Moergestel in de Reuzenoptocht Promsconcert: diversiteit in muziek! A.s. zaterdag start verkoop MTV-Bingoloten met CV de Dors(T)vlegels Moergestel op bezoek in Oisterwijk 7 r i 4 Oktober sluit de inschrijving voor Moergestelglas Bestuur Moergestelglas De uitzendingen zullen in het teken staan van de evenementen waarvan iedereen onze car navalsvereniging kent. De markten, jaarmarkt, vlooienmarkt en kerstmarkt enz. De loten zullen ook deze keer voor 1,25 verkocht worden aan de deuren op de zater- In verband met de voortgang van het werk is besloten dat 4 oktober de laatste dag is dat bewoners van het buitengebied zich kunnen aanmelden bij Moergestelglas. We stoppen dan met de detailenginering van het werk. Daarna gaan de prijzen aanzienlijk omhoog. Op die datum moeten de inschrijvingen en betalingen binnen zijn. 90% Van de bewoners heeft dat al gedaan, maar er zijn uiteraard altijd wat twijfelgevallen en er bestaan ook mensen die een glasvezel- aansluiting niet nodig achten. lezer/es de tip maak ook eens een dergelijke voettocht het is meer dan de moeite waard. Na anderhalf uur en nog een drankje had Den Hild zich weer naar Moergestel te begeven om ook nu weer gezamenlijk te eten en nog lang na te praten over het de moeite waard zijn en Den Hild is duidelijk aan zet geweest! Misschien ook een idee voor de buurten van Oisterwijk om eens naar de buren in Moerges tel te komen! De kans is groot dat ook jouw favoriete num mer aller tijden te horen is tijdens het Proms concert op 31 oktober in Den Boogaard. Er komen maar liefst dertig nummers voorbij, van licht klassiek tot rock en van evergreen tot levenslied; kortom, de avond belooft een diversiteit van de betere nummers in elk genre. Daarnaast zal ‘the Bekkersband’ een eigen muzikale invulling geven aan deze avond en is er een afterparty met live muziek. Den Boogaard staat een grootse muzikale hap- A.s. zaterdag 26 september vanaf 10.00 uur kunt u de leden van Cv de Dorstvlegels aan de deur verwachten voor de verkoop van de loten voor de TV-Bingo. De eerste uitzending zal plaats vinden op donderdagavond 1 oktober. Op de donderdagen 8,15 en 22 oktober zullen de anderen bingoavonden plaatsvinden. Dit jaar is ook het 44 jarig bestaan van onze vereniging, dit willen wij op 16 januari 2016 vieren met bevriende verenigingen en alle Moergestelnaren. Om dit tot een succes te maken en een mooie kindermiddag en prin senwagen met carnaval te realiseren organi seren wij deze MTV-Bingo. Ook komt de opbrengst ten goede aan nieuwe pakken en steken voor onze Raad van Elf. Barbecue doen wij eigenlijk al jaren. Een aantal van ons ging op de fiets naar Oisterwijk, ande ren kozen voor de auto. Wij verzamelden bij de trappen van de Tiliander waar Huib Nou- wens, een van de nieuwe gidsen van het VW al klaar stond om ons een rondleiding te geven. Wij liepen via achterzijde Lind naar de Johan- neskerk terwijl gewezen werd op de pastorie dat vroeger het eerste hotel van Oisterwijk was. Onder onze bijna 1000 jarige Linde ver telde Huib over de huifkar waar sigaren gemaakt werden (nu is er het gemeentekantoor) in de vroegere 3 Swaentjes op de hoek hielden zich dames van lichte zeden op en waar nu de galerie is was vroeger een garagebedrijf. Omdat de geachte lezer moet zien dat wij er waren werd er snel een foto geschoten op de trappen van het raadhuis. De tocht werd vervolgd door het trouwlaantje waar vroeger de schepenen zich voorstelden. En zo ging het verder Lind, Stationstraat, Kunstkring enz. Geef de geachte Ook zo’n buurtfeest organiseren? Wil jij samen met je buren (je naaste-, over liggende- of achterburen) iets leuks organise ren? Heb je tips, hulp of een beetje extra geld nodig? Kees Robben is door de gemeente aan gesteld om daarbij te helpen en beschikt over een financieel steuntje, hij kan je er alles over vertellen. Mail of bel hem met uw idee en bekijk samen wat er mogelijk is. 528 40 80 buurtaanz@contourdetwem.nl In het kader van Buurt aan Z+! besloten wij, bestuur Den Hild Moergestel, maar eens een educatief programma te maken bij onze “buren in Oisterwijk”! Bewoners binnen het gebied krijgen Post en Mail, maar toch willen wij ook via dit medium aangeven dat meedoen na deze datum echt alleen maar duurder zal worden. Daar is het ook ons als coöperatie niet om begonnen. Wij willen graag iedereen mee laten liften op dit mooie initiatief. Voor vragen en info mail naar moergestel@kempenglas.nl Kunt u niet mailen bel dan Pieter van Op bergen bereikbaar onder nummer 06-53934973. pening te wachten, zoveel is wel duidelijk. De muzikanten van het harmonieorkest en de slagwerkgroep, ‘the Bekkersband’ en de vele lokale en regionale artiesten nodigen je dan ook van harte uit om deze onvergetelijke avond mee te beleven. Kaarten voor het Promsconcert kosten slechts 8,50 euro en zijn te koop bij Novy Van Wezel, Jumbo Moergestel en Den Boogaard. Ook kunt u gemakkelijk tickets online bestel len via www.denboogaard.com dagen 26 september, 3,10 en 17 oktober. Ook kunt u terecht bij de verkoop punten: Novy van Wezel, Jumbo Supermarkt en Café-Res- taurant ‘t Centrum. Deze keer is er ook weer 400,00 per uitzen ding te winnen met een hoofdprijs van 135,00 en natuurlijk leuke extra prijzen op de kaart nummers. U doet toch ook mee zodat we toch een fan tastisch 44-jarig bestaan hebben? Tot de verkoopzaterdagen. CV de Dorstvlegels Foto's: Jan van den Hurk en redactie ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 23 SEPTEMBER 2015 PAGINA 11 ■BHMi ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■M^ -igjr .x

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 11