Jullie doen toch ook mee!!?? I WieKentKunst begint met avondvullend liedjesprogramma zaterdag 10 oktober feestavond en prijsuitreiking in 't Draaiboompje' Aanvang 20.30 uur vrijdag 2 oktober 2015 11 Onze 4 :st-kleu f ar. Topfysiotherapie Moergestel van den Meijdenberg en Sportschool Physique slaan de handen ineen Vrijwilligersprijs wordt voor de vijftiende keer uitgereikt Zaterdagavond 26 september in Den Boogaard en gratis toegankelijk 2 'andeven.nl Het Quispelteam: Carlo, Annerie, Jan, Anita, Mariëlle, Inge, Lindsey, Jos, Hans, Guus en Bas ‘Het Beestenhuis’ neemt de dwaasheid op de hak, die ons denken en onze omgang met die ren kenmerkt. De hond, de kat, maar ook de slangen in het terrarium en de krokodillen in de kelder... ze zijn allemaal het slachtoffer van ons waanidee, dat dieren onze beste vrien den zijn. Naast satire zitten er ook ontroerende momen ten in het repertoire van Theaterhuis Zuid, zoals het afscheidsliedje voor een overleden kater: Het liedjesprogramma heeft een voorprogram ma met onder andere een optreden van de stadsdichter en een spel met dierenspreek woorden. Tevens wordt door burgemeester Hans Janssen de vrijwilligersprijs uitgereikt. De door WieKentKunst georganiseerde avond begint om 19.30 uur. Schrijf nu in via onze website www.quispelmoergestel.nl (inschrijven kan tot en met 19 september) Hou Moergestel Nieuws en Moergestel TV de komende weken in de gaten!!! ‘Het Beestenhuis’ is een programma vol afwis seling, met teksten van Jan Smeets en muziek van Theo Wouters. Het wordt gespeeld en gezongen door Yvonne Frijters, Martin Reuser en Jan Smeets met achter de piano Theo Wou ters. Deze vier artiesten hebben al vaker in het kader van WieKentKunst in Moergestel opgetreden. Jan Smeets was verder onder meer betrokken bij de hoorspelen over Driekonin gen die in de studio van MTV zijn opgenomen. Op zaterdagavond 26 september om 19.30 uur reikt burgemeester Hans Janssen in Den Boogaard de Moergestelse vrijwilli gersprijs uit. Het is voor de vijftiende keer dan een vrouw of een man uit Moergestel deze eer te beurt valt. WieKentKunst roept alle Moer-gestelnaren op bij de uitreiking aanwezig te zijn. “Vrijwilligers zijn zeer belangrijk voor onze gemeenschap”, aldus voorzitter Hen- nie van Schooten van WieKentKunst. De vrijwilligersprijs is een initiatief van deze stichting. De vrijwilliger van het jaar wordt onder auspiciën van WieKentKunst geko zen door een onafhankelijke jury. De eerdere winnaars waren Eddie Hurk- mans, Kees van de Loo, Jo Denissen-van Kerkoerle, Jo Denissen-van de Wouw, de Kerkhofgroep, Scouting SL Jan, Jacqueline Vis-van de Wouw, Kees Jansen, de Moer gestelse omroep MTV, Corrie en Rien Ceulemans, EHBO Sint Christoffel, de vrijwilligers van de Zonnebloem, Ton van der Dussen en vorig jaar Dorris Rijnen. ‘Het Beestenhuis wordt gezongen en gespeeld door (vlnr) Jan Smeets, Martin Reuser, Yvonne Frijters en Theo Wouters. WieKentKunst 2015 met als thema de Moergestelnaar en zijn huisdieren begint op zaterdagavond 26 septem ber met een avondvullend liedjespro gramma in Den Boogaard. In ‘Het Beestenhuis’ wordt op een ironische manier dierenliefde en dierenleed bezongen. Het door vier professione le kleinkunstenaars gebrachte pro gramma is gratis toegankelijk. Dag lieve ouwe vechtjas met dat befje om je keel. Dag verlopen voddebaal, een oog bruin en een oog geel. Dag lieve ouwe vechtjas met je oren coupe frisé. Als iemand om jouw mauwen wil, dan mauw ik met ‘m mee. KWEKERIJ VAN DE VEN TUIN- EN PERKPLANTEN Jaap de Groot en Luuk van den Meijdenberg. Sportspreekuur in Moergestel Sporten is leuk en goed voor iedereen! Samen, alleen, binnen of buiten, ieder op zijn eigen manier en gewenste niveau. Intensief bewegen brengt soms echter ook wat risico’s met zich mee. Een blessure is natuurlijk het laatste waar je op zit te wachten! Goede begeleiding tijdens sport en training vermindert de risico’s op overbelasting. Mocht het noodlot toch toeslaan, dan wil je natuurlijk zo snel mogelijk van die vervelende pijn en beperking af! Aangepast bewegen is in dat geval nodig. Hierbij spelen, naast de trainer, ook de fysiotherapeut en manueeltherapeut een belangrijke rol. Waar het om gaat bij blessurebehandeling en revalidatie is het aanpassen van de belasting op je spieren en gewrichten. Dit is afhankelijk van de fase waarin een blessure zich bevindt. Geblesseerde spieren, pezen of gewrichten mogen niet overbelast worden. Maar liever ook niet onderbelast. De fysiotherapeut beoordeelt middels vragen, lichamelijk onderzoek, fysieke testen, echografie etc. in welke fase van herstel het geblesseerde weefsel zich bevindt. De reva- lidatietrainer zorgt vervolgens voor de juiste aanpassing in je training of spor tieve activiteiten. Om dit proces te optimaliseren is goede samenwerking tussen fysiotherapeut en trainer noodzakelijk! Sinds enkele maanden is er daarom intensief contact tussen Luuk van den Meijdenberg (fysiotherapeut en bewegingswetenschapper, Topfysiotherapie Moergestel) en Jaap de Groot (revalidatietrainer en medical fitnesstrainer, Sportschool Physique). Iedere dinsdag is er een sportspreekuur bij Sportschool Physique. Iedereen kan vanaf 19.30 uur vrijblijvend binnenlopen voor advies, beoordeling of vragen. We zien je graag een keer binnenlopen. ’MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 SEPTEMBER 2015 PAGINA 5 O QuiJpel Kleur je tuin Maak kennis met het grote assortiment aan Violen, Bolchrysanten, patio-cyclamen, heide en vaste planten, alles uit eigen kwekerij. Leuk om kado te geven of je eigen tuin of terras mee op te fleuren. Heusdensebaan 93a Oisterwijk T 06 - 511 09 744 Open tot half november: Maandag t/m Zaterdag 09.00 - 17.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 5