Wout Huijben trotse eigenaar en gastheer restaurant ’Bij Wout’ VAN ALPHEN south Parelmuzikanten vieren jubileum met feestconcert in Den Boogaard Op zondag 8 november vieren De Parelmuzikanten hun 30 jarig bestaan met een feestelijk concert. In dit bestaan hebben ze al heel wat muziek gemaakt. Deze groep muzikanten staat onder leiding van muzikaal lei* der en dirigent Peter van Esch. Oisterwijk Prinsenbal CV De Dors(T)vlegels I; - FW Van verkeer naar horeca was voor hem logische stap... CV de Dorstvlegels /WH# Uw Gemeentenieuws op www.oisterwijk.nl WOENSDAG 4 NOVEMBER 2015 40e JAARGANG Nr. 1825 AUTOSCHADES HORECA Inmiddels was hij vanaf zijn 17e begonnen met werken in de horeca. Bij de Veerkes achter de bar mocht hij mijn eerste biertjes tappen en had hij het uitstekend naar z’n zin. Tijdens zijn studie zat hij meer in de kroeg dan achter de studieboeken, en naast die stu die was hij meer aan het werk dan aan het studeren. ‘Het was ongeveer een voltijd (bij) baan’, zoals hij zelf zegt. Werken, geld verdienen en in de kroeg zitten: het was allemaal belangrijker en leuker dan studeren. Wout in zijn opzet en ondernemersplan. ’n Half jaartje later krijgt hij ‘n telefoontje dat er aan Sint Jansplein een horecazaak te koop kwam. Vanaf dat moment ging het snel. Februari van dit jaar was alles rond en in maart kon Wout met vrienden aan de slag met de verbouwing. Op 3 april jl. werd ‘Bij Wout’ feestelijk geo pend en sindsdien is Moergestel een uit stekend restaurant rijker. Zowel jong als oud komt er graag aan tafel en laat zich verwennen door al het lekkers wat wordt geserveerd. Het is écht ‘lokaal genieten’ van producten uit eigen dorp en streek. En dat uiteraard allemaal van de allerbeste kwaliteit. In ‘Bij Wout’ kunt u de hele week vanaf 10.00 uur terecht, behalve op dinsdag. Reserveren kan zowel telefonisch (013-850 8300) als via de website: www.bijwout.nl Beste carnavalsvierders, Zaterdag 7 november is het weer zo ver, het prinsenbal van CV de Dorstvlegels komt er weer aan. Het afgelopen jaar is natuurlijk een moeilijk jaar voor ons geweest, maar... We zijn er helemaal klaar voor dit jaar en hebben er alleen maar meer zin in! Rond half 9 zal deze avond beginnen en dan zal om 11:11 onze nieuwe prins bekend gemaakt worden. Tot zaterdag! Uiteindelijk haalt hij toch het HBO-diploma Verkeerskunde, maar het was Wout toen al duidelijk dat zijn ambities en kwaliteiten niet op kantoor lagen. Hij was liever de hele dag bezig om het ‘mensen naar de zin maken’. In januari 2011 komt er plots een nieuwe uit daging op zijn pad. Bij Grand Café de Zwaan in Hilvarenbeek krijgt hij de kans om als bedrijfsleider aan de slag te gaan en zodoende kennis te maken met de totale horeca. Eten speelt er een belangrijke factor en gastvrijheid staat er hoog in het vaandel. In 2014 grijpt hij z’n kans om via de Grolsch Horeca Academie z’n kennis nog verder te verbreden. Op de werkvloer stond hij z’n mannetje maar hij wilde ook weten hoe men achter de schermen een restaurant runt. Tij dens deze studie van een jaar, waar hij wél met heel veel plezier naar toe gaat, krijgt hij alles mee: financieel management, marketing en personeel en organisatie). De opdracht was om aan het eind van het studiejaar een ondernemersplan in te leveren. Peter van Esch maakt ‘t publiek enthousiast. Een orkest leiden en tegelijk ook nog trompet spelen geeft een extra dimensie aan dit gele- genheidsorkest dat in de beginjaren voorna melijk Egerlander muziek speelde, maar nu niet bang is voor allerlei genres. Arrangementen van James Last en Billy Vaughn, licht klassiek, Evergreens en tango’s van Malando, de overbekende nummers van Fats Domino, Tom Jones en Neil Diamond vliegen je in een hoog tempo langs de oren als eenmaal het concert begint. Maar ook een Tiroler avond zit er nog steeds in als men er om vraagt. Vol trots kondigt het orkest het gastoptreden aan van Yvonne van der Pol. Zij speelt een belangrijke rol in het Brabants muziekleven en stort zich tijdens dit concert in een muzi kaal avontuur samen met De Parelmuzikan ten. De Parelmuzikanten zijn te zien op zondag 8 november 2015 in Den Boogaard. Het concert begint om 14.00 uur. De kaartjes zijn 7,50 10,- aan de deur). MOERGESTEL Met dat plan was Wout toen al gefocust op Moergestel. Er was naar zijn idee in Moerges tel namelijk behoefte aan een laagdrempelig gezellig grand café aan het plein, waar gast vrijheid en lekker eten en drinken centraal staan. Deze uitgelezen kans wilde hij niet laten lopen omdat zijn businessplan door experts werd beoordeeld. De Grolsch Horeca Academie zorgde ervoor dat hij verder keek dan alleen het tappen van een biertje en het serveren van een biefstuk. In juni 2014 slaagde Wout Huijben op een voor hem inmiddels vertrouwd plekje: de ingang van zijn restaurant. De 31-jarige Wout Huijben is sinds ruim ’n half jaar de trotse eigenaar van ‘Bij Wout’ aan het St. Jansplein. De dorpspomp houdt uitnodigend de wacht aan de voordeur. Onder de noemer ‘lokaal genieten’ biedt ‘Bij Wout’ een ruime keuze aan streekeigen producten die de gastheer dagelijks met veel plezier serveert en als het uitkomt maakt hij graag ’n praatje met zijn gasten, ’n Warm welkom dus... Wout komt uit een gezin met vier kinderen en groeide op in de Schoolstraat. Z’n jon gensjaren bracht hij door op de Boszicht- school en later de Hertog-Jan. Van daaruit ging hij naar het Odulphuslyceum in Tilburg en rondde er zijn studie af met een VWO- diploma. Daarna wist hij het even niet en uiteindelijk koos hij voor de richting ver- keerkunde op de NHTV in Breda. GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE aSiL’/lüU£tt& Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl nieuws Weekblad voor Moergestel ■MMMi eUSOMSA/VTEE oe es Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@vanalphenautoschades.nl Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea Hair Beauty Salon louette Hair Beauty Salon Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1