D RUUD PAN IS Jumbo Denissen opende prachtige slijterij Sinterklaas schenkt bank rond Anti Vandalismeboom aan Moergestel "£9,95 v A N A L p H E N AUTOSCHADE Sj Te koop kerstbo <231 BRILLEN LENZEN Oisterwijk In plaatselijke behoefte voorzien Gefeliciteerd met deze nieuwe aanwinst! Uw Gemeentemeuws op www.oisterwijk.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen dam afkomstig uit Baarle-Nassau. Dit merk biedt onder anderen whisky, likeuren, gin en jenevers van hoogstaande kwaliteit en is tevens naar wens verkrijgbaar in leuke cadeau- verpakkingen. Geert en Wendy Denissen: samen gezorgd dat Moergestel toch weer een slijterij heeft. erkend (WSET niveau 3). Wendy weet dus Moergestel-Nieuws wenst Wendy en Geert waarover ze het heeft en op deze manier heeft van harte alle succes! ze de kans aangegrepen om van haar hobby haar werk te maken. Terwijl zijn Zwarte Pieten toekijken trekt Sinterklaas de strik los rond de verpakking van de nieuwe bank. De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 De vrijwilligers die de bank hebben gemaakt en geplaatst nemen er even hun gemak van. Achter hen de Anti Vandalismeboom. Deze is al behoorlijk uit de kluiten gewassen. Van links naar rechts: Jan Bruurs, Frank van den Meijdenberg, Sjaak van Herk, Frans van den Meijdenberg en Henk van Roessel. Vrijwilligers krijgen ‘iets lekkers’ Sinterklaas heeft afgelopen zaterdag 28 november de nieuwe bank rond de Verniel-me-niet-boom aan de Herengoedstraat onthuld. De Goedheiligman heeft de bank in een moeite door geschonken aan de Moergestelse gemeenschap. De vrijwilligers die de bank hebben gemaakt en geplaatst kregen van hem ‘iets lekkers’, namelijk een ferme chocoladeletter. De landelijke unieke Anti Vandalismeboom aan de Herengoedstraat werd in 2008 op ini tiatief van WieKentKunst geplant als levende aanklacht tegen vandalisme. Tegelijk werd een zitbank rond de boom geplaatst. Deze was aan vernieuwing toe. WieKentKunst nam het initiatief voor een nieuwe bank. De ze is door vrijwilligers van het beste materiaal gemaakt. Sinterklaas sprak loven woorden over al deze inzet en betrokkenheid. Met de opening afgelopen donderdag van een apart van de winkel staande slijterij heeft Jumbo voorzien in een voor Moergestel dringende behoefte. Door het sluiten van slijterij In den Korenmaaier in juli jl. was er in Moergestel immers geen fles ‘sterke drank’ meer te koop en zouden we naar een van de omliggende dorpen moeten. ‘Er verdwijnen de laatste jaren al te veel win kels uit ons dorp en wij willen op deze manier ook de leefbaarheid in stand houden’ aldus supermarkteigenaar Geert Denissen. ’n Slijterij openen gaat echter niet ‘zomaar’. Het vergunningentraject heeft een paar maan den in beslag genomen, maar Geert heeft het voor elkaar gekregen dat de slijterij nog juist voor de komende feestdagen kon worden geopend. Naast de sterke drank heeft men een mooi assortiment wijnen toegevoegd, die niet in de supermarkt zelf verkrijgbaar zijn. Ook is het assortiment uitgebreid met het merk Zui- De slijterij wordt voor een belangrijk deel van de week beheerd door Wendy, de vrouw van Geert. Zij heeft jarenlang in de horeca gewerkt, onder andere bij het ‘Kookhuys’ in Hilvarenbeek en ze heeft de hotelschool afge rond. Daarnaast heeft zij een opleiding ge volgd om een gedegen wijnadvies te kunnen geven. Deze opleiding wordt internationaal Wassen Knippen nieuws Weekblad voor Moergestel 1 Silhouette 5066E1 oer Foto's: Hennie van Schooten Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II ij i Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planef.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiferli/k zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 WOENSDAG 2 DECEMBER 2015 40e JAARGANG Nr. 1829 gemeente y Salon :1 Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@msvanalphen.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea vers gerooid, lokaal geteel dus goede kwaliteit locatie: binnenplaats voormalige Boerenbond met of zonder kluit, in diverse maten we bezorgen eventueel ook aan huis Openingstijden: zaterdag 5 december van 9.30 uur tot 16.30 uur vrijdag 11 december. van 13.30 uur tot 20.00 uur zaterdag 12 december. van 9.30 uur tot 17.00 uur zaterdag 19 december. van 9.30 uur tot 17.00 uur Niemand ton óppen aan on-* spotprijzen voor kn.ppen uur UWrT.M y

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1