Nieuwjaarsconcert harmonie met afscheid dirigent Arthur Verhofstad Uitbreiding voor Monuta Tom van Dijk Clubkampioenschappen Judo Vereniging St. Jan Moergestel 2015 Zaterdag 9 januari Monuta Tom van Dijk is onderdeel van uit- vaartbedrijf en -verzekeraar Monuta, een van de leidende uitvaartondernemingen en -ver zekeraars in Nederland. Het werkgebied van Monuta Tom van Dijk omvat een deel van Tilburg en omliggende dorpen zoals Moer gestel, Oisterwijk, Udenhout, Berkel-Enschot, Goirle, Riel en Hilvarenbeek. Meer informatie en een videopresentatie vindt u op www.monutatomvandijk.nl Dus graag tot zaterdag 9 januari 2016 in Den Boogaard! We beginnen om 20.15 uur en de toegang is uiteraard gratis! Uitvaartondernemer Tom van Dijk heeft versterking gekregen van Margriet van Ingen-van Reusel als tweede uitvaartverzorger. Van Ingen (50) komt oor spronkelijk uit Oisterwijk, woont tegenwoordig in de Reeshof in Tilburg, is getrouwd en moeder van drie kinderen. Voor ze in dienst trad bij Monuta Tom van Dijk was Van Ingen werkzaam als uitvaart assistent bij Monuta in Tilburg, verzorgde ze overledenen, begeleidde ze de familie hierbij en fungeerde als gastvrouw bij rouwbezoeken en condoleances. Net als ieder jaar werd er dit jaar ook de prijs voor het mooiste/beste Judo van de club kam pioenschappen uitgereikt. Dit jaar ging deze prijs naar Judoka Nele van de Loo, door haar mooie/goede technieken tijdens al haar wed strijden. Ook werd de prijs voor Judoka van het jaar uitgereikt. Deze prijs kunnen Judoka’s behalen door het gehele seizoen punten binnen te halen tijdens alle toernooien waar zij aan deelnemen. 2016 wordt voor Muziekvereniging Prinses Juliana een belangrijk jaar en ze zetten het vol in met het afscheid van de dirigent Arthur Verhofstad en met een muzikale Nieuwjaars groet voor alle mensen uit Moergestel en om streken. 2e plaatsen voor: Juul van de Loo, Linda Horrevorts, Daan van Engelen, Sep Nouwens, Bart Roosen, Robin Dusee, Kate Pijnenburg Ook op bestuurlijk gebied was het hectisch dit jaar, veel wisselingen in het bestuur, aftre dens van de secretaris en penningmeester waren o.a aan de orde dit jaar. Ook de voorzitter kondigde aan dat dit jaar zijn laatste jaar zou worden, dus ook daar zoekt deze vereniging nog naarstig naar een juiste invulling voor deze belangrijke positie. Om de plotse drukte nog groter te maken bij de harmonie kwam er ook nog eens de verrassing dat de dirigent, die zowat het belangrijkste is bij een muzikale vereniging, direct na de Proms zou stoppen Aan het eind van het seizoen worden deze op geteld en de gene met de meeste punten krijgt een grote wisselbokaal en een beker die ze mogen houden. Dit jaar nam Roel Theeuwes deze mooie bekers mee naar huis! Margriet en Tom bij de Leerfabriek. Van Ingen: “Toen eerst mijn schoonvader en later mijn vader overleed wist ik het zeker. Ik wilde een baan in de uitvaart waarbij ik echt wat kon betekenen voor mensen. Begin 2014 heb ik mijn toenmalige baan in de verkoop van keukens opgegeven. Bij Monuta in Tilburg voelde ik me meteen als een vis in het water.” Donderdag 10 december 2015 vonden de Clubkampioenschappen plaats ter afsluiting van het jaar. De Judoka’s van Judo Vereniging St. Jan Moergestel streden deze avond om de podiumplaatsen. Er waren spannende wedstrijden en er waren mooie technieken te zien. De resultaten waren als volgt: le plaatsen voor: Bente van Mensvoort, Leia Immerzeel, Guus Roosen, Nele van de Loo, Johan Horrevorts, Lotte op ’t Hoog, Marijn van Laerhoven en Thijs Koenraad. men vorm geven aan een mooi, warm en waar dig afscheid, waar zij ondanks het verdriet, tot in lengte van jaren met een goed gevoel op terug kunnen kijken. Het is echt heel dankbaar werk.” aldus Van Ingen. doordat zijn werk niet meer was te combineren met het dirigeren. Na 15 jaar het dirigeerstokje te hebben gehanteerd bij het harmonieorkest is een waardig afscheid op zijn plaats en dit gaat de harmonie dan ook doen op het nieuw jaarsconcert 2016. Het belooft een prachtig concert te worden waar de afscheid nemende dirigent Arthur Verhofstad begint met de speciaal voor de har monie - voor het 100-jarig bestaan in 2011 - geschreven mars ‘Centennium’. Na zijn laatste kunstje zal het orkest onder leiding van de interim-dirigent Jules van de Loo wederom een prachtig concert neerzetten wat je eigenlijk niet zou mogen missen. Van Ingen heeft bewust gekozen de overstap naar Monuta Tom van Dijk te maken. “Het geeft me veel voldoening om mensen in de kwetsbare periode na het overlijden van een dierbare te ontzorgen en alle voorkomende zaken rondom de uitvaart te regelen. Boven dien spreekt Tom’s persoonlijke en betrokken manier van werken mij erg aan. Nabestaanden deskundig, met hart en ziel terzijde staan. Sa- Dirigent Arthur Verhofstad neemt na 15 jaar afscheid. Foto: Patrick van Vugt Het komt er weer aan, het nieuwjaarsconcert 2016 van Muziekvereniging Prinses Juliana. Het was een bewogen jaar voor deze vereniging. Er stonden het afgelopen jaar weer heel wat concerten op het programma en het was bij tijd en wijle hectisch bij de harmonie. Natuurlijk waren de Proms op 31 oktober het hoogtepunt. Het was een regelrecht succes, zowel muzikaal als qua sfeer. Het vergde veel inzet van de leden van het orkest maar ze kun nen trots zijn op wat ze voor elkaar hebben gekregen om de Proms tot het succes te maken wat het ongetwijfeld is geweest. Ook het jaar lijkse Dinerconcert (uitverkocht) en het plein- concert waren wederom goed bezocht en het zomerconcert was een regelrechte topper. Natuurlijk trakteert de harmonie iedereen elk jaar weer op diverse optredens op straat, zoals o.a. met carnaval, vierdaagse, Sinterklaas. Wij willen alle Judoka’s, vrijwilligers, ouders en publiek bedanken voor de geslaagde club kampioenschappen van dit jaar! Op naar het volgende mooie jaar! en Veerle Henst. 3e plaatsen voor: Feline Boeren, Stijn Mallens, Merijn Franken, Imke Oerlemans, Nadine Viveen, Huub Nouwens, Cato de Ruiter, Teun Donkers, Willem de Ruiter, Tom Linssen, Jaap Boogaers, Anna van de Loo, Samé van Mensvoort, Sara Wessels, Roel Theeuwes, Onno van Dal, Mieke Roozen, Juultje van Oers en Isa van de Heijden. JL PAGINA 13 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 DECEMBER 2015 'lil

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 13