Promsconcert zeer geslaagd! Niene en Fin got talent! 25-jarig Jubileum De Zonnebloem BONNETJE? JA! 21.000 euro voor Semmy! WOUT DE ZONNE BLOEM Trekkingsuitslag Zonnebloemloterij 2015 bekend! f v«oW Tegen inlevering van uw bon met de afbeelding van "Bij Wout" krijgt u de hele maand oktober 10% korting op de lunch!* Op 15 oktober vierden we het 25-jarig jubileum van de Zonnebloem, afd. Moer gestel. De ruim 120 gasten werden via de rode loper, onder een boog van zon nebloemen door, ontvangen. Foto: Fin (links) en Niene (rechts) metNohrin hun midden. De 10-jarige jubilarissen: Riet Janssen (links en Lies Jansen. Velen dragen de Zonnebloem een warm hart toe; dat is gebleken uit de manier waarop men sen uit het dorp ons ondersteund hebben om dit jubileum vorm te geven. We noemen geen namen om te voorkomen dat we iemand ver geten te vermelden. Héél hartelijk dank voor de hulp in welke vorm dan ook! Het Promsconcert wordt door MTV inte graal uitgezonden via Ziggo-kanaal 43 op woensdag 11 november vanaf 19.00 uur. Beleef deze prachtige avond alsnog of op nieuw! Dankzij veel inwoners van Moergestel heeft de huis-aan-huis loterij dit jaar voor onze afdeling 745 opgebracht. Hiervoor een oprecht dankjewel! De loterij is een van onze belangrijkste bronnen van inkomsten. Zo kunnen we mensen met een lichamelijke beperking een leuke activiteit bieden. Dit kan zowel een grote activiteit zijn voor een groep mensen, alsook 1 op 1. Hopelijk mogen we het volgend jaar weer rekenen op uw steun. Uitslag: 0900-0633 of www.zonnebloem.nl Veel succes! Afgelopen zaterdagavond hebben zo’n vierhonderd bezoekers met verbazing genoten van een uitzonderlijk mooi Promsconcert. Het was voor sommigen in het begin wat zoeken naar een goed plaatsje, maar toen om 20.15 uur het pro gramma begon was het enkel en alleen nog maar genieten. slagen van dit Promsconcert mag trots zijn, het was gewoonweg geweldig! Een vlot doorlopende show met louter hoog tepunten, waarbij soms de zaal indrukwekkend stil was om daarna weer uitbundig los te barsten in een groot feest. De vele complimenten die rond middernacht door het publiek aan de muzikanten en solisten werden gemaakt, waren dan ook niet mis. Iedereen die op welke wijze dan ook een bijdrage heeft geleverd aan het De 25-jarige jubilarissen v.l.n.r.: Det Boogaers, Joke van Beers, Petra Verheyen en Annie van de Hout. Sya, de voorzitter, heette iedereen van harte welkom in de warm aangeklede zaal van Den Boogaard. Er is volop tijd geweest om rustig met elkaar te praten. Niet alleen de gasten, maar ook de vrijwilligers werden deze keer in het zonnetje gezet en werden dankbaar verrast met een leuke attentie van streekproducten, gemaakt door 2 vrijwilligers. Daar bleef het echter niet bij. Maar liefst 4 jubilarissen werden provinciaal/regionaal gehuldigd voor 25 jaren actief vrijwilliger zijn (Det Boogaers, Joke van Beers, Petra Verheyen en Annie van de Hout), alsook 2 jubilarissen voor 10 jaar vrijwillige activiteiten (Riet Janssen en Lies Janssen)! Van harte gefeliciteerd; de gepinde speldjes sierden de jubilarissen en de mooie bossen bloemen zijn dik verdiend! Na het meer offi ciële gedeelte was er tijd voor vermaak. Een (tafel)goochelaar liet iedereen verbazen; wer kelijk onvoorstelbaar knap. De gasten genoten van het geheel en sloten de middag af onder het genot van de nodige hapjes en drankjes. Later op de dag werd de gehouden receptie goed bezocht door afgevaardigden van andere verenigingen; de Gemeente en organisaties in een ontspannen sfeer. Het was een geweldig fijn jubileum; met dank aan de werkgroep. Op 29 oktober vond voor het tweede jaar de grote finale van Humanitas got Talent plaats. Volgens Kinderopvang Humanitas verdient ieder kind een podium. Alle kinderen die gebruik maken van een BSO werden uitge nodigd om hun kunsten te laten zien. Na maanden van voorbereiding en oefenen moch ten Niene van Nunen en Fin Bastianen, BSO de Buitenkans uit Moergestel vertegenwoor digen in de grote finale op het prachtige podi um in het Jan van Besouwtheater in Goirle. Zo’n 300 kinderen, begeleiders en ouders moe digden alle 17 kandidaten aan, het beste in zich naar boven te halen. De optreden waren zeer divers, waaronder dans, zang en goochel- shows. Niene en Fin brachten live het lied ‘Dit is een Nacht’ van Guus Meeuwis ten gehoor. Niet alleen zongen ze erg mooi, ze Semmy’s 80’s 90’s Party zit er weer op. Het programma was dit jaar totaal omgegooid en het was een geweldig feest! De vijfde editie Semmy’s Party was uitverkocht en met Partyband Hot Town en dj Tommy Santo was dan ook meer dan een groot succes. We kunnen met trots mededelen dat we 21.000 euro kunnen overmaken naar Stichting Semmy. We bedanken de sponsoren, vrijwilligers, bezoekers en alle anderen die ons geholpen hebben dit te realiseren. Namens de organisatie van Semmy’s 80’s 90’s Party en Tot Ziens! hadden ook hun eigen decor meegebracht. Ondanks de lovende woorden van de jury, vie len ze met hun optreden net buiten de prijzen. Na afloop werden alle kinderen verrast met een optreden van Nohr, bekend van het junior songfestival. VMOUT F ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 NOVEMBER 2015 PAGINA 5 Per rekening wordt maximaal eén kassabon geaccepteerd Houd www.bijwout.nl/actie Moergestel Nieuws in de gaten voor de maandelijkse actie. SINT JANSPLEIN 7 5066AR MOERGESTEL 013 850 8300 Lokaal voordeel met uw kassabon van Jumbo Moergestel WOUT www.bijwout.nl info@bijwout.nl /BIJ WOUT

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 5