Tweemaal vier generaties Uit de steigers, op naar de vlag in top! Meezing-korendag in Den Boogaard VAN ALPHEN Oi ster wijk Uw Gemeentenieuws op wuTV.oisterwijk.nl Seniorenvereniging Moergestel 50+ behartigt uw belangen hartelijk wordt uitgenodigd, maakt u van deze middag een onvergetelijke middag die laat verlangen naar elk nieuw optreden! De koren zullen zowel afzonderlijk als in combinatie voor uw optreden en natuurlijk bent U uitgenodigd mee te zingen. Het optre den start om 14 uur en de toegang is gratis. van Daelen, Will Habraken, Stef Habraken, Koen Hessels en de St.-Janszangertjes. Ook treden er diverse regionale artiesten op; som mige zijn nieuwkomers in onze Proms, andere kennen we nog van voorgaande edities. Zeker mag Jannes Heuvelmans genoemd worden, wonende in Berkel-Enschot, maar met een geboren en getogen Moergestelse moeder een ware artiest. Nog erg jong, maar al zeer erva ren: hij speelde eerder in grote musicalpro- ducties en vertolkt nu zelfs de hoofdrol in Pinokkio! Donderdagmiddag 22 oktober is er weer een gezellige bingo om 14.00 uur in Den Boo gaard. Er staat een kopje koffie/thee met iets lekkers voor u klaar. Er worden 6 ronden gespeeld. Voor een halve kaart betaalt u 4 eu ro en een hele kaart 8 euro. Wij zorgen weer voor leuke prijzen! Uw spelleidsters Addy en Joke. De solisten hebben vanzelfsprekend een belangrijk aandeel in het Promsconcert en ook dit jaar is er weer veel Moergestels talent te bewonderen op de bühne: Carla en Nicole Anneke van Esch-Wolfs, woonachtig op Park Stanislaus, is 11 september jl. overgrootmoeder geworden van Esmee. Óndanks ze al vijf achterkleinkinderen heeft, is Esmee het eerste meisje. Anneke is 95 jaar oud, dochter Petra Pluijm-van Esch (woonachtig in Alphen) is 57 jaar en kleindochter Wendy Pluijm is 25 jaar. Zij woont samen met haar moeder in Gilze. Het meezingkoor “Agge mar Weg Bent” en de smartlappenkoren “Jeremiade” en “de Molenzangers uit Oisterwijk bundelen hun muzikale en zangkwaliteiten tijdens een gezamenlijk optreden in Den Boogaard op zondag 18 oktober om 14.00 uur. Voor u is dit een unieke gelegenheid om 150 zangers en muzikanten aan het werk te zien en te horen. Zij zingen ieder 7 liedjes en op het eind in samenzang 2 liedjes. Op het repertoire staan veelal Nederlands talige liedjes en smartlappen. Aanwezig zijn is leuk, maar door mee te zingen waartoe uw We zijn deze keer bijzonder verheugd met ons popcombo, bestaande uit de Moergestelse Bekkersband aangevuld met toetsenist Mat- thijs Stronks, die overigens in de voorgaande edities ook al van de partij was. Behalve als popcombo geeft ‘the Bekkersband’ daarnaast in een ruime sessie een eigen invulling aan het concert, waarbij iedereen de karakteris tieke sound van deze band nog eens mee krijgt. Jannes Heuvelmans in ‘De kleine blonde dood’. Voor de muzikanten van de harmonie is het altijd een van de leukste concerten om te geven. De verschillende genres muziek die voorbij komen, de samenwerking met het popcombo en natuurlijk met de zangers en zangeressen. De muziek varieert dan ook van pop tot levenslied en van rock tot evergreen, dus voor ieder wat wils. Het is elke editie weer een uitdaging om alles op zijn plaats te laten vallen voor solist en muzikant, maar ook dit jaar gaan we daar zeker weer in slagen. Ook onze eigen slagwerkgroep zal van zich laten horen met een zeer verrassende act. Zoals andere jaren is er ook dit jaar weer veel aandacht voor licht en geluid. Met Mercury hebben we een professionele partij binnen gehaald, die haar sporen al dik heeft verdiend in binnen- en buitenland. Aan alles is gedacht: een uitgebouwd podium met catwalk, een lichtshow, perfect geluid, gevarieerde en spet terende muziek, enthousiaste muzikanten en geweldige zangers en zangeressen. Kortom: een show die u absoluut niet mag missen! Kaarten kosten slechts 8,50 euro en zijn te koop bij Novy Van Wezel, Jumbo Moerges tel en Den Boogaard. Ook zijn via www.denboogaard.com gemak kelijk tickets online te bestellen. In navolging op de Promsconcerten van 2007, 2009 en 2012 kijken we met heel veel plezier uit naar het Promsconcert op zaterdag 31 oktober van dit jaar. Met nog enkele repetities te gaan zijn we er al bijna klaar voor om het publiek een geweldige avond voor te schotelen. Hier zien we vier generaties in ’n andere familie van Esch. De personen op deze foto zijn van links naar rechts: - Oma: José op ‘t Hoog-van Esch (geboren op 15-2-1959 te Moergestel); - Overgrootoma: Annie van Esch-Wijten (geboren op 16-2-1932 te Biest-Houtakker); - Baby: Anna de Laat (geboren op 15-7-2015 te Tilburg) en - Moeder: Lisanne op ‘t Hoog (geboren op 11-3-1988 te Moergestel). laagste’:] L-. PRWS Weekblad voor Moergestel es Nu bij schadeherstel: 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN voor een thuiswedstrijd van Willem II WOENSDAG 14 OKTOBER 2015 40e JAARGANG Nr. 1822 Kraaivenstraat 24, 5048 AB Tilburg Tel. (013) 542 17 55 info@vanalphenautoschades.nl gemeente Uitgave en redactie: Buro '76, Kloosterlaan 2a, 5066 AN Moergestel Tel. (013) 513 2268 - e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-moil: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur óe AUTOSCHADES nieuws Nieuw: maak online een herstelafspraak of vraag online een geschat schadebedrag op! Ga naar www.vanalphenautoschades.nl GRATIS: VERVANGEND VERVOER GRATIS: HAAL- EN BRENGSERVICE -A?c*** Wij zijn aangesloten bij Aegon, NH1816, Schadegarant en vertrouwensreparateur voor Interpolis/Centraal Beheer Achmea Wassen-Kleuren- i-8228022 'baar €5,~ kiar €10,- -1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 1