Seniorenvereniging Moergestel (SVM) start met schaak- en damclub (g>OEF! JVW 2015: ingepakt en weggeweest! Tennisweek 2015 Gratis uw verkeerskennis opfrissen? Verbouwing tennispaviljoen vordert gestaag Inschrijfbon opfriscursus Oist ijk Dhr/mevr.(Voorletters en Achternaam) .09:45 .10:00 de spullen te pakken voor de overnachting op kampeerboerderij Van Pinxteren in Oirschot. Al de hele week verheugden velen zich op deze slapeloze nacht met bijhorende spook- tocht. Met kleine oogjes van de slaap kwamen ze op vrijdagochtend weer aan op de tennisclub voor een ontbijtje. Daarna werden er nog wat wedstrijdjes gespeeld. De jeugdcommissie stond samen met Esmee, Aniek en trainer Marnick garant voor deze gezellige, sportieve en zeer geslaagde tennis week. van Veilig Verkeer Nederland wn.nl/opfris- cursus ontdekt u snel en eenvoudig of uw ken nis van de verkeersregels nog up to date is. Valt het aantal juiste antwoorden tegen? Dan is een WN Opfriscursus een goede vervolg stap. Het paarse team, Anneke, Denise, Dion, Geesje, Hein, Jack, Jessica, Koen, Lizzy, Marcel, Maureen, Perry, Raoul, Renée, Willem, Nina plaats. Bedankt: Jan van lersel, Pieter-Jan Fonken, Frank en Marjan Kouwenberg, Bjorn van Heeswijk, Jo Hoozemans, Franky van Boxtel, Peter van den Boer en Jos Rijnen. Gevonden voorwerpen Ook dit jaar zijn er weer wat spullen blijven liggen. Ben je iets kwijt, dan kun je informeren bij de familie Mallens, Korenstraat 6, tel. 513 3368 06- 12 60 29 60. Doe dit vóór 15 sep tember, want dan worden de gevonden voor werpen opgeruimd. Foto’s Wil je nog nagenieten, bekijk dan de foto’s op onze site: www.jvwmoergestel.nl. Iedereen hartelijk dank en tot ziens bij de Jeugdvakantieweek 2016: van 29 augustus t/m 2 september! U ontvangt 1 week voor aanvang een bevesti gingsbrief met de locatiegegevens. In de laatste week van de schoolvakantie vond de jaarlijkse tennisweek plaats. Vijfendertig jeugdleden van de club bezetten ’s ochtends de Moergestelse ten nisbanen en maakten bovendien veelvuldig gebruik van het tennispaviljoen. Ondertussen ging de verbouwing van het clubhuis gewoon door. vergroot, voorzien van nieuw sanitair en van nieuwe plafonds. Overal komt dubbel glas en alles wordt geschilderd in warme kleuren. Binnenkort zal het meubilair volledig worden vervangen.” Adres Postcode woonplaats Telefoon Geboortedatum doorhalen wat niet van toepassing is *U wordt geacht alle 3 de data aanwezig te zijn Ondergetekende wil graag deelnemen aan de 3 daagse opfriscursus. De bon uiterlijk 10 september volledig inge vuld inleveren bij onze lokale afdeling: Beerze 18, Kloosterbeemd 22, Rietstraat 16 en Tilburgseweg 55 in Oisterwijk Voor het komende seizoen wordt overwogen te starten met een schaak- en damclub voor mensen die het leuk vinden met elkaar te spelen. Het is (nog) niet de bedoeling dat er in competitie wordt gespeeld of dat we uitgebreid bezig zijn met theorie over het spel. Het plezier in het spelen staat voorop. Daarom staat deze schaak- en damclub open voor men sen met veel en met weinig ervaring. De bijeenkomsten zullen gehouden worden in den Boogaard in Moergestel. Gedacht wordt aan de donderdagmorgen. Omdat dit een activiteit is die nog in de opstart fase zit wordt er in eerste instantie vanuit gegaan dat de deelnemers hun eigen bord en stukken moeten meenemen. SVM wil eerst nagaan of er voldoende belang- Bent u inwoner van de gemeente Oisterwijk, Moergestel of Heukelom en wilt u als ervaren verkeersdeelnemer ook graag nog eens worden bijgespijkerd over de laatste verkeersregels? Grijp nu uw kans. In 3 bijeenkomsten van 2 uur wordt u onder leiding van een deskundige voorlichter van Veilig Verkeer Nederland bij gepraat over alle verkeersregels die in de loop der jaren veranderd zijn. Meldt u aan voor deze opfriscursus die bedoeld is voor verkeers deelnemers van 50 jaar en ouder. Ondanks de vele evenementen wordt er ge woon doorgewerkt, want op 19 september aan staande wordt het clubhuis officieel heropend tijdens de 2e Family Davis Cup. De bijeenkomsten hebben een informatief karakter, het is geen examen. Is dit iets voor u? Meldt u zich dan aan met behulp van de inschrijf bon hieronder.Ook dit jaar is er de mogelijkheid voor alle deelnemers aan deze cursus om zich (geheel vrijblijvend) aan te melden voor een individuele praktijkrit in de eigen auto. Verdere informatie hierover ont vangt u tijdens de cursus. Winnaars Natuurlijk zijn alle kinderen en leiding win naars, maar tijdens de disco werden drie groe pen extra in het zonnetje gezet vanwege hun grandioze inzet. Bij het A-programma werd de “wedstrijd” ge wonnen door Sofie van der Dussen, Finn Geerts, Romee van Heeswijk, Timo op ’t Hoog, Renee Klomp, Jurre van Laarhoven, Jorn Scherders en Karlijn Leenhouwers, onder voortreffelijke leiding van Janneke op ‘t Hoog en Ymke op ’t Hoog (A7). Bij het B-programma werd fanatiek strijd gele verd. Uiteindelijk ging B3 met de eer strijken. Gitte van Hoof en Kiki Verweij (leiding) en Fenne Denissen, Lotte Denissen, Emma van Dijck, Rens van Dijk, Floortje van het Erve, Narris van Esch, Inge op’t Hoog, Floor Ligt, Guus Roosen en Ralph Vermeer: proficiat met de overwinning! Leiders Dennis van Bergen, Anouk Brekel- mans, Rick Brekelmans en Jasmijn Mutsaers wisten Mathijs van Alphen, Pleun Denissen, Daan Donkers, Thomas van Erp, Noortje de Laat, Eva van de Loo, Thijmen van de Loo, Bastiaan van Oirschot, Kate Pijnenburg en Meeke Smetsers aan te zetten tot grootse pres taties waardoor C01 de prijs binnen kon sle pen. We hopen dat de JVW voor iedereen een fijne afsluiting van de vakantie is geweest. Het paarse team heeft inmiddels alles weer ingepakt en hoopt volgend jaar op weer net zoveel enthousiaste kinderen én vrijwilligers. Daarnaast kunnen we elk jaar rekenen op ons onvolprezen groene team, dat zorgt voor ranja en een snoepje Ook zorgt het groene team ervoor dat we iedere dag gebruik kunnen maken van een onberispelijke Den Donk. Bedankt: Addy van Gorp, Corrie Mallens, Monique op ’t Hoog, Marjo Verhoeven-Mal- lens, Dré Mallens, Dion van Gorp, Piet Fonken en Jolanda Horrevorts. En waar zouden we zijn zonder de spelleiding? Zij zorgen ervoor dat de kinderen lekker fana tiek meedoen en leiden de spelletjes in goede banen. Bedankt: Hessel van den Heuvel, Thijs Beekman, Jannes Klijssen, Nadine Bruna, Anneke Denissen, Silvie van der Heijden, John op ’t Hoog, Tom Ketelaars, Esther Mal lens, Marlies van der Loo, Claudia Rijnen, Marieke van der Kooij, Nikki de Kort, Yvette Smits, Ellen op ’t Hoog, Anke Kemmere, Vanessa Oerlemans, Yvonne Poppelaars en Nel Blessing. Ook onze danseressen verdienen het om in het zonnetje te worden gezet. Bedankt Laura Büchner en Noortje de Laat. De avondtocht voor de vrijwilligers is voor treffelijk verlopen dankzij de inzet van Anne Stokkermans, Anouk Brekelmans, Marijn van Esch, Arie Westgeest, Bjarne van Rosmalen, Ruud Verhoeven, Sander Brans en Dirk Wolfs. De cursus is op donderdag 24 september, 1 en 8 oktober van 09.30 tot 11.30 uur in Oisterwijk ROEF! HANDBAL Programma zaterdag 5 september El 10:50 DOS’80- Roef Dl 11:00 Taxandria - Roef Zondag 6 september Cl 12:55 Dongen - Roef12:00 Al 11:00 Taxandria-Roef10:15 Voor alle actualiteiten kun je terecht op onze website www.svroef.nl Iedereen die denkt dat handbal ook wel een leuke sport is, mag vrijblijvend mee komen trainen op donderdagavond in de sporthal. Voor informatie bel gerust 5133103 Franky. Handbal is altijd raak! Iedereen stond bepakt en bezakt klaar om te starten met de JVW 2015 en zoals met elke vakantie was het ook zo weer voorbij. De kinderen, maar ook alle vrij willigers, hebben kunnen genieten van een leuke, actieve week. Hier en daar een buitje heeft niemand gedeerd, alles werd vol enthousiasme aangepakt. De organisatie, het paarse team, wil iedereen bedanken die het mede mogelijk heeft gemaakt om de kinderen van Moergestel een grandioze week te bezorgen. Ook kunnen we altijd rekenen op mensen die op de achtergrond van alles voor de JVW doen. Een bedankje voor hen is ook zeker op z’n Voor uw vragen of aanmeldingen kunt u terecht bij Ankie Wessels Beljaars, telefoon 513 3366 of via e-mail: awesselsbeljaars@ziggo.nl Sponsors: Ook de Moergestelse ondernemers dragen de Jeugdvakantieweek een warm hart toe. Hen willen we graag bedanken voor hun (financiële en/of materiële) bijdrage en voor het feit dat we altijd een beroep op hun kunnen doen. Hartelijk bedankt! Mochten we nog iemand vergeten zijn, dan is dat zeker niet omdat we de hulp niet op prijs hebben gesteld, maar meer door het feit dat iedereen zo bereidwillig, zelfs op het laatste moment, nog wil meehelpen, waardoor de administratie soms niet bij te houden is. Op maandagmiddag trok de jeugd naar Speel- land Beekse Bergen. Hoewel het weer niet bijster stralend was, nam iedereen een duik. De dag erna zorgden wind en stroming voor een pittige kanotocht op de Reusel. Na de trai ningen op woensdagochtend werd koers gezet naar Oisterwijk. Bij “De Ontdekking” legden de sportievelingen eerst een stevige bodem, voordat ze de bossen introkken voor een boot camp verzorgd door Jaap de Groot. Op don derdag werkten de weergoden niet mee, maar de training ging gewoon door. Daarna was er gelegenheid om thuis even bij te komen en stelling hiervoor is. Daarom roepen we ieder een die wil meedoen op om te reageren. Aangezien SVM ook kosten kwijt is aan de zaalhuur in den Boogaard zal er voor deze activiteit aan de deelnemers een kleine eigen bijdrage worden gevraagd, e.e.a. afhankelijk van het uiteindelijke aantal deelnemers. WAAROM EEN WN OPFRISCURSUS? Verkeersregels veranderen. Telkens een klein beetje. Dus ook nadat u uw rijbewijs heeft behaald. Nieuwe verkeersborden, snelheden, wegmarkeringen en bijvoorbeeld voorrangs- regels. Wist u dat veertig procent van de ver keersregels in de afgelopen vijftien jaar is aan gepast? Het is voor iedere automobilist daarom belangrijk om veranderingen in de verkeers regels bij te houden. Met de online Verkeerstest De kinderen hebben kunnen genieten van de JVW onder voortreffelijke leiding van: Lieke Kuijs, Gitte Vogels, Teun de Vos (Al), Iris Nouwens, Iris de Bresser, Hilde van Hulten (A2), Sarah van de Avoort, Lotte Janssen, Luna Kreijveld, Sofie Mies (A3), Zoë van den Aker, Wiesje van der Broek, Maud Smolders (A4), Renée de Kort, Marijn Mekel, Annabel Verspeek, Sofie Zanders (A5), Marieke van Erp, Anne Heeffer, Ammie Snelders (A6), Janneke op ’t Hoog, Ymke op 't Hoog (A7), Lotte Kools, Aukje Smits, Jennifer Viellevoije (A8), Vera Dijkmans, Josien Mulders, Emmie Verheijden (A9), Jelle Beerens, Joep Denissen, Tim van Ras (BI), Tim de Groot, Jaap van de Schoot, Julian Verhuist (B2), Gitte van Hoof, Kiki Verweij (B3), Britt van Gisbergen, Pauline Hoefnagels, Marieke Kluitmans (B4), Tessa Smits, Wendy Rijnen (b5), Wendy van Lent, Inge Willems, Sabine van den Boer (B6), Janneke van den Boer, Anouk van den Langen- berg (B7), Maud Berkelmans, Merel Zijlstra (B8), Julia Coomans, Fleur Zijlstra (B9), Jeske Embregts, Estelle Romijn, Vëerle van Vechel (B10), Bart van Aarle, Tom Visser (Bil), Car men van Engelen, Annika op ’t Hoog, Robin Tekath (B12), Dennis van Bergen, Anouk Brekelmans, Rick Brekelmans, Jasmijn Mut saers (Cl), Stijn Bloemen, Fenna van der Straeten, Carlijn Mutsaers (C2), David de Groot, Bas Huijberts, Loïs op 't Hoog, Nienke Lapien (C3/5), Boyd Horsten, Hein de Kort, Jasper Swinkels (C4), Bram van Ierland, Joep Ketelaars, Juul Vermeer, Niels Janssen (C6), Claudia van Esch, Marlijn van Esch (C7), Marit op ’t Hoog, Renate Vermeer, Eric Jans (C8), Roy Smolders, Cherwin Kuijten (C9), Astrid van Oort, Thom Weijtmans (CIO), Marijn van Esch, Marjetta van Esch (Cl 1). Timmeren, schilderen en plafonds leggen. Het tennispaviljoen van MTV Stokeind wordt gerenoveerd, terwijl de leden in en uit blijven lopen. De banen zijn tenslotte gewoon open. Nu de invasie van de jeugdleden tennisweek) achter ons ligt, staat alweer het volgende eve nement op de agenda: deze week worden de clubkampioenschappen gespeeld. De verbouwing vordert gestaag. Annetje Reine- ke (voorzitter):‘Tnmiddels is het paviljoen PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 SEPTEMBER 2015

Weekblad Moergestels Nieuws | 2015 | | pagina 7