KERSTBOMEN Zondag 13 december Kerstmarkt op St.-Jansplein Wie wordt de opvolger van prins Paul d’n Ürste? kerstbomen Veldrit aan de Zandstraat -J wfl Kerstkrant 'Moergestel- Nieuws' volgende week... VAN ALPHENi Te koop Voor een mooie kerstboom groot of klein, moet u ditjaar op de Zeltó zijn. Oisterwijk Uw Gemeentenieuu's op www.oisterwijk.nl Het belooft een gezelige kerstmarkt te worden in de Charles Dickens-sfeer, met verlichte kra men. Ook er kan een ritje gemaakt worden in een arrenslee. Er is van alles te koop op de markt, van kerstaccessoires tot sokken en sie raden en kerstbomen. Op de markt zijn ook Moergestelse ondernemers te vinden. Op de markt staat ook een tent waarin u een hapje en een drankje kunt nuttigen. Je kunt in deze tent terecht voor een kopje erwtensoep, broodje worst en glaasje glühwein of lekkere warme chocolademelk. Natuurlijk ook voor een lekker biertje of glaasje fris. Voor de kin deren zijn er ook nog enkele spelletjes die ze kunnen spelen. Dus echt een reden om de markt te bezoeken voor de gezellige sfeer en om al in de kerst stemming te komen. De markt is geopend van 13.00 uur tot 19.00 uur. Voor deze markt zijn nog enkele kramen te huur voor particulieren, verenigingen en be- Op zondag 13 december organiseert CV de Dors(T)vlegels een kerstmarkt op het St. Jansplein in Moergestel. - Thuisbezorgen in Moergestel - Ook zondag open - Tel. 06-40 93 37 34 FOCtfA drijven die zich willen presenteren/promoten op deze dag. De kraamhuur op de markt be draagt 30,00 inch boven- en achterzeil en verlichting. Voor meer informatie en kraamhuur kunt u kijken op www.moergestelsejaarmarkt.nl of mailen met info@moergestelsejaarmarkt.nl. Zaterdag 12 december a.s. in Partyboerderij ’t Draaiboompje Zaterdag 12 december a.s. is het dan weer zover: het Prinsenbal van C.V. de Durdraaiers! Tijdens dit avondvullende Prinsenbal vol entertainment zal om elf over elf de nieuwe prins van het Durdraaiersrijk gepresenteerd worden. Krijgt Moergestel een nieuw camavalsgezicht? Of toch niet? gaat gebeuren. Na het aftreden van Prins van Paul d’n Urste zal zaterdagavond, volgens Durdraaiersconcept, weer een spannende en ludieke avond ten tonele worden gebracht. Zonder iets te verklappen is er door de prin sencommissie weer een mooie avond in elkaar gezet, om te komen tot een optimale opmaat voor de verkiezing om 23.11 uur van de nieu we prins van C.V. de Durdraaiers in 2016. De speurneuzen onder ons kunnen hun hartje ophalen op deze avond. Bent u nieuwsgierig en wilt u weten wie de nieuwe prins en zijn nieuwe adjudant zijn? Dan bent u van harte welkom op deze gezellige avond! Na deze verkiezing van de prins van de Durdraaiers kan het carnavalsseizoen 2016 echt beginnen. Samen met de Pierewaaiers, Dors(t)vlegels en Springveren gaan we er samen in Moerges tel weer een prachtig camavalsjaar van maken. Want zoals het nieuwe motto in 2016 al zegt: “We haole alles uit de kaast!”. De afgelopen weken heeft menig carnavals vierder tijdens de prinsverkiezing bij C.V. de Dors(t)vlegels, C.V. de Pierewaaiers en C.V. de Springveren de typisch Gèsselse car- navalssfeer weer kunnen proeven. Maar er is dus nog een gezellige Gèsselse carnavalsavond in aantocht. Na een zeer succesvol jaar onder het bewind van Prins Paul d’n Urste en zijn trouwe rechterhand adjudant René Dirkx is het uiteraard de vraag of de prinsencommissie van de Durdraaiers op zoek is gegaan naar een nieuwe prins. Of zal Prins Paul voor de 3e keer de Durdraaiers gaan leiden? Zowel in het Durdraaiersrijk als daarbuiten zijn er al flink wat speculaties over een nieuwe prins en een nieuwe adjudant. Om 20.30 uur zal Prins Paul d’n Urste aftre den en wordt hij opgenomen in het “elitaire clubke” van Ex-prinsen van de Durdraaiers. Uit betrouwbare bron hebben wij vernomen dat dit weer op sensationele en grappige wijze Met meer dan 300 voor-inschrijvingen kijkt de Stichting Wielerronde Moer- gestel/Oisterwijk uit naar komend weekend! Net als vorig jaar is de wedstrijd voor veldrijders in Moergestel weer onderdeel van de landelijke Top Competitie. Het crème de la crème van het Nederlandse veldrijden zal dan ook weer present zijn. De organiserende stichting heeft weer een uitdagend parcours uitgezet. Door wat aan passingen is nog meer dan voorheen de wed strijd voor de sportliefhebber uitstekend te volgen. Parcoursbouwer Peter Hoffmans: “het publiek kan zonder moeite de renners per ronde 6 maal zien passeren. Hou je van sport en spektakel kom dan gerust even kij ken”. Zoals de weergoden de laatste dagen zich hebben laten gelden kunnen de veldrij ders zich opmaken voor een waar modder- spektakel. Door aangebrachte hindernissen als een trap en een steile helling is pure strijd gegarandeerd. De wedstrijden voor de jeugd starten op zater dag 12 december om 12.00 uur. Op zondag 13 december is het de beurt aan de volwas senen. Dan start het programma om 10.20 uur met de amateurs. Het sluitstuk van het veldritweekend is dan om 15.00 uur met de elite/belofte klasse. Deze strijden dan gedurende 1 uur voor een podi umplaats. De toegang is op beide dagen gratis. Voor de inwendige mens is er een tent geplaatst met diverse etenswaren en dranken. Zaterdag 12 en zondag 13 december nieuws Weekblad voor Moergestel e Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II Mogen we inzenders van teksten verzoeken om tijdig aan te leveren? a.s. Zaterdag 12 december 12.00 uur willen we alles binnen hebben voor wat betreft geschreven teksten. Dus ook sportberichten niet later aanleveren! Advertenties mogen zoals normaal worden aangeleverd tot maandag 14 december 12.00 uur. WOENSDAG 9 DECEMBER 2015 40e JAARGANG Nr. 1830 gemeente 4 EUROGAMMTBEDnjf Volgende week mag u onze kerstkrant verwachten. Dat is tevens de laatste krant van dit jaar, want op de woensdagen 23 en 30 december verschijnen we niet. Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@plonet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur AUTOSCHADES: yindc 1880 Openingstijden: zaterdag 5 december van 9.30 uur tot 16.30 uur vrijdag 11 december. van 13.30 uur tot 20.00 uur zaterdag 12 december. van 9.30 uur tot 17.00 uur zaterdag 19 december. van 9.30 uur tot 17.00 uur JX - vers gerooid, lokaal geteeld, dus goede kwaliteit locatie: binnenplaats voormalige Boerenbond met of zonder kluit, in diverse maten we bezorgen eventueel ook aan huis de Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreporateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmeo SiLnouMi R»« A Beauty Sakn Hoe? Kijk opt www.silhouette.co. voor meer informatie

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1