QuiSpel Hort®' iemand die mij 't kofschip kan uitleggen m/v Stichting ’Huifbedrijden De Vosjes’ is ingeloot voor de actie ‘Hart voor uw Cluh’ De harmonie rekent graag op uw stem! Gezocht: Oranje Fonds voor sociale initiatieven Brengt ons bij elkaar. Rabobank Uw stem is geld waard! Beslis mee en kom in actie. Draagt u de harmonie 'n warm hart toe? Geef ons dan uw stem!!! Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Stem van 15t/m28 oktober Muziekvereniging ‘Prinses Juliana’ is op dit moment nog het enige ‘straat orkest’ in onze gemeente. Dat wil zeggen dat onze harmonie het enige muziekgezelschap is dat we nog voor op zien lopen bij allerlei optochten en festiviteiten. Te denken valt aan de intocht van de Wandel - avondvierdaagse, de versierde fietsenoptocht op Koningsdag, de carnavalsoptocht en de feestelijke intocht van St. Nicolaas. En kort geleden was men ook nog present bij de Reu zenoptocht in Oisterwijk. LEDEN VAN DE BANK Het is daarom zo fijn dat ook de harmonie is ‘uitgeloot’ om deel te mogen nemen aan de actie ‘Hart voor uw Club’ van de Rabobank. Op die manier kan men geld genereren dat direct weer ten goede komt aan de plaatselijke gemeenschap in de vorm van activiteiten voor onze eigen Moergestelse jeugd! Laat daarom deze unieke kans niet voorbij gaan en ook uw stem niet verloren gaan! Doe tussen 15 en 28 oktober mee en geef uw stem aan onze harmonie. U krijgt er veel muzikaal plezier voor terug! JEUGD Op dit moment steekt men bij de harmonie veel tijd en energie in de jeugdopleiding. Men gaat op school van start met workshops en het kennis laten maken met de diverse instru menten die men in een harmonie tegenkomt: klarinet, saxofoon, trompet, enz. Ook het slag werk is een niet onbelangrijk onderdeel daar in. Om de jeugd te kunnen stimuleren en work shops te kunnen geven is geld nodig. Zoals vroeger aan de keukentafel bij iemand ‘die al bij de harmonie is’, is er niet meer bij. Het zijn geschoolde docenten die tegenwoordig kinderen wegwijs maken op de diverse instru menten. We hebben veel vrijwilligers nodig. Kijk op ikwordmaatje.nl PAGINA 4 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 14 OKTOBER 2015 Onze harmonie mag meedoen met 'Hart voor uw Club' van de Rabobank. Alvast zeer hartelijk bedankt namens Stg. Huifbedrijden ‘De Vosjes’ Frans de Laat, tel. 06-20072090 Een aandeel in elkaar Leden van de bank ontvangen hiervoor een persoonlijke stemcode. Het Quispelteam wil iedereen bedanken, die heeft meege holpen aan het slagen van Quispel 2015. Dit geldt natuurlijk voor alle enthousiaste deelnemers en hun ondersteuners. Wij zijn Moergestel-Nieuws en MTV (televisie en radio) dankbaar voor de onbaatzuchtige medewerking aan de promotie van de derde editie van onze eigen Gèsselse quiz. Als u ook graag ziet dat de harmonie de intocht van St. Nicolaas blijft begeleiden, de carnavalsoptocht voorgaat, de Wandelvierdaagselopers feestelijk in blijft halen, de fietsjesoptocht op Koningsdag muzikaal begeleidt en vele andere muzikale diensten aan blijft bieden? Breng dan tussen 15 en 28 oktober uw stem uit op Muziekvereniging Prinses Juliana! Uw stem is namelijk geld waard en u krijgt er het hele jaar veel voor terug! Wilt u op ons stemmen, want wij zijn aan het sparen voor een andere vrachtauto, anders kunnen wij niet meer naar onze cliënten toe voor het huifbedrijden. Bent u lid van Rabobank Hart van Brabant? Breng uw stem uit! Rabobank stelt 250.000 beschikbaar voor verenigingen en stichtingen. Als lid van Rabobank Hart van Brabant mag u stemmen van 15 t/m 28 oktober 2015 via onze website. Uw stem is geld waard! Uw steunt uw favoriete club toch ook? Stemmen kan via www.rabobank.nl/hartvanbrabant Ruud Donkers Autoschade Van Hulten Brood Banketbakkerij Van Erve Installatiebedrijf Bloem en Groen Styling Expert Tilburg BJ. van Gestel Handels- en verhuurmaatschappij Moorman Automobielbedrijf Seiso Facilitair bedrijf Ketelaars Slagerij Daarnaast een speciaal woord van dank voor onze sponsoren: Hendriks Matrijzengroep Verkooijen Banketbakkerij/patisserie Bas Smits Fotografie Pixelbits Online Solutions Novy Kadoshop Moergestel Van der Zanden Grondwerken en milieu Martine's Administratiekantoor Café 't Centrum Moergestel Van Dijk Partytenten, enz. 't Draaiboompje Partyboerderij

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 4