QOEF! Brief van Theo Raaijmak Familie - softbaltoernooi Audacia- nieuws Burendag in de Heivelden Vernieuwde tennispaviljoen geopend Bridgedrive in Moergestel Geef uw muziekinstrument niet de (eeuwige) rust Sluit u aan bij Seniorenorkest De Mei erij en blaas daarin uw partij mee. Ge niet zo zelf van uw muzikale vaardig heid en laat ook vele anderen daarvan meegenieten. Mini Honk- en Softbalmiddag 10 oktober .09:40 Beste mensen van Moergestel en omstreken, De Tber Mee fietstocht van 2015 zit er alweer even op en het wordt hoog tijd om eens een berichtje te sturen. Ik hoorde dat er veel deelnemers waren en dat jullie na de regen op de vroege morgen, heel goed weer heb ben gehad. Fantastisch! werk nog, dus ik heb mijn handen vol! Daar ben ik wel blij mee, maar ik ben ook blij dat ik even rust heb gehad! Er komen ook steeds meer jongeren of hun ouders of overheidsin stellingen bij ons aankloppen om te vragen of we hun zoon/dochter niet kunnen opnemen, maar ja, wij kunnen ook niet alles en we moeten dus nogal eens een keer 'nee' zeggen. We heb ben er al genoeg en bovendien proberen we vaak te bereiken dat een zoon/dochter thuis blijft en dat we hen daar helpen. We hebben dan ook veel contact met mensen die niet in onze huizen wonen. Theo Raaijmakers Casillas 2431 ROEF! HANDBAL Uitslagen: El Roef - GHV 9-3, Dl Roef - GHV 19-0, Cl Roef - GHV 21-6; Al Roef- Elshout 16-28, DS Roef - EHV 7-10. Zaterdag 26 september El 10:25 White-Demons - Roef Dl 11:50 Avanti - Roef Zondag 27 september Cl 10:00 Elshout - Roef Al 11:00 Avanti-Roef 10:00 DS 10:15 Roef-White-Demons Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! .14:30 .10:00 .12:15 .09:45 .12:00 11:00 .10:00 .11:00 Op zondag 11 oktober wordt er op de velden van Roef! in Moergestel weer als afsluiting van het seizoen een familietoernooi softbal gehouden. Je kunt een team opgeven voor de volgende klassen: gevorderden, half gevor derden, beginners. Een team moet minimaal uit 9 spelers bestaan, dit mogen collega’s, vrien den, buren, familie zijn het maakt niet uit. Het is een toernooi wat vooral voor de gezel ligheid wordt gespeeld. Je kunt je opgeven voor zaterdag 3 oktober bij: Annie Hekker liefst per e-mail: Lhekker@home.nl of via een briefje in de bus bij Burg. Poortstraat 22,5066 GG Moergestel. Op zaterdag 24 oktober houdt Bridgeclub Moergestel een groots opgezette bridgedrive in Den Boogaard. Er worden 42 spellen ge speeld. De drive vangt aan om 10.00 uur en duurt tot 17.00 uur waarna prijsuitreiking. De technische leiding is in handen van Marc van Beijster- veldt. Het inschrijfgeld bedraagt 38,50 per paar inch koffie bij aanvang en lunch. Als U inte resse hebt meldt U aan via e-mailadres Bridge drivemoergestel@ziggo.nl en vermeldt daarop Uw naam en de naam van Uw partner en even tuele bondsnummers. Info: Mieke Cornelissen, tel. 06-41 91 17 77. Ik wil graag iedereen van harte bedanken, vooral de mensen van de MOV-groep uit Moer gestel en van de KBO Berkel-Enschot. Ook dank ik alle vrijwilligers, alle mensen die ons hebben gesponsord en natuurlijk iedereen die heeft meegefietst; kortom iedereen die er mede voor heeft gezorgd dat deze Toer Mee zo’n groot succes is geworden! Heel veel dank, want we hebben het zo hard nodig en we zullen het geld zo goed mogelijk gebruiken voor onze kinderen. Als we jullie (en alle andere donors) niet hadden, dan zouden we hier niet veel kunnen doen. meting de 90 minuten aangaf, lukte het J ong- Brabant om de gelijkmaker te scoren. In de extra tijd gebeurde wat niemand meer verwacht had nadat Audacia een vrije trap kreeg net buiten het zestien meter gebied. Alex Aarts verzilverde deze verdiende vrije trap met een snoeihard schot door de muur van Jong- Brabant en zette daarmee de eindstand op het scorebord: 1-2. Uitslagen: Jong Brabant 1-Audacia 11-2; Au dacia 2-Jong Brabant 3 6-0; Audacia 3-EFC 4 0-4; Audacia 4 Sc Olympus 3 3-4; Audacia 5- TSW Merlijn 5-1; Were Di 5-Audacia 6 3-0; Riel 6-Audacia 7 5-1; RKWO VR1-Audacia VR1 10-0. Programma 27 september Audacia 1 - Willem II1 Nevelo 3 - Audacia 2 Marvilde 3 - Audacia 3 Hilvaria 3 - Audacia 4 SVSSS 5 - Audacia 5 Audacia 6 - Hilvaria 6 Audacia 7 - SVG 4 Audacia VR1 - HMW VR1 Aanstaande zaterdag, 26 september, is het zover. Dan vieren we in de Heivelden de natio nale burendag. ’s Middags gaan we bankjes en plantenbakken timmeren met z’n allen. Het middagprogramma begint om 15.00 uur en is voor jong en oud. Woon je in de Heivelden, kom dan zeker even kijken ’s middags. De activiteiten vinden plaats in de Ruymheuvel. ’s Avonds is er uiteraard een gezellige feestavond voor de buurtbewo ners. De burendag is inmiddels uitgegroeid tot een landelijk fenomeen. De gedachten is dat buur ten leuker, socialer en veiliger worden als buren elkaar ontmoeten. Voor meer informatie over deze dag kan er een e-mail gestuurd wor den naar info@buurtverenigingheivelden.nl Beste mensen, samen met jullie doen we wat we kunnen en ik ben dan ook erg blij en dank baar dat jullie je steeds zo enorm voor ons hier in Bolivia inzetten. Heel veel dank voor al jullie steun en ik hoop dat we nog vele jaren op jullie mogen rekenen. Met de allerbeste wensen en heel veel groeten aan iedereen! Tijdens de tweede editie van de Family Davis Cup werd het vernieuwde tennis paviljoen geopend. Diverse vrijwilligers werden in het zonnetje gezet door An- netje Reineke (voorzitter MTV Stokeind). Het gezellige familietoernooi mag met 140 deelnemers zeker succesvol genoemd worden. De familie Verkooijen (team Nederland) sleepte de originaliteitsprijs in de wacht en ging met een enorme wisselbeker op huis aan. Senior muzikanten in Oisterwijk- Moergestel-Heukelom Wellicht maakt u als lid van het orkest ook een nieuwe muzikale ontwikkeling door. Er vaar het fijne gevoel dat de saamhorigheid onder de orkestleden u zal geven en presteer met hen op verrassend muzikaal niveau tijdens publiekstrekkende concerten van het orkest in de regio. Seniorenorkest De Meierij wil zijn bezetting uitbreiden om nog meer progressie te kunnen maken. Daarom is het orkest op zoek naar muzikanten (m/v) die zijn gelederen willen versterken. Vooral trompettisten (m/v) en trombonisten (m/v) zijn welkom maar ook bespelers van andere instrumenten die in een blaasorkest thuishoren zullen met open armen worden ontvangen. Men hoeft geen topmuzi- kant(e) te zijn om mee te mogen en mee te kunnen spelen. De Meierij is een orkest waarin amateurs kunnen excelleren onder leiding van een ervaren beroepsdirigent. Een eerdere op roep van de orkestleiding aan muzikanten in de gemeente Oisterwijk om zich te melden heeft succes opgeleverd. Maar omdat deze “muzikale vijver” (want dat is “driekernig” Oisterwijk) zeker nog niet is leeggevist wordt er nu opnieuw een spierinkje uitgegooid om een muzikant(e) te vangen. Hoewel de leden van het orkest uit allerlei plaatsen in de regio Den Bosch/Tilburg komen ligt bij deze oproep de focus toch vooral op Oisterwijk-Moergestel en Heukelom omdat het orkest een hoog “Ois- terwijkgehalte” heeft (meerdere Oister-wijkse (bestuurs)leden, regelmatige optredens in De Tiliander, op de kiosk en in Den Boogaard. Bent u de muzikant(e) die interesse heeft? Neem dan contact op met Oisterwijker de heer Hein van Binsbergen (telefoon: 528 5046) die u dan verder zal informeren en u hopelijk als kandidaat-orkestlid mag introduceren bij de orkestleiding. Wilt u eerst de kat uit de boom kijken? Bezoek dan eens de website van het orkest (www.seniorenorkest de Meierij) of kom vrijblijvend naar een repetitie (elke dins dag van 9.30 tot 11.30 uur in muziekgebouw “De Notenkraker”/ Kastanjelaan, Helvoirt)”. Desgewenst mag u daar een partijtje meeblazen om alvast te laten horen wat u in uw muzikale mars heeft. En voorlopig is er nog werk genoegIk ben vanwege ziek-zijn een tijdje uit de running geweest, maar langzaamaan begin ik toch weer meer werk te doen. Ik ben wel steeds bij het werk betrokken geweest, maar de laatste tijd toch weer meer actief. Ik zou ook niet anders kunnen, want dat is mijn leven. En met zo'n zeventig jongeren in de twee huizen waarover ik de leiding heb, zijn er elke dag wel zeventig problemen... Nou ja, een beetje overdreven, maar er is elke dag wel wat. En daarnaast komt ook al het andere Je kunt je opgeven met een team van 4 tot 6 kinderen. Je mag ook individueel inschrijven en dan delen wij je in bij een team. Inschrijven kan tot 3 oktober via het e-mail adres: Lhekker @home.nl Kun je 10 oktober niet meedoen maar wil je toch een paar keer mee komen trainen dat kan natuurlijk ook. Wij hebben er zin in. Jij ook? Honk- Soft- en BeeBall Roef! Wil je wel eens kennis aken met Honk en Softbal dan ben je van harte welkom bij de honk- en softbalvereniging Roef! Op zaterdag 10 oktober organiseren we voor alle leerlingen groep 3 t/m 8 van de basisscholen in Moergestel en Oisterwijk een mini Honk en Softbalmiddag van 13:00 tot 16:00u. We spelen dan BeeBall een vorm van Honk- en Softbal. Deze middag wordt gehouden op de sportvelden van Roef! aan het Stokeind in Moergestel (achter de sporthal). BeeBall is een stoer, flitsend en leuk spel voor kinderen van 5 tot en met 12 jaar. Door de kleine teams en eenvoudige spelregels wor den kinderen volledig bij het spel betrokken en zijn ze volop in beweging. Bij BeeBall staan teamgeest en sportiviteit voorop. Door het spelen van BeeBall raken kinderen snel ver trouwd met het slaan, gooien en vangen. Op speelse wijze maken kinderen zich snel de technische vaardigheden van honkbal en soft bal eigen. Kijk op youtube: https://www.you- tube.com/watch?v=l-rnyKqDq-E Jong-Brabant 1 - Audacia 1: 1-2 De wedstrijd ging één minuut later van start. Een minuut later omdat die met stilte werd ingevuld wegens het overlijden van de man die 26 jaar lang onze terreinmeester was, Johan Kastelijns. Een respectvolle minuut. Daarna klonk het fluitsignaal van de scheids rechter en al in de 4e minuut was het Harm Ketelaars die voor Audacia de 0-1 binnen schoot. In een hoog tempo dirigeerde Audacia in de eerste twintig minuten de wedstrijd, maar geleidelijk aan kreeg Jong Brabant zicht baar meer grip op de wedstrijd. Lange tijd wisten zij echter hun scoringskansen niet in doelpunten om te zetten. Mede dankzij spec taculaire reddingen van keeper Joep Hoffmans en de verdediging die menige kans in de kiem wist te smoren. Juist voordat de officiële tijds- - T ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 23 SEPTEMBER 2015 PAGINA 9 .09:00 ■MB ■MM

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 9