuwe De Tour de Brabant wordt georganiseerd door de gelijknamige stichting. Voorzitter is Jan Vriens uit Moergestel. Paul Spapens uit Moergestel is een van de bestuursleden. De andere bestuursleden komen uit Oisterwijk. De 600 kilometer lange route is ontwikkeld door specialisten op dit specifieke wielergebied: Mart en Swart uit Oisterwijk en ultrafietser JI x it Mob.tel.: 06 - 41856316 Fax: 013- 5134805 PAGINA 17 meubel- en autostoffeerderij Moergestel Postadres: De Stappert 69 5066 ME Moergestel Werkplaats: De Sonman 8A 506 GJ Moergestel ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 DECEMBER 2015 www.johnsstoffering.nl info@johnsstoffering.nl lï

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 17