4e Pieregebrouwel De Durdraaiers Kwis Kinderdagverblijf Mokido steunt 3FM Serious Request Piet Ketelaars r De Zonnebloem, afd. Moergestel blij verrast!!!! Op weg naar Kerst... Adventsconcert in Oisterwijk 29 november s C. V. de Pierewaaiers presenteert: risico loopt zijn ton in duigen te laten vallen? Gegarandeerd gezellig! De speellieden, die met hun muziek, talloze Houdt u daar alvast rekening mee? Mede dankzij u kunnen we veel mensen binnen ons dorp blij maken met een leuke activiteit of ander warm gebaar! Deze Kersteditie verschijnt op woensdag 16 december en is tevens de laatste krant van het jaar. Daarna hebben we twee weken vakantie. De tijd snelt vooruit; nog maar 'n paar weken en 'Moergestel-Nieuws' is alweer toe aan de jaarlijkse Kersteditie! Jo Ketelaars-Wolfs kinderen en kleinkinderen Brouwelaars Natuurlijk zijn er ook zekerheden. De Brouwe laars bijvoorbeeld, oftewel, onze eigen ton praters. Vaste waarden en debutanten, ze ko men allebei aan bod. Ben je benieuwd wie het Er gaat een heel bekende Pierewaaier zijn kop boven het maaiveld uitsteken. Als je het risico wilt vermijden dat je zijn debuut in de ton mist, kom dan naar het Pieregebrouwel. Misschien moet je van tevoren even langs Café de Brouwer voor een kaartje. Ze kosten 7,50 en zijn waarschijnlijk nog beschikbaar aan de deur.maar je weet het natuurlijk nooit. Geen risico’s nemen! Feiten op een rij: Wie? C.V. de Pierewaaiers; Wat? 4e Pieregebrouwel; Waar? Café de Brouwer; Wanneer? Zaterdag 28 november 2015; 20:00 uur (stipte start); Hoe? Kaartjes a 7,50, te koop bij Café de Brouwer; Waarom? Omdat het heel grappig is; Nog vragen? www.cvdepierewaaiers.nl of zoek via Facebook op ‘Pieregebrouwel’ Aanmelden? Als je wilt meedoen, stuur dan voor 15 decem- Aan iedereen die de Zonnebloem zijn stem heeft gegeven t.a.v. "Hart voor uw Club": héél HARTELIJK DANK!! ber a.s. een mail naar kwis@de-durdraaiers.nl. Geef daarin aan hoe je team heet, wie de team captain is en wie de andere teamleden zijn. Kortom: Aarzel niet en geef jouw team op voor de tweede editie van De Durdraaiers Kwis op zondag Tl december a.s. in ’t Draaiboompje. volksfeesten in het jaar opluisteren, zullen ook deze middag weer een breed repertoire laten horen op velerlei instrumenten. Het concert vindt plaats op 29 november a.s.in de Protestante Kerk, Kerkstraat 62 in Oister- wijk. De aanvang is 14.30 uur. Na afloop vragen zij een vrijwillige bijdrage in de kosten. Sinds een paar jaar is het aantal risico’s in Moergestel aanzienlijk toegenomen. Drie jaar geleden was er de kans dat er plotseling drie Pierewaaiers aan je deur stonden om je gastvrijheid te testen. Twee jaar terug kwam het voor dat diezelfde heren je in de val lokten met de vraag waar ze je ’s nachts voor konden wakker maken (om dat vervolgens ook te doen). Vorig jaar liep je het risico om slachtoffer te worden van een verborgen camera-‘grap’. Tweede editie op 21 december a.s. Hou jij ook zo van gezelligheid en spelletjes rond kerst en nieuw? Denk je dat jouw kennis van allerlei ditjes en datjes veel beter is dan die van anderen? Let dan goed op! Want op zondag 27 december a.s. organiseert CV De Durdraaiers voor de tweede keer een spannend evenement in ’t Draaiboompje in Moergestel: De Durdraaiers Kwis! Love Caravan Dit jaar heeft de Pieregebrouwelcommissie godzijdank besloten om wat liever uit de hoek te komen. Geen geintjes met voordringen bij de bloemist of drummen op een dikke blote kerel. Liefde is het enige ingrediënt van het komende Pieregebrouwel, dat zaterdag 28 november 2015 vanaf 20:00 uur plaatsvindt in Café de Brouwer. Die liefde brengt dit jaar wel het risico met zich mee dat je door Stef, John, Mark of Leon een caravan in wordt gelokt. De ‘All You Need Is Love’-caravan. Alles Is Liefde Er is echter meer. Pieregebrouwel is muzikaal en humoristisch vermaak in een carnavalesk jasje. Er zijn verrassende optredens met moder ne clowns, zangers en zangeressen. In het ver leden was er het risico om een drumstok naar je hoofd te krijgen of om bij Sinterklaas op schoot te ‘mogen’ komen. Wat wordt het dit jaar? ‘Alles is liefde’ wordt ons beloofd. De waarheid of is dat bluf? Waar gaat het om? Het gaat vooral om de gezelligheid. Maar uiter aard valt er ook wat te winnen. Wat? Naast de wisseltrofee, een gezellig etentje voor het hele team bij ’t Draaiboompje (ter waarde van 100 euro). En natuurlijk de eeuwige roem, ten minste voor een jaar! En die eer ging afgelopen jaar naar de Borrelbitches. Liefdesverklaringen Het kan heel goed zijn dat mensen daar dingen hebben verteld, die ze nu niet meer weten en waar ze wellicht nog spijt van krijgen. Liefdes verklaringen, pikante onthullingen en bijzon dere geheimen werden gedeeld in de sleurhut van onze heren. Er zijn al mensen op hun knieën gegaan, maar of dat als smeekbede was om beelden te wissen of voor een huwelijks aanzoek laten we in het midden. Tijdens de show van komend weekend wordt duidelijk wie zijn tong niet in bedwang heeft kunnen houden. De film met de klassieker van The Beatles als thema loopt als een rode draad door de avond. Met het blazen op de midwinterhoorn begin nen de Elckerlyc-speellieden traditiegetrouw met hun adventsconcert. Dit instrument heeft een prachtig sonoor geluid, zeker als je het op een winterse avond in de bossen en over de velden hoort schal len. we een super actie bedacht. Aan ouders vragen we een bijdrage voor Serious Request. De kin deren hebben glazen potten geschilderd die dienen als collecte pot voor dit goede doel. Deze potten hebben we met de kinderen samen rondgebracht naar alle ondernemers in Moer gestel, zodat iedereen geld kan doneren. De kinderen van de buitenschoolse opvang bedachten op eigen initiatief dat ze bij de buren en familie ook wel kunnen collecteren. Het totale eindbedrag wordt op een ludieke manier overhandigd aan de Dj’s in het Glazen Huis. Namens Kinderopvang Humanitas en het Nederlandse Rode Kruis danken wij u alvast hartelijk voor uw bijdrage. 3FM Serious Request is een samenwerking van 3FM en het Nederlandse Rode Kruis. Elk jaar vragen zij aandacht voor een stille ramp en proberen met deze actie zoveel mogelijk geld op te halen. Al het geld dat 3FM via alle acties in Nederland verzamelt, gaat rechtstreeks naar het Rode Kruis. En het Rode Kruis laat elk jaar in een verslag zien waar het geld aan is uitgegeven. Het doel van Serious Request 2015 is: Toe komst van kinderen en jongeren in oorlogs gebieden. Dit jaar staat het Glazen Huis in dezelfde plaats als ons hoofdkantoor namelijk: Heerlen Als Kinderopvang Humanitas willen wij graag ons steentje bijdragen aan dit goede doel, uiter aard ook al onze locaties in Moergestel en Oisterwijk. Op Kinderdagverblijf Mokido, Buitenschoolse Opvang ’t Honk en De Buitenkans hebben De kwis begint ’s middags om 14.30 uur. Zorg dus dat je rond 14.00 uur aanwezig bent. De prijsuitreiking is rond 19.30 uur met aanslui tend een ouderwets gezellige feestavond. Heb je tussendoor honger, dan kan je voor 10 euro per persoon eten wat de pot schaft. Dan zorgen wij voor een lekker lopend buffet. De Borrelbitches waren de winnaars van de eerste editie van De Durdraaiers Kwis! Wat houdt het in? Weet je wat een pub-kwis is? Ken je spelletjes van tv zoals ‘Ik hou van Holland’ en ‘Triviant’? Zoiets is het, maar dan anders! Je geeft je op met een team. Dat mag bestaan uit minimaal 4 en maximaal 6 personen. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 25 NOVEMBER 2015 PAGINA 3 f ■MHBM Moergestel, 19 november 2015 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Piet in zijn leven voor zo velen, zo veel betekend heeft. Middels deze advertentie willen wij u daarom hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Zoveel bloemen, zoveel kaarten, zoveel warme woorden zoveel belangstelling en zoveel troost.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 3