(g|0EF! Audacia- nieuws Pieregeblèr 2016 zaterdag 23 januari: ”We haole alles uit de kaast!” Scootmobielclub Drie Kernen St. Hubertusviering Heilige Eik Daten met het Kempenhorst College Open Huis ’Natuurlijk Moergestel’ Theaters Oisterwijk Moergestel Open Team Coolen Judo 2015 ll:15uur De Scootennobielclub De Drie Kernen Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl CV De Pierewaaiers organiseert Met een familiebericht in 'Moergestel-Nieuws' kunt u een geboorte, overlijden of huwelijk bekendmaken. Opgave of meer informatie via (013) 513 2268 of via e-mail: buro76@planet.nl koffie, ranja, cake, glühwein en een borrel Jagermeister. Alles wordt u gratis aangeboden. We hopen dat de inwendige mens verwarmd wordt zodat we ook aan de kwetsbare mens een warm hart toe kunnen dragen door een vrijwillige gulle gave in de bussen van RTO. De collecte van de dienst gaat ook in zijn geheel naar RTO. avond van te maken. Ook wij zullen het beste uit ons naar boven halen en alles uit de kaast trekken! Met carnavaleske groeten van de Pieregeblèr- commissie, Anke, Jaap, Koen, Lindsey, Sus- sanne en Vanessa Zondag 8 november dus, van 11.00 uur tot 16.00 uur, Kloosterdreef 4 te Moergestel. 12:00 12:30 10:00 11:00 10:00 10:00 EVENEMENTEN IN DEN BOOGAARD Promsconcert - Muziekvereniging Prinses Juliana Zaterdag 31 oktober 20.15 uur Entree: 8,50 www.theatersoisterwijkmoergestel.com Wil je ook komen Judoën dan ben je bij ons welkom op woensdag en donderdag in de Donk (scoutinggebouw). Voor 5 t/m 10 jaar van 18:30 - 19:30 en voor 10 jaar en ouder van 19:30-20:30. Sinds kort zijn er ook wat moeders van Judoka’s actief, graag zouden wij nog meer volwassenen hebben (mannen en vrouwen van 18 jaar en ouder). Wanneer je interesse hebt, kom dan eens langs op donderdag van 19:30-20:30. sel 1 in Oirschot. De avond begint om 19.30 uur, vooraf aanmelden is niet nodig. ROEF! HANDBAL Uitslagen: El Roef - Elshout 3-7, Dl Roef - Elshout 4-1, Cl Roef - GHV 18-8, Al Roef - EHV 38-23, DS Roef - Elshout 25-18, HS Roef - GHV 23-30. Zaterdag 24 oktober El 10:00 HVM - Roef Dl 12:25 White-Demons - Roef ....11:40 uur Zondag 25 oktober Cl 12:50 Delta sport - Roef Al 12:35 Someren - Roef DS 15:40 HM-Roef HS 12:00 White demons - Roef Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport voor hen is, mogen vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal Stokeind. Voor meer info, bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! Op zondag 18 oktober organiseerde Team Coolen uit Oisterwijk de Open Team Coolen Judo 2015. Dit vond plaats in sporthal het stokeind in Moergestel. Voor Judo Verenging St. Jan Moergestel deden 4 Judoka’s mee. Deze Judoka’s hebben goed gejudood met als resul taat dat iedereen op het podium stond. De resultaten zijn als volgt Nadine Viveen, Tom Linsen en Roel Theeuwes behaalde een 3e plaats en Imke Oerlemans behaalde een mooie 2e plaats. Super goed gedaan en gefeliciteerd met jullie podium plekken. De “Harting bank” vraagt ons om in de derde week van oktober door te geven met hoeveel personen we komen. Vandaar het verzoek om zo snel mogelijk op te geven aan Jan Rijnen tel. 513 21 26 of Jan Hosli 535 67 75 of u mee gaat of niet. Onze deur staat voor je open! Je kunt nu dus zelf komen kijken en luisteren naar wat er allemaal mogelijk is op het gebied van natuurlijke gezondheid in Moergestel. Je krijgt uitleg over een massage, proef een lekkere kruidenthee en luister naar wat er alle maal kan met kruiden, doe mee aan een ont spannende workshop yoga, neem gezonde recepten mee en laat je BMI meten, kom alles te weten over hooggevoeligheid en healing. Kortom; er is van alles te beleven. Genoeg om je te verwonderen over de moge lijkheden over je natuurlijke gezondheid. Aanmelden?! Opgeven voor het Pieregeblèr 2016 kan tot 11 december 2015. Je kunt hiervoor het inschrijfformulier downlo aden op www.cvdepierewaaiers.nl of contact opnemen met ons via pieregebler@gmail.com. Wij zullen klaar staan voor al je vragen en hel pen je graag op weg, zodat eventuele twijfelaars en nieuwe groepen zich wellicht ook gaan inschrijven. Op het schoolkeuzeproces dat menig ouder aan het doorlopen is, kan deze avond een belangrijke aanvulling zijn. Geïnteresseerde ouders zijn van harte welkom aan de Eikenbus- Naast deze informatieve avond wordt er op donderdag 19 november een OoKe-avond voor ouders georganiseerd. Men kan hier, door korte lesjes te volgen, ervaren hoe er op het Kempenhorst College les wordt gegeven. Deze avond sluit aan op de OoKe-(Onderwijs op Kempenhorst)dag voor leerlingen uit groep 8. Door te beleven wat hun kind overdag heeft meegemaakt, kunnen ouders wellicht beter het gesprek met hun kind aangaan over een vervolgopleiding. De OoKe-avond voor ouders begint om 19.30 uur. Aanmelden voor deze avond is noodzakelijk en kan via de website www.kempenhorst.nl 23 januari 2015 Zoek al je vrienden, vriendinnen, collega’s bij elkaar om samen alles uit de kaast te halen, en mee te doen aan het Pieregeblèr 2016, wat plaats zal vinden op 23 januari 2016 om 20.00 uur. Wij, als commissie dagen jullie uit om er samen met ons weer een mooie geslaagde Beste scootmobielrijders en begeleiders van de Scoortmobielclub Drie Kernen Dinsdag 13 oktober was er geen scootmobiel- tocht. In september hebben we de laatste tocht van dit seizoen gehad. Op dinsdag 10 november 2015 gaan we op excursie naar de “Harting- bank”. Waar we verzamelen en reizen wordt u via een berichtje aan huis verteld. Nu het Blaoskapellefestival achter de rug is, de dagen alleen maar korter worden, begint het langzaam nog meer te kriebelen voor alle carnavalsvierders onder ons. Gelukkig liggen er nog vele carnavaleske gebeurtenissen in de kaast om er vol enthousiasme uit te kunnen springen. Carnavalslied 2016 Hier willen we graag even jullie aandacht voor een evenement wat nog komen gaat. Wij willen daarom iedereen in Moergestel en omgeving uitdagen om alle (muziek)registers open te trekken en zich klaar te gaan maken voor het Pieregeblèr 2016! Het draait tenslotte om hét carnavalslied van Moergestel/Pierewaaiersrijk voor 2016. Een titel die iedere Pierewaaier op zijn bucketlist moet hebben staan. Uitslagen: RKDSV 1-Audacia 1 1-3; Audacia 2- NOAD 3 4-1; Audacia 4-VOAB 8 3-2; SC 't Zand 8-Audacia 5 0-8; Tuldania 3-Audacia 6 3- 0; Audacia 7-Hilvaria 5 0-7; Terlo VR2- Audacia VR1 3-2. Programma 25 oktober Audacia 2 - ZIGO 3 Audacia 4 - Willem II4 Audacia 5 - SVSOS 3 Audacia 6 - Taxandria 5 EDN’56 3 - Audacia 7 Beerse Boys VR4 - Audacia VR1 EVENEMENTEN TILIANDER Buitenaards contact is werkelijkheid! - Martijn van Staveren Dinsdag 27 oktober 20.00 uur Entree: 15,00 Tiliander City Filmhuis: Halloween Woensdag 28 oktober 13.30 uur Entree: 5,00 Ouders 4,00 Halloween singalong-kids - Zang en Vriendschap Oisterwijk Zaterdag 31 oktober 15.00 uur Entree: 5,00 (alleen deur verkoop) Verklede kinderen gratis MISTERO, Brabantse volksopera - Stichting MGM Asten Zondag 1 november 14.00 uur Entree: 14,50 Op zondag 1 november om 12 uur in de bossen bij de kapel van de Heilige Eik in Oirschot. In de prachtige natuur bij de heilige eik organiseert de Wild Beheereenheid Moergestel e.o. met de Oirschotse en Beerse jagers en vele andere natuurvrienden de jaarlijkse viering rondom de patroonheilige van de jacht St. Hubertus. Deze dienst in het kader van de schepping zal worden voorgegaan door pastor Wilfred van Nunen, die op zijn manier jong en oud en vooral ook de kinderen weet te boeien met zijn sfeervolle dienst waar de bijzondere band tussen mens en natuur treffend is. Deze bij zondere sfeer rond de kapel met zijn prachtige versieringen, de herfstkleuren, de vuurkorven wordt extra verhoogd door de natuurtonen van de Vaesheimer jachthoornblazers en de Grensblazers. Ook de vele meegebrachte dieren zoals honden, roofvogels, de ruiters te paard en met kar, de fretjes en andere huisdieren geven een extra ambiance aan het geheel (alle dieren zijn welkom!). Tijdens de dienst worden Hubertusbroodjes en de dieren gezegend. Na de dienst worden de Hubertusbroodjes uitge reikt (volgens de legende ter voorkoming en genezing van hondsdolheid). Er is een gezellig samenzijn onder het genot van bospadden- stoelen-Ztomatensoep, roggebrood met zult, bal klom en nog wel doeltreffend ook. En uit eindelijk, door het goede mentale en fysieke herpakken, was de overwinning, volgens deze partijdige journalist, verdiend. Compliment voor technische staf en spelers dat zij er in slaagden het intimideren en het geïntimideerd worden konden parkeren, En erg belangrijk want we penetreren het linkerrijtje en dat kan nog het nodige beloven voor het resterende seizoen. De tweede helft was het af en toe genieten van de technisch begaafde passeer bewegingen van Harm, Bas die vol passie inviel en Sjosh die herhaaldelijk met veel power de kalklijn afdraafde. Harrie Schollen RTO is Running Team Oirschot dit is een groep vrijwilligers die mensen met de ziekte kanker uit Oirschot, de Beerzen en omgeving met vakanties, bloemen, gespreksmiddagen, enz. een helpende hand bieden hun ziekte te verlichten. Er zal nog een demonstratie van de roofvogels zijn en de jachthoorngroepen zullen afwisselend en samen nog een mini concert geven. We hopen u met kinderen en dieren in groten getale te kunnen verwelkomen zodat u kunt genieten van het zonnige bui tenleven en de natuur! Om ouders van kinderen uit groep 7 en vooral groep 8 op tijd te kunnen informeren over belangrijke zaken met betrekking tot onderwijs -en schoolkeuze voor het voortgezet onderwijs, organiseert het Kempenhorst College in Oirschot op dinsdag 10 november een informatieavond. Tijdens deze avond wordt men door middel van “speeddating” op de hoogte gebracht van diverse facetten van het Kempenhorst College. Er zijn korte sessies met als onderwerp pro jectonderwijs, talentontwikkeling, TOPm (Theoretische leerweg op maat) en begeleiding, maar ook zaken als leerlingcoaching of rich tingen waarin je examen kunt doen op deze VMBO-school komen aan bod. Voor algemene en persoonlijke vragen kan men terecht op een informatiemarkt. Door dit alles krijgt men een goed beeld van het Kempenhorst College, maar ook van het VMBO in zijn algemeen heid. RKDSV-Audacia1-3 Een zinderende hectiek met een driepunter als toch nog goede afloop. In de eerste helft liepen de gemoederen te hoog op: zo hoog dat de scheids het rustsignaal benutte om aan te geven dat "hij naar huis ging" en was in eerste instantie niet van plan de fluit nog ter hand te nemen: hij staakte. Er moesten twee vre desengelen met vele zoete woorden aan te pas komen om de scheids te laten kantelen en de spelers moesten beloven dat zij zich rustig(er) zouden gedragen en niet elke tegenstander moesten opeten. De ruststand was 1-1 en wat ons betreft zwoegend en steunend tot stand gekomen. Meer bezig met een poging onze emoties te beheersen dan om de bal goed te raken. Erik was een constant gevaar voor de Diessenaren: hij skeelerde er rustig op los, scoorde en gaf een assist. De andere treffers konden worden bijgeschreven op het conto van Niek en Jimmy, die als een acrobaat in de Op zondag 8 november aanstaande presenteren wij ons werk graag aan je! Je bent van harte welkom bij het Huis voor Zingeving, Kloosterdreef 4 te Moergestel. Van 11 tot 16 uur zijn er diverse acti viteiten! PAGINA 7 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 21 OKTOBER 2015 MMM MMMMMM MMMM MMMMMMMMMM ■Mi ■MMMMMM

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 7