Familie Dirkx winnaar 3e MTV-bingo! r DE BROEKSI WIL 00K N FIETSPAD’ Solisten klaar voor Promsconcert WINTERTIJD VAN ALPHEN Irene Harding-van Noort Oisterwijk IN MEMORIAM :ie pagi' Uw Gemeenten ieuws op www.oistenvijk.nl vertolken en zelfs op de Spaanse tour gaan, Kinderen voor kinderen met de St.-Jans zan gertjes, onze eigen Koen Hessels in de huid van André Hazes en Stef Habraken gaat met Wim van Dijk overhandigt de bloemen en de envelop met de eerste prijs aan Jeske van Herck-Dirkx. Haar ouders wonnen donderdag de voorlaatste televisiebingo van CV De Dorstvlegels. man, Raamackerstraat 6. Hebt u voor de komende uitzending, morgen donderdag 22 oktober, nog geen bingoloten? Snel dan even naar Jumbo, Novy of Café- cafetaria ‘t Centrum en doe deze laatste keer ook mee: MTV bingo voor CV De Dorstvle gels om 19.00 uur. U heeft dan ook kansen op mooie prijzen op de kaartnummers, met deze week als extra prijs ’n snowboard! In de nacht van zaterdag op zondag a.s. gaat de klok 'n uurtje terug... '.laagste; L’. prijs Kaarten voor het Promsconcert van 31 okto ber kosten slechts 8,50 euro en zijn te koop bij Novy Van Wezel, Jumbo Moergestel en Den Boogaard. Ook zijn de tickets eenvoudig online te bestellen op www.denboogaard.com De familie Dirkx, Schout van de Wouwstraat 7, is afgelopen donderdag winnaar geworden van de derde televisiebingo die wordt georganiseerd door MTV in samenwerking met CV De Dorstvlegels. Morgenavond (donderdag 22 oktober) vindt alweer de laatste bingo-uitzending plaats. Café-Cafetaria ’t Centrum); 0188 (waardebon van Bakkerij Verkooijen) en 1460 (waardebon van Slagerij Ketelaars). Deze prijzen, plus de geldprijzen twee t/m tien zijn op dinsdag af te halen van 19.00-20.00 uur bij Toon Moor- De Proms in 2007... Met nog zo’n tien dagen te gaan zal zaterdag 31 oktober om 20.15 uur het ge weldige promsfeest losbarsten in Den Boogaard. Mede door de vele repetitie- uren zijn orkest, popcombo en artiesten klaar voor een groots en spetterend Promsconcert. De afgelopen weken hebben we via Moergestel Nieuws al diverse solisten aan u voorgesteld, hier even een opsomming van wat u die zaterdagavond te wachten staat! Uit Moergestel zullen Carla en Nicole van Daelen met nummers als ‘Nothing else mat ters’ en ‘Holding out for a hero’ te horen en te zien zijn. Will Habraken zal ‘First last’ Irene kwam 45 jaar geleden met haar jonge gezin naar Moergestel. Ze startte al snel een praktijk voor fysiotherapie in een ge deelte van haar woonhuis, een nieuw stukje gezondheidszorg in ons dorp. Dankzij veel hulp van Petra en Joke kon ze zich volop aan haar dierbare werk wijden. Vanaf 1986 is Irene gaan samen werken met Sjef van den Meijdenberg aan de Raadhuis straat, waar ze tot 2006 heeft gewerkt. Zeker ook op Nieuwenhof en later Stanislaus heeft ze haar sporen verdiend als therapeut en vertrouwenspersoon. Ze heeft zich vooral gespecialiseerd in de psychosomatische fy siotherapie, een vorm van begeleiden, die haar op het lijf geschreven was. De totale mens zien en betrekken in een herstelpro ces. Communiceren met mensen en samen een oplossing zoeken voor een hulpvraag was haar handelsmerk. Heel lang heeft Irene niet kunnen genieten van haar welverdiende rust na haar werk zame leven. Een ernstige vorm van de ziekte van Parkinson gaf veel beperkingen en maakte haar steeds meer afhankelijk. Op dinsdag 6 oktober jl. is ze gestorven. Voor veel mensen in Moergestel is Irene van grote betekenis geweest, voor mij was ze een geweldige collega. Irene, we missen je. Namens velen in Moergestel, Sjef van den Meijdenberg Dochter Jeske kwam de prijs ophalen in de studio. Zij had de kaarten van haar ouders bijgehouden omdat die niet zelf niet de gele genheid hadden om te kijken. Ook Jeske zelf had de eerste prijs al eens ’n keer gewonnen en ook de tweede prijs heeft ze al eens bin nengehaald. De familie is dus bepaald niet van bingogeluk verstoken zou je zeggen! Jeske kreeg de prijs uit handen van Wim van Dijk, vergezeld van een bos bloemen aange boden door Bloem Groen. Wim, al 30 jaar lid van CV De Dorstvlegels, had de winnende getallen getrokken. Extra prijzen, eveneens getrokken door Wim van Dijk, zijn er voor de kaartnummers 1108 (tegoedbon 2 schotels op zondag Café-Rest. de Brouwer); 0904 en 1478 (waardebon van Een affiche om de vingers bij af te likken, meer dan dertig nummers in allerlei genres, een optreden van ‘the Bekkersband’ en een spectaculair optreden van de slagwerkgroep. Zeker weten dat u dit niet mag missen, want ook bij ons veel ‘eighties nineties’-muziek, maar er is natuurlijk nog veel meer te beleven in Den Boogaard. iedereen Limburgs lullen. Ook uit de omlig gende dorpen hebben we enkele toppers naar het Promsconcert in Moergestel kunnen halen. Zo zal Shirley Koenen met onder meer ‘Don’t cry for me Argentina’ iedereen versteld doen staan en zal Jannes Heuvelmans met zijn gouden stemmetje bij velen een lach en een traan tevoorschijn toveren. Tim Remie heeft al meerdere podia in Moergestel mogen betreden en heeft het in zich om het dak eraf te krijgen, Glenn Fens zet met zijn ontroe rende sound het fundament stevig neer. Mar- jon de Haas zal naast het optreden met haar eigen Bekkersband ook begeleid door het harmonieorkest op de bühne staan en met Danielle van den Hurk hebben we een semi- professional die het klappen van de zweep kent. Last but not least zullen Sil van den Hout en Marieke van Middelkoop enkele duetten laten horen, die de avond tot een waar feestje maken. Weekblad voor Moergestel F BmCiAMNTWWI^ e es Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II Reinigen Epileren Harsen bovenlip Peeling Masker WOENSDAG 21 OKTOBER 2015 40e JAARGANG Nr. 1823 Schoolstraat 2a 5066EE Moergestel Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@vanalphenautoschades.nl gemeente nieuws AUTOSCHADES Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Inferpolis/Centrool Beheer Achmea Silhouette Hair Beauty Salon Q 013-8228022 www.silhouette.co.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1