WieKentKunst liet Moergestel insecten proeven Ervaring in Promsconcert u Maarten Traa wint MTV-bingo! 25 jaar Zonnebloem Moergestel I I i- DE ZONNE BLOEM Zonder scheidsrechter geen voetbal! I En hup, naar binnen Foto’s: Paul Spapens Ook uit de grote stad Tilburg zullen twee Namens de jubileum werkgroep van de Zonnebloem, afdeling Moergestel tien zijn op dinsdag af te halen van 19.00- 20.00 uur bij Toon Moorman, Raamacker- Kaarten voor het Promsconcert van 31 okto ber in Den Boogaard kosten slechts 8,50 euro en zijn te koop bij Novy Van Wezel, Jumbo Moergestel en Den Boogaard. Ook kunt u gemakkelijk tickets online bestellen via www.denboogaard.com Marieke van Middelkoop is ook geen onbe kende voor de vaste bezoekers van de ‘Proms’, tijdens de vorige editie in 2012 was zij samen met haar partner Sil van den Hout een van de smaakmakers door haar zang en performance. In 2014 heeft zij haar debuut-cd ‘Buiten Spelen’ uitgebracht, waarop Nederlandstalige klein- kunstliedjes te horen zijn. Tijdens het Proms concert zal ze samen met Sil enkele geweldige duetten laten horen, natuurlijk ondersteund door het harmonieorkest en ‘the Bekkersband’. Met nog enkele weken te gaan kunnen we nu al met zekerheid stellen dat het een geweldige avond gaat worden die u absoluut niet mag missen! Donderdag 15 oktober as. viert de Zonne bloem, afdeling Moergestel haar 25 jarig jubi leum! Inmiddels zijn de uitnodigingen voor de gasten rondgebracht. Tevens hebben voor ons belang rijke, betrokken personen en organisaties ook hun uitnodiging ontvangen. Graag lichten we een tipje van de sluier op, maar wat we precies gaan doen die middag, dat blijft een verrassing, maar... dat het leuk wordt is ‘n ding dat zeker is. We vieren het Zonnebloem-jubileum die mid dag samen met 120 gasten in den Boogaard. Uiteraard hoort hier iets lekkers én iets leuks bij. Nadat de gasten vertrokken zijn houden we Over enkele weken is het zover! Heel Moergestel ‘quispelde’ afgelopen week, maar de organisatie van het Promsconcert heeft daarnaast ook heel wat uurtjes gepuzzeld om tot een mooi en uitgebalanceerd programma te komen. Zaterdag 31 oktober kunt u dus genieten van een avond vol muziek en show, waarbij niets aan het toeval wordt overgelaten. Met medewerking van lokale en regionale artiesten die hun sporen reeds hebben verdiend, ieder in hun eigen genre. Jannes Heuvelmans is de jongste solo-artiest die ooit het podium heeft betreden tijdens een concert van onze harmonie, maar hij heeft waarschijnlijk wel de meeste ervaring van alle deelnemers. Hij stond al in meerdere grote musicalproducties en is momenteel in een hoofdrol te bewonderen in de musical ‘Pinokkio’. Woonachtig in Berkel-Enschot maar met Moergestelse roots, zal Jannes met een van zijn nummers de zaal ongetwijfeld stil en ontroerd krijgen en met zijn vertolking als ‘Ciske’ de tent op zijn kop zetten. ters@audacia.nl. Aanstaande zaterdag 10 oktober zal Audacia op een leuke manier stil staan bij de week van de scheidsrechter en haar vrijwillige scheidsrechters op toepasselijke wijze verrassen. De week van 3 tot en met 11 oktober staat bij de KNVB in het teken van de scheidsrechter. Ook Audacia wil haar scheidsrechters eens extra in de spotlights zetten door deze positieve aandacht voor het ‘vak’ van scheidsrechter. Audacia zelf maakt al jaren serieus werk van scheidsrechters als onderdeel van haar vereniging. Met een handboek ‘Scheidsrechterzaken’, een scheidsrechterscoördinator en organisator van de opleiding tot pupillen-/seniorenscheidsrechter, werkt Audacia voortdurend aan een eigen scheidsrechterskorps, zodat ieder weekend een kleine dertig teams onder vakkundige leiding kunnen voetballen. Met 27 scheidsrechters binnen de eigen gelederen, kunnen we concluderen dat Audacia daarin geslaagd is. Een deel van deze vrijwillige ‘fluiters’ staan op bovenstaande foto. Toch zou Audacia het korps verder uit willen breiden. Vooral met scheidsrechters die op zondagochtend senioren elftallen willen fluiten. We doen hierbij dan ook een oproep voor scheidsrechters die op zondag willen fluiten of voor mensen die opgeleid willen worden tot scheidsrechter. Neem gerust eens vrijblijvend contact op via het e-mailadres: scheidsrech een receptie. Samen met oud Zonnebloem vrijwilligers, organisaties en genodigde per sonen, zullen we dan het glas heffen op een mooie toekomst! Een toekomst, waarin we ons uiteraard zullen blijven inzetten voor de Zonnebloem gasten van Moergestel. Bakkers, zijn er voor de lotnummers 1514 (tegoedbon 2 schotels op zondag Café-Rest. de Brouwer); 1167 en 0606 (waardebon van un uv giuis oiau mvuig z.um.u iww Café-Cafetaria ’t Centrum); 1534 (waardebon dames het podium betreden: Kootje Schilders van Bakkerij Verkooijen) en 0779 (waardebon en Marieke van Middelkoop. Kootje is al jaren van Slagerij Ketelaars). veelvuldig in ons dorp te vinden en heeft haar stem tijdens uitzendingen van MTV al aan Deze prijzen plus de geldprijzen twee t/m Moergestel laten horen. Met meer dan dertig jaar podiumervaring heeft ze al vele muziek stijlen gezongen en ze zal tijdens het Proms- straat 6. Daar zijn ook steeds loten te koop concert met nummers uit haar jeugd nogmaals voor de volgende trekking! opnieuw laten horen wat ze in haar mars heeft. Voorziter Ad Bakkers (links) overhandigt de prijzen aan Maarten Traa. Afgelopen donderdag, 1 oktober, was de eerste MTV bingo-uitzending uit de reeks van vier. De verkoop van de loten (en dus de opbrengst) is dit keer weer bestemd voor CV De Dors(T)vlegels. Zij organiseert deze bingo om geld bijeen te brengen voor het vieren van hun 44-jarig bestaan. Voorzitter Ad Bakkers was de eerste die de getallen kwam trekken in de studio en Maar ten Traa, Rootven 4, werd de eerste gelukkige winnaar. Maarten kwam de eerste prijs van 135,- euro in de studio ophalen en kreeg daar bij ook nog eens een prachtige bos bloemen. Hebt u voor morgenavond nog geen bingo- loten? Snel dan even naar Jumbo, Novy of Café-Cafetaria ‘t Centrum en doe mee: MTV bingo CV De Dors(T)vlegels om 19.00 uur. Extra prijzen, eveneens getrokken door Ad Een bezoeker van het culturele evenement WieKentKunst maakt zich op om voor de eerste keer van zijn leven meelwormen te eten. ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 7 OKTOBER 2015 PAGINA 5 1 ■I r

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 5