OEF! DONKERS Kverkooyen Moergestelse renners in prijzen bij Criterium Cup Vermeer Installatie Audacia- nieuws Sport, muziek, cultuur... U leest het in 'Moergestel-Nieuws'! isolerende beglazing schilder- en behangwerk Speelgoed- en Kinderkledingbeurs Zang en Vriendschap Diessen Theaters Oisterwijk Moergestel Mini Honk- en Softbalmiddag 10 oktober Bridgeclub Moergestel Judo Cup Brabant .09:30 Voor al uw: e.nl Met een familiebericht in 'Moergestel-Nieuws' kunt u een geboorte, overlijden of huwelijk bekendmaken. Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Opgave of meer informatie via (013) 513 2268 of via e-mail: buro76@planet.nl .09:30 .10:20 Uitslagen: Audacia 1-Willem II1 2-4; Nevelo 3-Audacia 2 2-1; Marvilde 3-Audacia 3 3-0; Hilvaria 3-Audacia 4 3-3; SVSSS 5-Audacia 5 1-1Audacia 6-Hilvaria 6 3-5; Audacia 7-SVG 4 3-2; Audacia VR1-HMW VR1 2-1. Programma 4 oktober TSV Gudok 1 - Audacia 1 Audacia 2 - SVSSS 3 Audacia 3 - Bladella 5 Audacia 4 - Viola 3 Audacia 5 - Nevelo 5 TSW Merlijn 3 - Audacia 6 Broekhoven 4 - Audacia 7 Knegselse Boys VR1 - Audacia VR1 LOODGIETER- EN VERWARMINGS- WERKZAAMHEDEN - Water - Gas - Sanitair - Riool - Verwarming - Zink EVENEMENTEN DEN BOOGAARD Brabants Wielerfeest - Brabant Cycling Vrijdag 9 oktober 19.30 uur Entree: 5,00 kaartverkoop via www.brabant- cycling.nl Tel. (013) 513 2006 ROEF! HANDBAL Uitslagen: Dl Avanti - Roef 1-1, Cl Elshout - Roef9-15, Al Avanti - Roef 23-8, DS White- Demons - Roef 20-18. Zaterdag 3 oktober El 10:00 Roef - White-Demons Dl 10:50 Roef-HHVD2 Zondag 4 oktober Al 10:00 Roef-Aristos DS 11:15 Roef-HVW HS 12:30 Roef-DOS’80 Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! .14:30 .12:00 .12:00 .12:30 .10:00 .14:30 .11:00 ..10.00 EVENEMENTEN TILIANDER Tiliander City Filmhuis: Pride Maandag 5 oktober 14.00 uur en 20.00 uur Entree: 6,50 leden 5,00 Open Mie Night - Theatercafé 82C Woensdag 7 oktober 20.00 uur Entree: gratis toegang Maar liefje, nu heb je geen voetjes - Gerard van Maasakkers Frank Cools Donderdag 8 oktober 20.30 uur Entree: 18,00 Geboren met ervaring - Soundos el Ahmadi Zaterdag 10 oktober 20.30 uur Entree: 15,00 De Mees Kees Show - Moex Zondag 11 oktober 14.30 uur Entree: 10,00 op vertoon van biebpas: €8,00 Autoschade Schildersbedrijf zorgt de muziek en daarnaast komen er beeld schermen met fotoreportages van Brabantse wedstrijden die in de afgelopen maanden ver reden zijn. Verder wordt op deze avond de prijsuitreiking gehouden van de Brabant Cycling Criterium Cup voor de categorieën elite/beloften, vrou wen, junioren, junior-vrouwen, nieuwelingen en nieuweling-meisjes. Dit is een regehnatig- heidsklassement over alle KNWU-criteriums in Noord-Brabant. ‘Het Brabants Wielerfeest’ vindt plaatst op vrijdag 9 oktober 2015 in Theater Den Boo gaard Moergestel. De voorstelling begint om 20.00 uur. De kaartjes zijn 5,- Voor meer infor matie en reserveringen kunt u kijken op den- boogaard.com ofbrabantcycling.nl Op zaterdag 10 oktober organiseren we voor alle leerlingen groep 3 t/m 8 van de basisscholen in Moergestel en Oisterwijk een mini Honk en Softbalmiddag van 13:00 tot 16:00u. We spelen dan BeeBall een vorm van Honk- en Softbal. Deze middag wordt gehouden op de sportvelden van Roef! (achter de sporthal) BeeBall is een stoer, flitsend en leuk spel voor kinderen van 5 tot en met 12 jaar. Door de kleine teams en eenvoudige spelregels worden kinderen volledig bij het spel betrokken en zijn ze volop in beweging. Bij BeeBall staan teamgeest en sportiviteit voorop. Door het spelen van BeeBall raken kinderen snel vertrouwd met het slaan, gooien en van gen. Op speelse wijze maken kinderen zich snel de technische vaardigheden van honkbal en softbal eigen. Je kunt je opgeven met een team van 4 tot 6 kinderen. Je mag ook individueel inschrijven en dan delen wij je in bij een team. Inschrijven kan tot 3 oktober via het e-mail adres: Lhekker@home.nl Kun je 10 oktober niet meedoen maar wil je toch een paar keer mee komen trainen dat kan natuurlijk ook. Wij hebben er zin in jij ook! Honk- Soft- en BeeBall Roef! van korte duur want meteen maakte Willem II, weer uiterst effectief, 2-4. Eén van de Au dacia spelers wist het na afloop treffend te zeg gen tegen pupil van de week Bartje de Laat: “jij was vandaag de beste van het veld“ Louis VanDenMeij denberg Op vrijdag 9 oktober organiseert Brabant Cycling het grootste wielerfeest van Brabant in Den Boogaard. Twee Moergestelnaren, Jasper de Laat en Luuk van Gestel, vallen ieder in hun eigen categorie in de prijzen. De Moergestelse renners zijn kort geëindigd in de Brabant Cycling Criterium Cup. Dit is een klassement over alle KNWU-criteriums in Noord-Brabant. De Laat is bij de elite/belof ten achter Marco Brus uit Schijndel als tweede geëindigd. Van Gestel bezet de vierde plaats bij de nieuwelingen. Hij moest Robin Blum- mel, Tim Bierkens en Danny Maas voor laten gaan. Het Brabants Wielerfeest had geen betere loca tie kunnen vinden dan Het Fietsdorp van Nederland: Moergestel. Het belooft een gezel lige avond te worden waarbij wielerliefhebbers, renners, oud-renners, supporters, juryleden, organisatoren, sponsoren en vrijwilligers met elkaar terugkijken op het afgelopen wielersei- zoen. De bekende feest-DJ Perry Stuiver ver- ROEF HONK- EN SOFTBAL Ben je op zoek naar een leuke sport en wil je graag een team speler/tje) worden dan ben je van harte welkom bij de honk- en softbal- vereniging Roef. In deze sport leer je op allerlei manieren hoe je een leuk balletje kan slaan maar ook tactisch leren denken over hoe je in stappen het spelletje strategisch uit kan spelen. Voor zowel jongens als meisjes zijn er diverse klassen waarin je van klasse tot klasse steeds leukere uitdagingen gaat vinden. In een ieder zit talent en er is altijd een positie binnen het team waarin jij past. Samen als team speel je het spel en beleef je mooie competitie wed strijden, en vooral veel plezier! dat laatste staat Roef garant voor. Heb je interesse of denkt u dat deze sport wel eens een mooie sport voor uw kind kan zijn, kom dan gerust een langs. In een kennismaking leggen we het spel uit en is er de mogelijkheid een paar gratis proef lessen te nemen om te kijken of deze stoere sport jouw “sport”is Opgeven kan via het e- mail adres: Lhekker@home.nl Audacia - Willem II2-4 De eerste helft was van beide teams een matte vlakke vertoning waarbij Willem II zijn spo radische kansen omzette in liefst drie doel punten en Audacia gefrustreerd de kleedkamer in droop vanwege de 3-0 achterstand en een onthouden penalty. Of de donderspeech van coach Frans Tekath de wedstrijd deed kantelen is de vraag, maar in ieder geval kwam er bele ving in het spel en heeft vlaggenist Ralf de Wit niets meer te doen gehad, Willem II kwam nauwelijks op de helft van Audacia. Nadat Niek van Weerdenburg de 1-3 had gescoord en uit een vrije trap van Alex Aarts de 2-3 volgde was er nog ijdele hoop maar dit was Onze club is dit jaar van start gegaan met 42 paren. Ons leden aantal is dit jaar weer ge groeid, dit in tegenstelling tot veel andere bridgeclubs waar men vaak het aantal leden ziet terug lopen. Na 4 speelavonden is op donderdag 23 sep tember de eerste competitieronde afgesloten. Eindstanden: A-lijn: 1 Elly Sneijders en Theo Colsen; 2 Kees Jansen en Henk Rijnen; 3 Margot en Theo Struijcken. B-Lijn: 1 Frankie van der Avoort en Willemien van den Meij denberg; 2 Rudy en Gerhard Hanning; 3 Mien en Josee Theeuwes. C-lijn: 1 Annie en Nico Vermelis; 2 Petra en Ad Linkels; 3 Lenie en Frans Kuijpers. Op zaterdag 26 september was het weer zover de le Judo Cup Brabant ronde van het seizoen. Voor Judo Vereniging St. Jan Moergestel waren er 12 judoka’s actief deze dag. Het toernooi werd gehouden in sporthal de Leye in Oister wijk. Onze judoka’s hebben mooie wedstrijden laten zien en goede prestaties neergezet voor de eerste wedstrijd van het seizoen. De resul taten zijn als volgt: 4e plaats voor Linda Hor- revorts, Johan Horrevorts, Imke Oerlemans, Bart Roosen, Santé van Mensvoort en Stijn Mallens. 3e plaats voor Lotte op 't Hoog, Roel Theeuwes, Guus Roosen en Stan Broers. Nadine Viveen behaalde een mooie 2e plaats en Djint van Mensvoort mocht de hoogste trede van het podium betreden met een mooie le plaats. Voor sommige judoka’s was het hun eerste toernooi, vandaar dat wij van Judo Vereniging St. Jan Moergestel super trots zijn op de behaalde resultaten! Interesse in Judo? Kom dan eens langs bij een van onze trainingen, Judo is geschikt voor iedereen, jong en oud is welkom! De trainingstijden zijn als volgt: van 5 t/m 10 jaar 18:30-19:30 en 10 jaar en ouder 19:30- 20:30 op woensdag en donderdag. De Gemengde Zangvereniging Zang en Vriendschap uit Diessen organiseert ook dit jaar weer een tweedehands speelgoed- en kinderkledingbeurs. Op zondag 1 november a.s. organiseert Zang en Vriendschap uit Diessen weeg een grote tweedehands speelgoed- en kinderkleding- beurs. Deze beurs wordt gehouden in de sporthal van Partycentrum Hercules, Rijtseweg 1 te Diessen. Voor deze speelgoed- en kinderkledingbeurs kunnen tafels gehuurd worden: 6,50 Euro per kleine tafel en 13,- euro per grote tafel. Ook dit jaar kunt u zich opgeven of inlichtin gen vragen bij H. va n Nieuwkuijk, tel. 504 1749 of e-mail: hnieuwkuyk@ziggo.nl Aanmelden liefst per e-mail met vermelding van adres en telefoonnummer. ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 30 SEPTEMBER 2015 e-mail: gerrit-jan.vermeer@live.nl Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon (013) 513 3357 Pr. Beatrixstraat 24 5066 BC Moergestel Mobiel: 06 53 67 51 67 Schoolstraat 60a 5066 EE Moergestel Tel: 013 513 11 21 v‘v’ 1 www.rdonkcrsautoschade.nl info@rdonkersa PAGINA 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 7