Theo Colsen door Een date met het Kempenhorst College? Fietspad Haghorst- Moergestel lijkt er dan toch te komen M| IP Nederlandse Bridgebond onderscheiden met een Kei Ml dl .4 i IV I Wij willen 3 31 3 k Meer informatie over beide avonden via www.kempenhorst.nl 'Moergestel-Nieuws': wekelijks op de hoogte van alles wat er in eigen dorp speelt... O.a. de PGB heeft vragen gesteld aan het college waarom dit deel van het plan niet wordt mee- onderscheiding en rekenen erop dat hij nog vele jaren bij onze club zal bridgen en succesvol bridgelessen zal blijven geven. Bestuur en leden Bridgeclub Moergestel fietspad. De kosten voor de gemeente zijn geraamd op zeven ton. Als de onderhandelin- gen met grondeigenaren niet succesvol zijn, zal de gemeente overgaan tot onteigening. Het project betreft een vrijliggend tweerich- tings fietspad langs de noord/oostzijde van de Heizenschedijk vanaf de gemeentegrens met Hilvarenbeek tot met het kruispunt van de Broekzijde met de Donkhorst. Met andere woorden: een fietspad langs de Broekzijde verder richting Moergestel vormt geen onder deel van dit plan van aanpak en daarvoor wor den verder ook geen werkzaamheden verricht. De wens van veel Moergestelnaren en schoolgaande kinderen, zowel uit Moer gestel als omliggende dorpen, Stichting Fietsdorp Moergestel en vele anderen, lijkt dan eindelijk in vervulling te gaan. Tenminste... In de meerjarenbegroting van de gemeente Oisterwijk is voor 2017 de realisatie van het fietspad langs de Heizenschedijk opgenomen als onderdeel van het fietspad tussen Moerges tel en Haghorst. In de collegevergadering van 12 oktober 2015 heeft het college daarover een plan van aanpak vastgesteld. De realisatie van het fietspad langs de Heizen schedijk staat gepland voor 2017. De jaren 2015 en 2016 worden gebruikt voor de voor bereiding zoals grondverwerving en aanpassing bestemmingsplan. Ook de subsidieaanvraag, vergunning Waterschap en aanbesteding die nen in die tijd geregeld te worden. Volgend jaar november moet de gemeenteraad groen licht geven en geld uittrekken voor het Op 15 oktober reikte districtsbestuurder Jos Pouwels tijdens de ledenvergadering van Bridgeclub Moergestel de onderscheiding Kei van de Nederlandse Bridgebond uit aan Theo Colsen voor zijn inzet voor en promotie van de bridgesport. Theo is een gepassioneerd bridger. Bij onze vereniging heeft hij vele jaren de functies van wedstrijdleider, clubscheidsrechter en be stuurslid vervuld. Verder heeft hij als bridge- leraar velen de beginselen van de bridgesport bijgebracht. Een aantal van zijn leerlingen zijn nu gewaardeerde leden van onze club. De toekenning van de Kei is een terechte blijk van waardering voor zijn inzet voor club en bridgesport. Wij feliciteren Theo Colsen met de mooie Informatieavond voor ouders groep 7 en 8 op dinsdag 10 november 2015 aanvang: 19.30 uur VMBO speeddate: u krijgt op een unieke wijze een beeld van het onderwijs en de begeleiding op het Kempenhorst College. OoKe-avond voor ouders groep 8 op donderdag 19 november 2015 aanvang: 19.30 uur Veel groep 8-leerlingen krijgen op 19 november een aantal minilessen op onze jaarlijkse Onderwijs op Kempenhorst (OoKe)-dag. 's Avonds kunt u hetzelfde ervaren als uw kind door ook een aantal minilessen te volgen. genomen in de uiteindelijke realisatie. Met Qp de Broekzijde zijn op diverse plaatsen subsidie zou wellicht het hele traject voor weer de billboards neergezet om ook hier te nagenoeg hetzelfde budget kunnen worden pleiten voor de aanleg van het fietspad! aangelegd. v s? 1 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 21 OKTOBER 2015 PAGINA 5 Kempenhorst College VOORTGEZET ONDERWIJS BEST OIRSCHOT L

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 5